Bez tabletek anty moje samopoczucie jest fatalne... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Bez tabletek anty moje samopoczucie jest fatalne...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Bez tabletek anty moje samopoczucie jest fatalne...

Witajcie smile

Czy któraś z Was też tak ma, że na tabletkach jest super-ekstra, a bez nich przysłowiowa "mogiła"? Ja bez tabletek strasznie źle się czuję 2-3 dni przed okresem, i to nie chodzi nawet o ból, bo ten nie jest duży, ale cały szereg objawów towarzyszących: dreszcze, zawroty głowy, mdłości, bezsenność, osłabienie, płacz bez powodu i cała masa innych dolegliwości. Nie mogę sobie pozwolić, żeby co miesiąc brać zwolnienie z pracy, bo w końcu mnie zwolnią wink

Przez ostatnie pół roku brałam Sylvie - samopoczucie wspaniałe (nie licząc bólów głowy w 7-dniowej przerwie, raz miałam ból przez bity tydzień i nawet pojechałam do szpitala - dali Ketonal i hydroxyzynę, nic nie stwierdzili i wypuścili). Ani razu nie płakałam nawet przez te pół roku wink Ostatnio zrobiłam przerwę miesięczną, żeby zobaczyć, czy coś się zmieniło - nie zmieniło się nic, czułam się beznadziejnie źle. Lekarz ginekolog nie widzi innej rady, jak brać pigułki, a na bóle głowy podczas przerwy kazał brać jedno opakowanie za drugim, bez przerw, bez miesiączek (zagranicą to jest norma).

Chyba więc wrócę do brania, tylko kurczę boję się skutków ubocznych za ileś-tam lat. Przyjmując, że będę je brać do menopauzy, a dzieci nie chcę mieć, czeka mnie jakieś 20 lat łykania. Czy któraś z Was zna przypadki, że ktoś był na pigułkach tyle lat i nie skończyło się to potem źle?

Kurczę, już nie mogę się doczekać, kiedy przyjdzie okres i wrócę do tabletek, bo ostatnie dni to był jakiś koszmar...

Już próbowałam magnezu, wiesiołka, melisy i innych cudów - nic nie pomagało...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bez tabletek anty moje samopoczucie jest fatalne...

Naprawdę nikt nie ma takiej sytuacji? sad

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Bez tabletek anty moje samopoczucie jest fatalne...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024