Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Witam,podjęłam decyzję,aby w weekendy uczyć się w PSKK na kierunku wymienionym w tytule. Mam 40 lat,pracuję zawodowo,dzieci prawie dorosłe,jestem "na zakręcie" w życiu osobistym. Chcę robić coś dla siebie,coś z myślą o przyszłości. Kierunek ten mnie zainteresował,jest to jak sądzę przyszłość w naszym kraju. Czy jest tu ktoś,kto zatknął się z takim zawodem,a może ktoś,kto uczy się w takiej szkole dla dorosłych.Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Czemu nie, jak masz taką pasję to idź w to:)

3

Nie chcę pozbawiać złudzeń, ale ludzie po studiach w tym kierunku mają problem ze znalezieniem pracy. Proponuję najpierw przejrzeć oferty pracy dla osób z wykształceniem średnim, a później zadecydować co jest najlepsze, żeby nie marnować czasu na oś czego się nie wykorzysta.

I'll be a story in your head, but that's okay, because we're all stories in the end. Just make it a good one, eh? Because it was, you know. It was the best.

Dziękuję Wam za wpisy smile Ten kierunek mnie zainteresował dlatego, że moim zdaniem energia odnawialna jest przyszłością w naszym kraju. A czy będzie praca? Mam nadzieję,że rynek potrzeb tego typu rozwinie się w ciągu kilku lat i że da się z tego mieć trochę pieniążków. Interesuje mnie ta dziedzina,tylko nie jestem pewna czy sobie poradzę. Na co dzień pracuję z maszynami,robotami przemysłowymi, na linii produkcyjnej w celi robotów. Z mężczyznami. Praca typowo "męska", terminologia wyłącznie techniczna. I idzie mi nie najgorzej smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021