Ubieranie młodej i młodego kto komu pomaga ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Ubieranie młodej i młodego kto komu pomaga ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Ubieranie młodej i młodego kto komu pomaga ?

Znowu mam zgryr z wszechwiedzącą starszą druhną bo ona twierdzi że to właśnie ona ubiera pana młodego, przecież to jakieś kpiny, zawsze starszy drużba ubiera czy pomaga w ubieraniu panu młodemu, a co wy specjaliści myślicie, kto pomaga w ubieraniu młodemu ???

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez kasia2303 (2015-06-12 17:38:27)

Odp: Ubieranie młodej i młodego kto komu pomaga ?

Swiadkowa pomaga pani mlodej a swiadek panu mlodemu, troche dziwnie by bylo gdyby to na odwrot bylo a poza tym co sie swiadkowa przejmujesz, to twoj slub i mozesz zrobic tak jak tobie sie podoba a ona musi sie dostosowac a na swoim slubie ona niech robi jak chce;)

3

Już widzę jak świadek wiąże suknie pannie młodej  smile

Reklama

4

Świadkowa pomaga pannie mlodej a świadek panu młodemu.

Pierwsze słyszę żeby bylo na odwrót  smile

5

Niech pomaga ten, kto jest chętny, ma czas i wyczucie, ktoś, w czyim towarzystwie będziesz czuł się komfortowo i swobodnie, ktoś, do kogo masz zaufanie i kto na pewno będzie pomocny smile.
Przed ślubem mojego brata, na którym byłam świadkiem, przyjechałam wcześniej i pomagałam bratu, a nie przyszłej bratowej, a jej z kolei pomagała szwagierka, która zresztą nawet nie była świadkiem.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Reklama

6

Świadkowa pomaga Pannie, a Świadek panu Młodemu... Chociaż mysmy się sami ubierali i było ok wink

7

Tą sprawę juz wyjaśniłem, z dużą pomocą przyszedł operator video który wytłumaczył tej durnej siostrze  mojej przyszłej żony że ona mnie nie ubiera tylko swiadek albo może też tata pomagać

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Ubieranie młodej i młodego kto komu pomaga ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018