Opole 2015. Chcielibyście ich usłyszeć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Opole 2015. Chcielibyście ich usłyszeć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Opole 2015. Chcielibyście ich usłyszeć?

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2015 odbędzie się już w najbliższy weekend.  W dniach 12-14 czerwca na scenie Amfiteatru w Opolu zobaczymy koncerty SuperDebiuty, SuperPremiery oraz wręczone zostaną SuperJedynki- podaje Onet.W konkursie SuperPremier weźmie udział dziesięciu artystów. Zaprezentują oni swoje najnowsze utwory. Finałowa dziesiątka została wybrana ze 150 nadesłanych utworów. Specjalny recital z okazji 25-lecia pracy artystycznej zaprezentuje Edyta Górniak.

Uczestnicy konkursu SuperPremiery:

"Pełnia" - Donatan & Maryla Rodowicz
"Miau" - Natalia Kukulska
"Kochaj i żyj" - Kozak System & Red Lips
"Będę kochać" - Maja Hyży
"Wybacz" - IRA
"ADHD" - Michael Vega
"Lecę tam" - Kasia Popowska
"Na zawsze" - Patrycja Kazadi
"Jesteś bohaterem" - Michał Szpak
?Yabi Dabi? - Taraka

Nominowani do SuperJedynek
SuperPrzebój:

1. "Ostatni raz" Halina Mlynkova
2. "Nic do stracenia" Mrozu feat. Sound?n?Grace
3. "Zapamiętaj" Blue Cafe
4. "Wszystko ma swój czas" Perfect
5. "Chwile jak te" Bednarek feat. Staff

SuperArtystka

1. Mela Koteluk
2. Halina Mlynkova
3. Margaret
4. Natalia Przybysz
5. Justyna Steczkowska

SuperArtysta

1. Dawid Podsiadło
2. Rafał Brzozowski
3. Mrozu
4. Maciej Maleńczuk
5. Dawid Kwiatkowski

SuperZespół

1. Blue Cafe
2. Enej
3. LemOn
4. Perfect
5. Lady Pank

Jak wam się podoba dobór artystów? Dodalibyście kogoś do tej listy czy może uważacie, że  niektórzy nie powinni uczestniczyć w tym prestiżowym festiwalu? Zachęcam do zamieszczania własnych opinii.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2015-06-14 21:10:23)

Odp: Opole 2015. Chcielibyście ich usłyszeć?

Oglądałam tylko superPremiery i jestem rozczarowana. Nic mnie nie rzuciło na kolana. Pewnie wszystkie dobre melodie już zostały wymyślone. Szczególnie rozczarował mnie występ Natalii Kukulskiej. A na początku myślałam, że śpiewa o swoim przyrodnim bracie z którym jest w konflikcie.
Oglądałam też występ Edyty Górniak i nawet mnie przekonała do siebie emanując ciepłem i życzliwością dla widzów. Chcę wierzyć, że tak jest naprawdę.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Ja z kolei, zupełnie tego nie planując, miałam okazję zobaczyć występ zespołu Ira (tylko tyle z całych SuperPremier), a potem jubileusz Edyty Górniak. Mnie ona wydała się sztuczna, a emocje wyreżyserowane. Kiedyś tę osobę bardzo lubiłam, ceniłam jako człowieka i jako artystę, zwłaszcza w początkach kariery, czyli z czasów występu w "Metrze" i na Eurowizji, dziś niestety już mnie nie przekonuje.

Przy okazji miałam okazję poznać wyniki drugiego dnia zmagań konkursowych - znając opinie internatutów przewidziałam, że Michał Szpak tę rywalizację wygra. Moim zdaniem piosenka jest całkiem niezła, ale jednak w studyjnym wykonaniu i po angielsku brzmi o niebo lepiej.

Niestety nic więcej na temat festiwalu w Opolu napisać nie mogę, bo nic więcej nie widziałam smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Jestem opolanka i kazdy opolanin zna historie konfiktu Edyty z jej mama, Edyta jest cyganka i ta cala szopka z podziekowaniami dla mamy to wszystko robione pod publike

5

Dałam się nabrać.

A piosenka Michała Szpaka jakoś mi brzmi znajomo tylko jeszcze na razie nie mogę wskazać do jakiej jest podobna. Ale pracuję nad tym.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "
Kleoma napisał/a:

Oglądałam tylko superPremiery i jestem rozczarowana. Nic mnie nie rzuciło na kolana. Pewnie wszystkie dobre melodie już zostały wymyślone. Szczególnie rozczarował mnie występ Natalii Kukulskiej. A na początku myślałam, że śpiewa o swoim przyrodnim bracie z którym jest w konflikcie.
Oglądałam też występ Edyty Górniak i nawet mnie przekonała do siebie emanując ciepłem i życzliwością dla widzów. Chcę wierzyć, że tak jest naprawdę.

Zawsze jakaś czeka na wymyślenie smile Możliwości w tym względzie są nieograniczone. To tak, jak z ewolucją.
Natalia Kukulska i jej głos/osobowość nie trafiają do mnie. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku Anny Jantar. Jeden z najbardziej legendarnych i pięknych wokali polskiej piosenki. Natomiast Edyta Górniak, swego czasu udowodniła, jak nie należy śpiewać polskiego hymnu narodowego.
Przepraszam, miałem pisać o festiwalu opolskim. Wyszło inaczej smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

7

Oglądałam wczoraj  występ Maryli Rodowicz, Sławy Przybylskiej i Kayah. Przyznam się, że moja uwaga  skoncentrowała się  na   prowadzeniu (Artur Andrus) oraz   tzw. przerywnikach czyli postaciach kabaretowych.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Opole 2015. Chcielibyście ich usłyszeć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018