Musze schudnac z ud - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Musze schudnac z ud

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Musze schudnac z ud

witam pisze do was ponieważ jak czytam te wszystkie forum o dietach to mnie przerażają .jestem osoba ogolnie szczupła mam mały tyłek i brzuch ale duze uda dlatego chciałabym sie dowiedzieć jak schudnac z ud.jem ogolnie malo nie jem słodyczy.co robic chciałaby schudnac tak 2 -3kg ogolnie najważniejsze sa uda .prosze pomóżcie robie przysiady i brzuszki ale to nic nie pomaga.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Musze schudnac z ud

Ja polecam stosowanie kuracji wymierzonej stricte, prosto w uda. Bo na całe ciało jak będziesz ćwiczyć czy dietować się, to waidomo, ze schudniesz wszędzie i niedajboże w cyckach!
Proponuję bieganie, bo to zawsze dziąła na nogi smile Albo siłownia, może być też taka miejska w parku, co są za darmo (ale nie wiem o jakim mieście mowa, w Poznaniu i Lublinie i Warszawie są na pewno). I na takiej siłowni polecam też sprzęty na nogi, typu piechur.
Dodatkowo jakieś kosmetyki na uda. Na przykład GUAM ma takie błoto wyszczuplające, które kiedyś testowałam na swoim blogu (heh jak miałam bloga smile i pamiętam, ze bardzo mi się podobało.
A moze też kremy wyszczuplające? Nie wiem jak z tej firmy, bo ja miałam tylko to błoto, ale opinie mają okej. I do kremów taki masażer najlepiej by tłuszcz rozbijac.
I prysznic. Pamiętaj o tym, żeby robić ciepły - zimny na udach (na całym ciele też możesz smile  , to pobudza krążenie i zmusza komórki do pracy. Więc lepiej tłuszczyk sie będzie rozbijał.
Ale się opisałam, chaos smile
Mam nadzieję, że mój przekaz zrozumiałaś i ze pomogłam.

3

No wlasnie chodzi tylko o uda wiec nie chce sie głodzić .moze wybiorę sie na siłownie .balsam tez używam od niedawna firmy clarins wiec mam nadzieje ze pomoże .dzieki za radę ????

4

Nie ma czegoś takiego jak spalanie miejscowe. To, że robisz brzuszki nie znaczy, że chudniesz tylko z brzucha. To, że będziesz ćwiczyć tylko nogi nie będzie oznaczać, że odchudzisz nogi. To tak nie działa.

5

Ja bym ci zaproponowala cwiczenia rozciagajace miesnie   - ja mam podobny klopot, tyle ze z lydkami i odkad zaczelam sie bawic w cwiczenia rozciagajace ubyl mi 1 cm.
Niby to nie duzo, ale pokazuje, ze skutkuje.

Bo grube nogi to nie tylko tluszcz, ale czasem tez nadmiernie rozbudowane miesnie.

6 Ostatnio edytowany przez Otis (2015-06-08 15:38:22)

Trochę OT, za co przepraszam.

M?rtainn z racji twojej specjalności, mam do Ciebie takie pytanie.
Kobieta l.35, szczupła, drobna, średnie napięcie mięśniowe, taka sobie postawa, normalna dieta (czyli także mięso), brak przeciwwskazań do ćwiczeń siłowych, brak regularnego wysiłku fizycznego. Chciałbym ją namówić na trening siłowy, ale nie jakiś ekstremalny (rozumiem, że najpierw kondycja, że stawy, mięśnie, ze trzeba to jakoś rozruszać). Docelowo dwa razy w tygodniu, na zmianę przysiady i martwy, w małej ilości serii, na początku z koncentracją na poprawności ma się rozumieć. Z czasem w stronę trochę większych ciężarów. Może dodatkowo jakaś rzymska ławka na zmobilizowanie prostowników. Cel ? zmiana proporcji składu ciała, wzmocniona sylwetka, pobudzony metabolizm. Ale bez ćw. stricte kondycyjnych i aerobowych. Moje doświadczenia są takie, że większość kobiet męczy psychicznie regularny wysiłek aerobowy. Ma to sens?

7

Dziewczyny zapisałam sie na siłownie powiedzcie jakie sprzęty wybrać na schudnięcie ud i piękne pośladki ????????????????

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Musze schudnac z ud

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021