dlaczego faceci tak mowia nam? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » dlaczego faceci tak mowia nam?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: dlaczego faceci tak mowia nam?

Ostatnio szłam sobie z chłopakiem za rękę a on do mnie: No miałem ofertę pracy i w sumie fajnie bo dużo dziewczyn tam pracuje, albo szkoda że w mojej pracy nie pracuje żadna kobieta bo nie mam się do kogo uśmiechnąć, albo dużo dziewczyn dodaje ładne zdjęcia na facebooka.. Troche to takie bezczelne idąc za reke ze mna mówi mi takie rzeczy.. nawet nie wiem czy on sobie z tego żartuje mówi serio czy co.. jakieś takie dziwne teksty się zdarząją.
CZY wasi faceci też tak mają? Czy to coś normalnego ? Albo macie cos podobnego

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dlaczego faceci tak mowia nam?

Nie.

Antoś  - 7 VIII 2013 - czysta postać szczęścia smile
Aniela i Izabela - 11 VI 2015  smile

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

3

Nie, nie i nie.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.
Reklama

4

To coś bardzo nienormalnego.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

5

Może chcę wzbudzić w Tobie zazdrość albo taki "facetowski" żarcik.

Ale ja bym od razu negatywnie to odebrała.

Reklama

6

Wika2344 napisał/a:

Ostatnio szłam sobie z chłopakiem za rękę a on do mnie: No miałem ofertę pracy i w sumie fajnie bo dużo dziewczyn tam pracuje, albo szkoda że w mojej pracy nie pracuje żadna kobieta bo nie mam się do kogo uśmiechnąć, albo dużo dziewczyn dodaje ładne zdjęcia na facebooka.. Troche to takie bezczelne idąc za reke ze mna mówi mi takie rzeczy.. nawet nie wiem czy on sobie z tego żartuje mówi serio czy co.. jakieś takie dziwne teksty się zdarząją.
CZY wasi faceci też tak mają? Czy to coś normalnego ? Albo macie cos podobnego

Słoma wystaje, nawet po zmianie walonek na lakierki. Facet to on może i jest, ale do mężczyzny mu daleko.
Burak i tyle.

facet po przejściach

7

Ja bym mu nie ufała do końca.

8 Ostatnio edytowany przez niesia631 (2015-05-29 22:41:10)

Nawet jeżeli to prawda i tak sądzi to nie powinien mówić przy Tobie takich rzeczy. Wydaje mi się ze chciał wzbudzić w taki głupi sposób w Tobie zazdrość i sprawdzić Twoja reakcje czy będziesz zła czy nic nie powiesz. Powinnaś być dla niego najważniejsza i powinien uważać na słowa.

9

A spróbuj zrobić to samo co on - może w ten sposób dostrzeże swój błąd?

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

10 Ostatnio edytowany przez Czarnaczarna (2015-05-30 12:27:01)

Nie jest to ani grzeczne, ani madre, co ten pan opowiada.
Spytalabym, jakiej reakcji oczekuje od Ciebie i czy nie pomylil Cie ze swoim kumplem.
Niektore pary komentuja czyjs wyglad czy ladne zdjecie na fb, ale to z usmiechaniem brzmi zaczepnie. Poza tym masz prawo czuc sie nieswojo, warto temat omowic. Bo jak nie wiesz dlaczego nawet to trudno sie odniesc.

Deal with it.

11

Z jego zachowania można wywnioskować, że jesteś dla niego dziewczyną na przeczekanie. Nie traktuje cię poważnie i cały czas szuka innej "lepszej". Będąc prostym chłopem, mówi prosto z mostu, co w głowie, to na języku, ale to lepiej dla ciebie.
Przynajmniej wiesz na czym stoisz. Na twoim miejscu, nie wiązałabym z tym panem jakiś nadziei na przyszłość.
Nie marnuj czasu, tylko zacznij rozglądać się za lepszym kandydatem na partnera.

12

Zwyczajnie Cie testuje.Tzn,Twoja reakcje.Moze ma chlop niska samoocene.Zalosne...Pzdr.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » dlaczego faceci tak mowia nam?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018