Sklep potrzebna fajna nazwa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Sklep potrzebna fajna nazwa

Witam,
Otwieram sklep z chemią zachodnią. Będą w nim środki piorące przede wszystkim produkcji Niemieckiej, Angielskiej. Głównie proszki , płyny, żele, środki do czyszczenia domu, odświeżacze, plastiki typu miski, wiaderka,  mopy  czyli ogólnie  art. gospodarstwa domowego z przewagą środków piorących i czyszczących.
Będzie równiez jeden regał z Decoupag własnej roboty smile Myślę i myślę i juz się poddaje chciałabym krótką  trafiającą do klienta nie banalną nazwe smile:) proszę o propozycje smile:) Z góry dziękuje i napiszę którą wybrałam. Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa

Wymyślaniem nazw i logo zajmują się za pieniądze agencje reklamowe.
Ale nawet jak wymyślą taką chwytliwą to nie znaczy, że dzięki niej interes nabierze rozpędu
Jeżeli to co masz zamiar sprzedawać będzie w atrakcyjnej dla klienta cenie i dobre jakościowo to na brak klientów nie będziesz narzekać.
Sama nazwa choćby najatrakcyjniejsza nie pomoże, nie przyciągnie. Może na chwilę gdy ktoś będzie zaintrygowany nazwą i wstąpi ale nie znaczy, ze kupi, że będzie stałym klientem, że namówi innych.

Moje propozycje to
"Czysty domek"
"Pachnący domek"
"Świeży domek'
"Zadbany domek"
"Czysto i ładnie"

3

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa

Chemiczny czar, Chemio-czar, Chemio-błysk...

4

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa

Proponuję HOUSE-CHEM - kojarzy się z produktem i Zachodem big_smile
a w logo możesz wykorzystać zarys domu.

5

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa

Dla starszych osób słowo HOUSE nie będzie znaczyło NIC smile

6

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa

Właśnie miałam cały czas w głowie clean house fanie brzmiało, ale po przemyśleniu stwierdziłam w końcu sklep będzie w Polsce i Polska nazwa trafiać będzie do każdej grupy wiekowej. Więc najbardziej teraz  przychylna jestem do nazwy "czysty dom". Nazwa ta będzie widoczna jedynie na FV na pieczątce i potrzebna do wypełnienia CEIDG a na sklepie będzie  szyld z napisem CHEMIA ZACHODNIA I ART. GOSPODARSTWA DOMOWEGO a w tle będą proszki płyny itd. smile

7

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa
Kaja74 napisał/a:

Dla starszych osób słowo HOUSE nie będzie znaczyło NIC smile

Starsze osoby i tak raczej tam nie przyjdą. Bo w Biedronce taniej.

8

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa
Kaja74 napisał/a:

Dla starszych osób słowo HOUSE nie będzie znaczyło NIC smile

dla mniej wykształconych może nie, ale to tego "chemu" tam obok, to by już poszli big_smile

zresztą nieważne, autorka już wybrała smile

9

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa
jemilia napisał/a:

Witam,
Otwieram sklep z chemią zachodnią. Będą w nim środki piorące przede wszystkim produkcji Niemieckiej, Angielskiej. Głównie proszki , płyny, żele, środki do czyszczenia domu, odświeżacze, plastiki typu miski, wiaderka,  mopy  czyli ogólnie  art. gospodarstwa domowego z przewagą środków piorących i czyszczących.
Będzie równiez jeden regał z Decoupag własnej roboty smile Myślę i myślę i juz się poddaje chciałabym krótką  trafiającą do klienta nie banalną nazwe smile:) proszę o propozycje smile:) Z góry dziękuje i napiszę którą wybrałam. Pozdrawiam

U nas w mieście jest kilka sklepów z chemią niemiecką i sklepy te nazywają się: "CHEMIA NIEMIECKA" albo "Sklep z chemią niemiecką" big_smile

Nie trzeba specjalnej nazwy, reklamy, każdy, komu zależy na lepszych proszkach, płynach, pastach itd., wie dokąd się udać smile

Najlepsza jest poczta pantoflowa big_smile

10

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa

Ok dziękuję za pomoc wszystkim wybrane FH Czysty Dom ............(+_+)

11

Odp: Sklep potrzebna fajna nazwa

Cześć Dziewczyny! Piszę pracę magisterską na temat sytuacji zawodowej kobiet i pomyślałam, że mogłybyście pomóc mi w badaniach. Co Wy na to? Ankieta jest anonimowa. Jeśli macie troszkę czasu- proszę o jej uzupełnienie:) Nie mogę jej tu umieścić, ponoć też przywilej pojawi się wraz ze wzrostem mojej aktywności.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024