Co wybrac ??? siłownia, fitness, basen... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Co wybrac ??? siłownia, fitness, basen...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Co wybrac ??? siłownia, fitness, basen...

Jak najlepiej zadbać o swoją kondycje i zdrowie???/ Z czego korzystacie siłownia fitness, a morze basen???? Nie wiem na co się zdecydować:( Najlepiej to bym skorzystała z każdego po trochu:) A wy jak sobie z tym radzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co wybrac ??? siłownia, fitness, basen...

Zdecydowanie wybierz fitness, będziesz miała większy wybór ćwiczeń. Zainteresuj się pilatesem i ćwiczeniami z piłką gimnastyczną, poprawią Twoją sprawność ruchową, kondycję i przy okazji te ćwiczenia dobre są na kręgosłup, o który warto zadbać. Wzmocnisz mięśnie i będziesz lepiej się czuła. Gdy zapragniesz ćwiczeń spalających to i znajdą się ćwiczenia na to z fitnessu wink Gdybyś szukała sobie klubu fitness, czy innego sportowego to polecam zacząć od wyszukiwarki FITPLANNER (poszukaj u wujka google tej wyszukiwarki) - zajęć i klubów sportowych, bardzo przydatna rzecz w dzisiejszych czasach ;p

3

Każdy z tych jest dobry ja jako chłopak wybrał bym basen:) ale wszystko jest dobre:)

ja bym wolała basen wink fajnie odpręża ,a przy tym rzeźbi sylwetkę wink

Uwaga! Posty tego Użytkownika są spamem - taka opinia jest niewiarygodna. Polecane produkty nabywasz lub z usług korzystasz na własną odpowiedzialność!

5

Hej,
zależy jeszcze, jaką masz kondycję i wagę wink
Przy małej kondycji i wysokiej nadwadze chyba warto wybrać basen. Fitness jest też fajny, ale jak nie masz kondychy, to nie bierz czegoś mega trudnego - przyjemne są dance aerobiki czy Zumby (swoją drogą - też powinnam się wybrać ;x).
Siłownia - mnie nie przypadła do gustu, może dlatego że była trochę monotonna w moim przypadku i nie czułam się w pełni swobodnie.

Wypróbuj najlepiej wszystkie te 3 rzeczy i sprawdź, gdzie Ci się najlepiej chodzi i ćwiczy - żebyś miała chęć iść na kolejne i jeszcze kolejne zajęcia smile

"Wszystko jest trudne, zanim stanie się proste" smile

6

Zdecydowanie to, w czym czujesz się najlepiej. Ja wybrałam siłownię i to był dla mnie najlepszy wybór smile Teraz dołączyłam też bieganie i jest jeszcze lepiej. Ale np. na basenie czuję się koszmarnie a moja siostra chodzi tylko na basen bo na siłowni czuje się źle. Popróbuj wszystkiego i wybierz to co najbardziej ci się spodoba.

Interpretacja Snów - polecam, sama korzystam smile

7

jak masz karte multisport to najlepiej korzystać ze ... wszystkiego,. im bardziej urozmaicone cwiczenia tym lepiej!

8

Ja polecam basen, nie obciąża stawów, fajnie rozwija i rozcąga mieśnie. Nie pocisz się big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Co wybrac ??? siłownia, fitness, basen...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018