alimenty na dziecko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: alimenty na dziecko

Szukam kogoś kto jest w podobnej sytuacji jak ja. A więc mam 19lat, skończyłam szkołę, mieszkam u rodziców i mam 6 miesięcznego synka. Z ojcem dziecka niby jestem, ale wiem że mnie zdradza i chce złożyć papiery na alimenty.  On przybywa teraz w Anglii, pracuje chyba na czarno.  Od 2 miesięcy wysyła mi pieniądze ale nigdy nie przekracza kwoty 350zł i ile muszę się naprosic. Natomiast dziecka nie widział ani razu od urodzenia na wyprawke też mi mało co dał pieniędzy, może 2 lub 3 razy kupił mleko i pampersy.  A jak mówię że złożę papiery na alimenty to mi grozi że mam z nim byc no on jest nieobliczalny i może mi coś zrobić albo pojdzie sie powiesic bo nie bedzie zyl z alimentami. Pomóżcie bo nie mam kasy żeby isć o porade do adwokata.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: alimenty na dziecko

chcesz zabezpieczyc dziecko wnies o alimenty .
zawsze to prawnie i z papierem bo gdy przestanie ci dawac zostaniesz bez niczego .
awstecz nie dostaniesz .
musisz udokumentowac wszystkie wydatki na dziecko rachunkami

3

Odp: alimenty na dziecko

Złóż wniosek o alimenty w sądzie blisko twojego miejsca zamieszkania.
Nie płacisz żadnych kosztów złożenia wniosku.
Dziecko rośnie i jego potrzeby będą coraz większe.

Nie bój się, on cię tylko tak szantażuje. Ma płacić ile sąd zasądzi. A groźby są karalne.
Zrób sobie listę jakie masz wydatki na dziecko. Wymień wszystko, żywność, lekarstwa, wizyty u lekarza, dojazd, kosmetyki dziecięce, ubranka, pieluchy, proszek do prania, zabawki, przedmioty, które używa itp i podlicz mniej więcej ile to wyjdzie miesięcznie. Trzeba też wziąć pod uwagę, że dziecko zużywa wodę, prąd, ogrzewać trzeba więcej. Zawsze lepiej podać większą sumę oczekiwanych alimentów, najwyżej nie dostaniesz.

4

Odp: alimenty na dziecko

Nie słuchaj głupot idioty. zakładaj sprawę i myśl o sobie i o dziecku a nie o jakim szczeniaku nazywającym się facetem.

5

Odp: alimenty na dziecko

Na forum obowiązują zasady, a te wyraźnie mówią, że tematy umieszczamy zgodnie z ustalonym porządkiem, a nie na chybił-trafił. Wątek przenoszę we właściwe miejsce, a Ciebie proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum i stosowanie do jego zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024