Sms po roku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Sms po roku

Rozstałam się z chłopakiem po 7 miesiącach. Od tego czasu minęło półtora roku. Z tego co wiem, najprawdopodobniej zostawił mnie dla innej. Szczerze mówiąc nawet za nim nie płakałam ponieważ nie układało się między nami. Od roku jestem z moim obecnym chłopakiem i bardzo go kocham. Jakiś czas temu mój były się odezwał. Najpierw było kilka smsów a póżniej wysłał mi zaproszenie na facebook. Od czasu zerwania był zablokowany, odblokowałam go tylko na chwilę by sprawdzić i potwierdziłlo się. Dziewczynna go zostawiła. Natychmiast go zablokowałam. Boję się jednak że zacznie się dziać coś jeszcze. Ja chcę żeby zniknął. Wogóle za min nie tęsknię. Denerwuje mnie jednak kiedy mi o sobie przypomina,że jest taki bezczelny by dalej się do mnie odzywać. Co mam zrobić by przestać się tak denerwować? I jak sprawić by dał mi spokój?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sms po roku

Skoro Ci na nim nie zależy i jego próby kontaktu nie robią na Tobie wrażenia, to dobrze. Olej gościa, nie odpisuj, nie dawaj znaku życie, a nawet jeśli będzie jeszcze próbował coś pisac, to sobie szybko odpuści. Pozdrawiam:)

"Marzy mi się taka miłość.(...) taka, jaka łączy człowieka i psa. Bo ona jest całkowicie bezinteresowna, nie ma w niej zazdrości ani strachu, że się skończy, nie ma udawania ani chęci przerobienia psa na swój ideał. (...) Psa nie męczą te same głupie zabawy ze starą piłką, nie powie ci: ?Może byśmy dla odmiany poszli na spacer w góry??. Nie męczy go powtarzalność"

3

Napisz mu, że nie życzsz sobie smsów. telefonów, żadnych kontaktów...
Jeśli nie da spokoju.... to może go postraszyć policją za nękanie..

Bez przesady z ta policja . Po prostu powiedz ze nie życzysz sobie zęby pisał   do ciebie powiedz ze jesteś szczęśliwa i nie ma tu dla niego miejsca..

5

Buduj swoje szczęście tu i teraz, byłego olej.

Poradzę sobie.

6

Mój były pisał nawet do mnie po 2 latach, że chce spróbować znowu... ale że już był mi obojętny po prostu napisałam,że to niemożliwe... nie wzbudził we mnie żadnych emocji..nawet nerwów więc Ty też przestań nim się przejmować i olej jakby w ogóle go nie było tongue

"Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce"

Sonia Pohl

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018