zielony jęczmień - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: zielony jęczmień

Pije tydzień. Sproszkowany sok. Obrzyyyyydlistwo..
Ponieważ rozważam przerzucenie się na własny mocz.. big_smile big_smile *( żarcik) niech napisze ktoś czy to ścierwo mu pomogło..

Nie ma dwóch takich samych historii......
Zobacz podobne tematy :
Odp: zielony jęczmień
Malwina69 napisał/a:

Ponieważ rozważam przerzucenie się na własny mocz.. big_smile big_smile *( żarcik) niech napisze ktoś czy to ścierwo mu pomogło..

A na co ma pomóc?

3

na odchudzanie ..między innymi..

4

Malwina69 napisał/a:

...można kupić w tabletkach...mój znajomy nie dawno stosuje..podobno odkwasza organizm i dobrze pobrać podczas odchudzania, ale i ile tak naprawdę jest wart tego nie wiem...może chwilowa moda....

Dziś mam dobrą radę...zróbcie lemoniadę..
Malwina69 napisał/a:

na odchudzanie ..między innymi..

Na odchudzanie nie pomoże, ale na "między innymi" być może. wink

6

Matko bosssssska.... Cokolwiek pojawi się w sprzedazy zaraz pomaga na odchudzanie
-zielony jeczmien,
-yerba mate,
-czerwona herbta
-jagody acai
-ocet
-pieprz cayenne
-
-
-etc.

A i tak wszyscy grubi big_smile

7

Chyba Ty:P

8

Chyba mocz byłby skuteczniejszy,nic więcej byś nie zjadła haha wypiłam całe opakowanie
i nic nie zmieniło się w mojej wadze..
piłam to z sokiem porzeczkowym bo inaczej nie dałabym rady

9

Przeanalizowałam i przeczytałam wszystko co mi wpadło w oczy na temat tego jęczmienia i wyszło mi, że najskuteczniejszy jest w tej formie jęczmień. No cóż.. jakoś powalczę z odruchami wymiotnymi i zużyje to... gooooofno...

10

Malwina69 napisał/a:

Przeanalizowałam i przeczytałam wszystko co mi wpadło w oczy na temat tego jęczmienia i wyszło mi, że najskuteczniejszy jest w tej formie jęczmień. No cóż.. jakoś powalczę z odruchami wymiotnymi i zużyje to... gooooofno...

Najskuteczniejszy jest brak jęczmienia i innych zbóż w diecie.

11

Mßrtainn napisał/a:

Chyba Ty:P

Nooo, ja jesszcze tak tongue, ale zobaczysz, przyjdzie dzien, ze bede szczuplejsza od ciebie tongue big_smile

12

W jakiej formie zielony jęczmień smakuje najlepiej? W niektórych knajpach dodają go do koktajli owocowo-warzywnych, ale chciałabym jakiś prosty przepis na napój, w którym nie wyczuję tego obrzydlistwa tongue. Podobno ma wiele właściwości zdrowotnych, ale nie spróbowałam na swoim organizmie więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć.

13

nie jedz kolacji,schudniesz raz dwa:)

14

Mja znajoma łyka tabletki z jęczmienia zielonego na odchudzanie. Ponoć hamuje apetyt i ma jakieś tam witaminy w sobie. Podobno droga sprawa w tabletkach. Ale co z tego, skoro kiedy o nie bierze to nadrabia niezdrowym jedzeniem? To są tylko wspomagacze, jeśli ktoś chce się odchudzić. Kwestią jest zmienienie trybu życia i tego co się je, a nie wierzyć w cuda, że się schudnie bez niczego, łykając magiczną tabletkę i idealna waga zostanie na zawsze. Błąd.

The Day I Realized You're Gone...

15

Na początku też piłam zielony jęczmień ale znalazłam dobre tabletki z jęczmieniem i kompleksem witamin. Polecam Prodetox Activ+

16

Zielony jeczmien, zielona herbata, zielona kawa...

Na odchudzanie najlepsza jest zielona kiełbasa! Pół kilograma  na czczo i po tygodniu murowane -5kg!

17

A gdyby tak zasiać sobie jęczmień choćby w doniczkach kto nie ma ogródka i rosnące liście spożywać, wyciskać z nich sok?
Nie na odchudzanie tylko dla witamin, minerałów i tych korzystnych dla organizmu związków w nim.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

18

Kleoma napisał/a:

A gdyby tak zasiać sobie jęczmień choćby w doniczkach kto nie ma ogródka i rosnące liście spożywać, wyciskać z nich sok?
Nie na odchudzanie tylko dla witamin, minerałów i tych korzystnych dla organizmu związków w nim.

Jak najbardziej można. Jednak do tego od jeczmienia lepsza jest rzeżucha, która pod względem zawartości składników odżywczych jest bezkonkurencyjna.
Krwawnik także jest pod tym względem dużo lepszy od jęczmienia.

W zasadzie cała ta szopka z zielonym jeczmieniem to nabijanie ludzi w butelkę. Wystarczy rozpuścić plotkę że zielony jęczmień odchudza i na tym stosunkowo łatwym do uprawy zbożu mamy wiekszy zysk niż ze sprzedaży twardych narkotyków. Ściema totalna.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018