Czym są umiejętności łóżkowe? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czym są umiejętności łóżkowe?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czym są umiejętności łóżkowe?

Pytanie do kobiet:
Co macie na myśli, kiedy piszecie, że nie rozmiar ale umiejętności mają znaczenie? Czym dokładnie one są?

Pytanie do facetów:
Czym dla was są umiejętności kobiety w łóżku?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez little_kid (2015-04-16 21:27:38)

Odp: Czym są umiejętności łóżkowe?

Tu nie chodzi o jej umiejętności już nawet, tylko czy ona ma swobodę podczas obchodzenia się w łóżku, jest pewna siebie w łóżku, że wiele rzeczy już jej nie dziwi (np. na twoje zachcianki), taka która wie po prostu jak czerpać dla siebie, i dla mnie przyjemność ze zbliżenia. Dla mnie umiejętności kobiety w sensie robienia pewnych rzeczy, schodzą na dalszy plan, nie każda lubi przecież to samo co twoja poprzednia tak ? Bez tych podstawowych cech w łóżku, które wymieniłem na początku, nie ma dobrych umiejętności uwierz mi. Co z tego, jak Panienka potrafi wiele rzeczy robić, ale nie ma tego co najważniejsze?

3

Odp: Czym są umiejętności łóżkowe?
little_kid napisał/a:

Tu nie chodzi o jej umiejętności już nawet, tylko czy ona ma swobodę podczas obchodzenia się w łóżku, jest pewna siebie w łóżku, że wiele rzeczy już jej nie dziwi (np. na twoje zachcianki), taka która wie po prostu jak czerpać dla siebie, i dla mnie przyjemność ze zbliżenia. Dla mnie umiejętności kobiety w sensie robienia pewnych rzeczy, schodzą na dalszy plan, nie każda lubi przecież to samo co twoja poprzednia tak ? Bez tych podstawowych cech w łóżku, które wymieniłem na początku, nie ma dobrych umiejętności uwierz mi. Co z tego, jak Panienka potrafi wiele rzeczy robić, ale nie ma tego co najważniejsze?

Podpisuj się pod tym.

4

Odp: Czym są umiejętności łóżkowe?

y dlaczego nie mogę edytować posta, który napisałam niecałe 2 godziny temu? wyskakuje mi komunikat, że nie mogę edytować postów po upływie 24h. ktoś tu liczyć nie umie czy co?

W każdym razie chciałam jeszcze dodać, że umiejętności łóżkowe pojmuję również w ten sposób, że facet/ kobieta nie zmusza się do tego, czego nie chce robić ani nie zmusza partnera/ki. I jeszcze to, że potrafią o tym wszystkim rozmawiać nawet poza łóżkiem. No i oczywiście to, że partner chociaż nawet miał milion partnerek, nie uważa, że on już jest alfą i omegą, tylko słucha i obserwuje, by dowiedzieć się czego potrzebuje jego kobieta.

5

Odp: Czym są umiejętności łóżkowe?

Dodam od siebie:
Umie komunikowac swoje potrzeby, oczekiwania, upodobania.
Wiadomo, ze kazdy jest inny, i kazdy raz jest troche inny, dlatego stawiam na komunikacje( swobodna, bez zazenowania, nieporozumien, kombinowania)

6

Odp: Czym są umiejętności łóżkowe?

Dla mnie najważniejsze są dwie rzeczy:
- otwartość na nowe "doznania" - pozycje, zabawy itp oczywiście oboje musimy mieć na to ochotę. 
- aktywność w łóżku - niestety, póki co spotykam takie kobiety które najchętniej lubią brać. Każda "inicjacja" czegokolwiek leży po mojej stronie.

To czy kobieta zna 5, 10 czy 15 pozycji je dla mnie nie istotne. tym bardziej że z jedną partnerką jedna pozycje nie musi być wygodna gdy kochasz się z inna.

7

Odp: Czym są umiejętności łóżkowe?

To jak opowiadanie bajki... musi mieć początek, środek, punkt kulminacyjny, zakończenie. Początek nie może się ciągnąć w nieskończoność, bajka nie może się nagle urwać, bez zakończenia. Punkt kulminacyjny musi być wyraźny. Wszystko idealnie rozłożone w czasie, ale bez napięcia, zbytniego spowalniania czy popędzania. Bajka musi cały czas trzymać w napięciu, ale może mieć różne wątki.

Kto potrafi opowiedzieć bajkę jak Disney? Trzeba mieć talent... być mistrzem... z drugiej każdy może to robić, nawet jak robi niedoskonale. Są nawet tacy co mówią, że seks jest jak pizza -- nawet jak źle zrobiona, to smakuje zawsze dobrze.

8

Odp: Czym są umiejętności łóżkowe?
little_kid napisał/a:

Tu nie chodzi o jej umiejętności już nawet, tylko czy ona ma swobodę podczas obchodzenia się w łóżku, jest pewna siebie w łóżku, że wiele rzeczy już jej nie dziwi (np. na twoje zachcianki), taka która wie po prostu jak czerpać dla siebie, i dla mnie przyjemność ze zbliżenia. Dla mnie umiejętności kobiety w sensie robienia pewnych rzeczy, schodzą na dalszy plan, nie każda lubi przecież to samo co twoja poprzednia tak ? Bez tych podstawowych cech w łóżku, które wymieniłem na początku, nie ma dobrych umiejętności uwierz mi. Co z tego, jak Panienka potrafi wiele rzeczy robić, ale nie ma tego co najważniejsze?

Podpisuję się pod tym i dodam od siebie, że nie nazwę tego "byciem dobrym w łóżku" a po prostu fajną osobowością, bo uwielbiam kiedy partner nie boi się eksperymentować, jest otwarty, chcę zmieniać pozycje, czyta o tym, dopytuje się gdzie ma mnie dotykać, obserwuje reakcje smile



Dobry kochanek to  po prostu dobry obserwator wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czym są umiejętności łóżkowe?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024