choroby a nasze negatywne myśli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » choroby a nasze negatywne myśli

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: choroby a nasze negatywne myśli

Kiedyś słyszałam coś takiego ,ze nasze myśli mogą powodować różnego rodzaju choroby. No i że jeżeli stare, złe schematy myślowe zamienimy na inne, pozytywne i lepsze to zyskamy zdrowie i np. wyleczymy się z jakiejś choroby,która nas dopadła. Czy wiecie coś o tym ? Ja mam np. problem ze wzrokiem, lekką nadwagę i cierpię czasem na migreny. To tak hurtem co mi dolega smile Może ktoś z was będzie wiedział coś na ten temat i coś mi podpowie co mogę zrobić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: choroby a nasze negatywne myśli

Przez bardzo długie stulecia wschodni lekarze prowadzili obserwacje w tej dziedzinie i obecnie medycyna naturalna zna około 200 negatywnych stanów emocjonalnych, które powodują najróżniejsze schorzenia a także oddziałują źle na cerę, włosy, postawę, chód - słowem cały nasz wygląd. Dlatego trzeba obserwować własne myśli i zmieniać te negatywne na pozytywne ( wiem, jest to trudne czasem - ale nie ma innej możliwości ) Spróbuj wcielić nowe wzorce :

Wzrok - przyczyna schorzenia: podświadoma niechęć do oglądania świata albo jakiejś sytuacji albo świata;  nowy wzorzec myślenia :nie boję się patrzeć, świat toczy się wg utartych reguł które akceptuję.

Nadwaga - przyczyna:  chęć bycia pod czyjąś opieką, utrata poczucia bezpieczeństwa; nowy wzorzec myślenia : potrafię sam zatroszczyć się o siebie, nie mm się czego bać

Migrena- przyczyna : psychiczna rana, uraz do ludzi, nienawiść : nowy wzorzec myślenia : kocham życie i wybaczam zadane mi rany, wybaczam osobom które mnie skrzywdziły  i życzę im dobrze

3

Zauważ, że jak myślisz o wszystkim pozytywnie to czujesz się lepiej . Z kolei jak myślisz negatywnie to wszystko widzisz w czarnych barwach, źle się czujesz i na nic nie masz ochoty. Myśl pozytywnie - OPTYMISTOM żyje się lepiej. Ale jeśli naprawdę coś Ci dolega to lepij skonsultuj to z lekarzem i nic nie rób na własną rękę. smile

Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr...
...A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

4

stres, przygnebienie jest powodem chorob cywilizacyjnych - jest to powszechnie akceptowane stwierdzenie medyczne.

zaslyszana historia, nie wiem czy prawdziwa: pacjent po dowiedzeniu sie o zaawansowanym, beznadziejnym raku, zamknal sie w pokojowym hotelu i ogladal komedie przez pol roku.  Rak sie wycofal. Smiech i radosc go uzdrowily.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » choroby a nasze negatywne myśli

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021