Co znaczy sen w którym zdradzam? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co znaczy sen w którym zdradzam?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Co znaczy sen w którym zdradzam?

Od jakiegoś czasu śni mi się sen w którym zdradzam swojego faceta. Nigdy nie dochodzi do niczego więcej jak tylko pocałunku. Zawsze w tym śnie jest tak że mój partner jest w pomieszczeniu obok. Dzisiejszy sen był taki sam a dodatkowo po "wszystkim" było tak że moj partner siedział z grupą facetów i grał z nimi w karty razem z tym kolesiem z którym się całowałam a ja siedzę najpierw u niego na kolanach a potem na kolanach mojego faceta. We śnie nie widzę twarzy tego kolesia tylko poznaje mojego partnera, który nie reaguje na to że siedze u innego na kolanach (normalnie mój facet jest strasznym zazdrośnikiem).

Co mogą znaczyc takie sny?

P.S. Nie wiedziałam gdzie dodać ten post

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co znaczy sen w którym zdradzam?

A na jawie zdarzało Ci się fantazjować o innych? Może to nocna projekcja ukrytych pragnień pozostająca poza świadomością "dzienną"?

facet po przejściach

3

Excop napisał/a:

A na jawie zdarzało Ci się fantazjować o innych? Może to nocna projekcja ukrytych pragnień pozostająca poza świadomością "dzienną"?

Nie zdarzyło mi sie.
Dziwne w tym śnie był ten brak reakcji mojego faceta

BlackMargo napisał/a:

Od jakiegoś czasu śni mi się sen w którym zdradzam swojego faceta. Nigdy nie dochodzi do niczego więcej jak tylko pocałunku. Zawsze w tym śnie jest tak że mój partner jest w pomieszczeniu obok. Dzisiejszy sen był taki sam a dodatkowo po "wszystkim" było tak że moj partner siedział z grupą facetów i grał z nimi w karty razem z tym kolesiem z którym się całowałam a ja siedzę najpierw u niego na kolanach a potem na kolanach mojego faceta. We śnie nie widzę twarzy tego kolesia tylko poznaje mojego partnera, który nie reaguje na to że siedze u innego na kolanach (normalnie mój facet jest strasznym zazdrośnikiem).

Interpretacja snow jest trudna a najlepiej zaczynas od samoobserwacji czyli jak np. odnosza sie obrazy ze snow do naszych rzeczywistych relacji z dana osoba, potem taki obraz mozna interpolowac na inna osoba, jesli inna sie nam sni w tej samej sytuacji. Jedynie co mozna ew. powiedziec to ze ten sen moze jest ostrzezeniem przed "zobojetnieniem" waszych relacji, ktore nabieraja obecnie charakteru mniej emocjonalnego wyrazanego w myslach, slowach i czynach. Widocznie podswiadomosci zalezy na tej bardziej "ekspansywnej" formie relacji miedzy wami. Lub wrecz odwrotnie, jest to "obraz" jakiejs przyszlej sytuacji (niekoniecznie waznej) co sugeruje powtarzalnosc snu. To moze byc ostrzezenie przed nawiazaniem z kims innym relacji emocjonalnej, ktora wyda sie na poczatku niewinna, o czym swiadczy pocalunek, przedstawiony jako niewinny element tej relacji. Doprowadza jednak do siedzenia na kolanach, przy "slepocie" meza co juz samo w sobie takie niewinne nie jest.

Veritas in omnem partem sui eadem est

5

Jak opowiedziałam mojemu facetowi ten sen to uznał, że ciągnie mnie do zdrady hmm

6

Najlepiej ten sen zinterpretujesz sobie sama, na podstawie uczuć jakie towarzyszyły Ci w śnie. Co czułaś całując się z innym? Co czułaś gdy Twój facet nie reagował?

7

Czułam sie tak jakby w tym śnie nie był moim facetem, chociaż poznawałam jego twarz i wiedziałam że to On.
Jeżeli chodzi o całowanie to czułam że mam ochotę na coś więcej ale coś mnie powstrzymywało.

8

BlackMargo napisał/a:

weż no sobie wygoglaj jakiś sennik internetowy zamiast słuchać domorosłych Freudow

9 Ostatnio edytowany przez maniek_z_maniek (2015-04-09 12:27:03)

BlackMargo napisał/a:

Jak opowiedziałam mojemu facetowi ten sen to uznał, że ciągnie mnie do zdrady hmm

To zle ze powiedzialas poniewaz w zaleznosci od rodzaju snu interpretacja moze byc rozna a maz nie musi rozumiec braku "zwiazku" intencjonalnego, swiadomego tresci snow z zyciem rzeczywistym. Z mojego doswiadczenia taki sen moze pokazywac relacje w "przejaskrawiony" sposob. Podam Ci przyklad. Kiedy mi sie znila kilka razy sytuacja "intymna" ale nie z mojej strony (z mojej strony nic nie bylo) ze strony innej kobiety ktora znalem (ale mnie nie pociaga), zaraz w ciagu kilku dni uslyszalem od niej jakas uwage "doceniajaca" czyli myslala, podziwiaja za cos, chciala to pokazac (w sensie tez zaangazuj i mnie w swoje dzialania zawodowe zebym i ja miala z tego korzysc). Poza tym dzieki takim snom wiem doskonale na kogo moge liczyc w pracy, kto mnie w rzeczywistosci pobiera. Ta wiedza jest bezcenna, czasami niezbedna, potwierdza sie w praktyce w innym sposob nie moglbym jej uzyskac. Podswiadomosc wiec z sposob przejaskrawiony zwrocila na cos uwage na tyle mocno zebym mogl to zapamietac po przebudzeniu sie.

A co do sennikow to tlumacza one jedynie podstawowe symbole ze snow symbolicznych a to tylko jedne rodzaj takich snow, nie tlumacza powiazan miedzy tymi symbolami.

Jesli wiec "podejrzewasz" u siebie sklonnosci do zdrady to wystarczy ze bedziesz pilnowac jakosci waszego zwiazku, nie wchodzenai w relacje osobiste z innymi mezczyznami i powinno byc dobrze.

Tak jak powiedzialem, powtarzajacy sie sen sugeruje jakies zdarzenie (sen ustepuje dopiero po realizacji teo zdarzenia lub zanika samoistnie), ktore moze byc bez znaczenia. Znaczenie jest ale w takim sensie ze mozemy go nie zuwazyc, wiec i tak wtedy nie ma to znaczenia dla naszego zycia.

A uwagi kogos kto pisze ze:

"weż no sobie wygoglaj jakiś sennik internetowy zamiast słuchać domorosłych Freudow"

Swiadcza tylko o czyjesc skrajnej glupocie, gdyz istota listy dyskusyjnej jest to zeby sobie wlasnie rozmawiac i wymieniac poglady a nie hajtowac wypowiedzi, czy trollowac dyskusje. Po prostu jak ktos taki jak LUSILJU, napisze to co napisze to rece opadaja.

Przyszla mi tez prostsza odpowiedz - zaangazowanie emocjonalne.

10 Ostatnio edytowany przez Nektarynka53 (2015-04-09 12:51:32)

Powiem po własnej autopsji (w jednym związku miałam tego typu sny hmm) do jakich wniosków/przyczyn doszłam. Mała podpowiedź:

BlackMargo napisał/a:

...(normalnie mój facet jest strasznym zazdrośnikiem).

Dokładnie zaczyna Ci to przeszkadzać i podświadomie szukasz wolności. Nie wiem jak bardzo jest zazdrosny, ale każda osoba ma własne granice zdrowej zazdrości mogącej wystąpić w związku smile. Może chcesz uciec, bo czujesz się jak własność, a nie partnerka, której się ufa? Dosyć śmieszne, bo mężczyźni uważają nadmierną/chorą zazdrość za "dowód" miłości, a otrzymują w ogóle odwrotne rezultaty. Nie wiem czy w Twoim przypadku to prawda, musisz Sama przemyśleć Wasz związek. Powodzenia!

maniek_z_maniek napisał/a:

A uwagi kogos kto pisze ze:

"weż no sobie wygoglaj jakiś sennik internetowy zamiast słuchać domorosłych Freudow"

Swiadcza tylko o czyjesc skrajnej glupocie, gdyz istota listy dyskusyjnej jest to zeby sobie wlasnie rozmawiac i wymieniac poglady a nie hajtowac wypowiedzi, czy trollowac dyskusje. Po prostu jak ktos taki jak LUSILJU, napisze to co napisze to rece opadaja.

Apelujesz o nie "hejtowanie", a sam "hejtujesz"/obrażasz - "Swiadcza tylko o czyjesc skrajnej glupocie, "? hmm

11

Nektarynka53 napisał/a:

Powiem po własnej autopsji (w jednym związku miałam tego typu sny hmm) do jakich wniosków/przyczyn doszłam. Mała podpowiedź:

BlackMargo napisał/a:

Dokładnie zaczyna Ci to przeszkadzać i podświadomie szukasz wolności. Nie wiem jak bardzo jest zazdrosny, ale każda osoba ma własne granice zdrowej zazdrości mogącej wystąpić w związku smile. Może chcesz uciec, bo czujesz się jak własność, a nie partnerka, której się ufa? Dosyć śmieszne, bo mężczyźni uważają nadmierną/chorą zazdrość za "dowód" miłości, a otrzymują w ogóle odwrotne rezultaty. Nie wiem czy w Twoim przypadku to prawda, musisz Sama przemyśleć Wasz związek. Powodzenia!

Mój partner jest Bardzo zazdrosny, do tego stopnia że czasem są przez to niemiłe sytuacje. Mam jednego kolegę z poprzedniej pracy, znamy się niecały rok. Od czasu do czasu spotykaliśmy sie na pogaduchy czy piwo, spotkanie ok raz w miesiącu lub rzadziej, trwające ok godz zwykle, nigdy u niego czy u mnie, mój facet teoretycznie zgadzał sie na spotkania ale zawsze były jakieś głupie teksty że np d"ziewczyna jego przyjaciela nie odczuwa potrzeby spotykania się z kolegami a ja tak", albo "no leć do niego jak tak sie stęskniłaś". A jak zaproponowałam by wyszedł z nami żeby sie mogli poznać to odrzekł że "nie zabiera się męża na spotkanie z kochankiem".

Po ostatnim spotkaniu z kolegą, mój facet zrobił mi takie przesłuchanie że poczułam się tak jakbym coś złego zrobiła na tym spotkaniu, rozmowa była niemiła dodatkowo jeszcze jego kumpel z rana zapytał z ironią w głosie "jak tam było na spotkaniu z kolegą?" NIby zwykłe pytanie ale sposób w jakie je wypowiedział trochę s;prawił mi przykrość. Inne teksty jego kolegi to np"Jak się randka udała?". Wiem że oni często gadaja ze sobą i mają podobne zdanie co do spotykania się z kolegami ale po tych tekstach zastanawiam się za kogo mnie mają.

Po ostatniej niemiłej rozmowie z moim facetem uznałam że nie będę widywać się z kolegami.

To tak poza tematem: uważacie że jeżeli dziewczyna ma faceta to nie powinna spotykać się z kolegami? Bo moze tylko ja jestem zdania że nie robiłam niczego złego

12

BlackMargo napisał/a:
Nektarynka53 napisał/a:

BlackMargo napisał/a:

Mój partner jest Bardzo zazdrosny, do tego stopnia że czasem są przez to niemiłe sytuacje. Mam jednego kolegę z poprzedniej pracy, znamy się niecały rok. Od czasu do czasu spotykaliśmy sie na pogaduchy czy piwo, spotkanie ok raz w miesiącu lub rzadziej, trwające ok godz zwykle, nigdy u niego czy u mnie, mój facet teoretycznie zgadzał sie na spotkania ale zawsze były jakieś głupie teksty że np d"ziewczyna jego przyjaciela nie odczuwa potrzeby spotykania się z kolegami a ja tak", albo "no leć do niego jak tak sie stęskniłaś". A jak zaproponowałam by wyszedł z nami żeby sie mogli poznać to odrzekł że "nie zabiera się męża na spotkanie z kochankiem".

Po ostatnim spotkaniu z kolegą, mój facet zrobił mi takie przesłuchanie że poczułam się tak jakbym coś złego zrobiła na tym spotkaniu, rozmowa była niemiła dodatkowo jeszcze jego kumpel z rana zapytał z ironią w głosie "jak tam było na spotkaniu z kolegą?" NIby zwykłe pytanie ale sposób w jakie je wypowiedział trochę s;prawił mi przykrość. Inne teksty jego kolegi to np"Jak się randka udała?". Wiem że oni często gadaja ze sobą i mają podobne zdanie co do spotykania się z kolegami ale po tych tekstach zastanawiam się za kogo mnie mają.

Po ostatniej niemiłej rozmowie z moim facetem uznałam że nie będę widywać się z kolegami.

To tak poza tematem: uważacie że jeżeli dziewczyna ma faceta to nie powinna spotykać się z kolegami? Bo moze tylko ja jestem zdania że nie robiłam niczego złego

Czyli Twój sen ma umocowanie w Twoim zyciu. Szkoda ze od razu tego nie powidzialas. Często w taki sposób "uchodzą" emocje, widzimy swoje oczekiwania.

13

maniek_z_maniek napisał/a:

Czyli Twój sen ma umocowanie w Twoim zyciu. Szkoda ze od razu tego nie powidzialas. Często w taki sposób "uchodzą" emocje, widzimy swoje oczekiwania.

Szczerze mówiąc na początku tego nie skojarzyłam z moim snem, dopiero Nektarynak53 mnie na to naprowadziła.

14

Nie. Nigdy nie należy się odgradzać od ludzi. Chyba jesteś w stanie kontrolować to, z kim się całujesz lub sypiasz.

15

Kertesz napisał/a:

Nie. Nigdy nie należy się odgradzać od ludzi. Chyba jesteś w stanie kontrolować to, z kim się całujesz lub sypiasz.

Jestem w stanie i nigdy mi do głowy nie przyszło by z kimkolwiek innym się całować czy robić coś gorszego będąc w związku, ale mój facet powiedział że nie może znieść myśli że jestem gdzieś z innym facetem. Kiedy pytam czy mi nie ufa to odpowiedź jest dość głupia i pewnie nie jedna osoba słyszała podobna:
"Tobie ufam, ale jemu nie". To nic że go nie zna

16

BlackMargo napisał/a:

Ja mam bardzo wielu kolegów i mężowi to nie przeszkadza tongue. No i w dodatku rozpowiada Wasze osobiste rzeczy tylko kolegom? To Ty masz powody, aby Mu nie ufać...

BlackMargo napisał/a:
Kertesz napisał/a:

Jestem w stanie i nigdy mi do głowy nie przyszło by z kimkolwiek innym się całować czy robić coś gorszego będąc w związku, ale mój facet powiedział że nie może znieść myśli że jestem gdzieś z innym facetem. Kiedy pytam czy mi nie ufa to odpowiedź jest dość głupia i pewnie nie jedna osoba słyszała podobna:

Czyli wykręca kota ogonem, aby wyszło na Jego? Nieładnie smile. Jeśli ma POWODY do zazdrości powinien to powiedzieć. Albowiem to, że jakiś mężczyzna będzie Cię podrywał automatycznie nie oznacza, że będziesz odwzajemniała flirt. Rozumiesz, że On uważa inaczej? Mogą być tego dwa powody:
- "głodnemu chleb na myśli" - o tak może Sam często spogląda na inne i wtedy nachodzą Go mysli, że Ty też możesz to robić,
- tak naprawdę Ci nie ufa i nie chce, aby inni mężczyźni mieli możliwość rozmowy z Tobą - być może ma niskie poczucie własnej wartości i boi się, że jak "za rogu" przybędzie ktoś lepszy to odejdziesz, tym samym chce zamknąć Ciebie w klatce.
Niestety radzę Ci porządnie przemyśleć czy TY (o Nim teraz nie myśl, bo i tak ma Twoje uczucia w poważaniu) chcesz być w tego typu związku. Bo to co robi Twój chłopak (a co ja kiedyś przeżyłam) to jawne ograniczanie wolności dla własnej wygody i to w imię niby "miłości". Podobnie jak Twój obecny chłopak, mój były też prawił "farmazony", że Mi ufał, ALE nie innym. Przecież ZAWSZE flirtują obie strony, gdy jedna strona tego nie chce to jakim cudem jest to według nich możliwe smile?

17

Sny nie znaczą absolutnie nic.
Pozdrawiam

18

Nektarynka53 napisał/a:
BlackMargo napisał/a:

Ja mam bardzo wielu kolegów i mężowi to nie przeszkadza tongue. No i w dodatku rozpowiada Wasze osobiste rzeczy tylko kolegom? To Ty masz powody, aby Mu nie ufać...

BlackMargo napisał/a:
Kertesz napisał/a:

Czyli wykręca kota ogonem, aby wyszło na Jego? Nieładnie smile. Jeśli ma POWODY do zazdrości powinien to powiedzieć. Albowiem to, że jakiś mężczyzna będzie Cię podrywał automatycznie nie oznacza, że będziesz odwzajemniała flirt. Rozumiesz, że On uważa inaczej? Mogą być tego dwa powody:
- "głodnemu chleb na myśli" - o tak może Sam często spogląda na inne i wtedy nachodzą Go mysli, że Ty też możesz to robić,
- tak naprawdę Ci nie ufa i nie chce, aby inni mężczyźni mieli możliwość rozmowy z Tobą - być może ma niskie poczucie własnej wartości i boi się, że jak "za rogu" przybędzie ktoś lepszy to odejdziesz, tym samym chce zamknąć Ciebie w klatce.
Niestety radzę Ci porządnie przemyśleć czy TY (o Nim teraz nie myśl, bo i tak ma Twoje uczucia w poważaniu) chcesz być w tego typu związku. Bo to co robi Twój chłopak (a co ja kiedyś przeżyłam) to jawne ograniczanie wolności dla własnej wygody i to w imię niby "miłości". Podobnie jak Twój obecny chłopak, mój były też prawił "farmazony", że Mi ufał, ALE nie innym. Przecież ZAWSZE flirtują obie strony, gdy jedna strona tego nie chce to jakim cudem jest to według nich możliwe smile?

Może trochę czuję się ograniczana przez Niego i ta jego zazdrość często doprowadza mnie do szału ale staram się to zrozumieć. On nie jest taki zły, to jego zachowanie jest raczej spowodowane przeszłością. Miał dziewczynę z którą był ok 2 lata i ona w trakcie ich związku utrzymywała kontakt ze swoim byłym którego uważała za przyjaciela, na tyle dobrego że po rozstaniu z moim obecnym chłopakiem, wróciła do tamtego a po niedługim czasie okazało się że nawet jest już z nim w ciąży. Więc może został Mu taki uraz po tym.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co znaczy sen w którym zdradzam?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018