Netkafejka "Skazane na bluesa" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka "Skazane na bluesa"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Netkafejka "Skazane na bluesa"

Witam. Szukam dziewczyn, które tak ja ja lubią Dżem i interesuje ich historia życia i twórczości Ryszarda Riedla i, które chciałby o tym podyskutować, wymienić się poglądami, może ktoś zna jakieś ciekawostki... Ogólnie luźne pogaduszki na ten temat przy kromce chleba z Dżemem wink
Szukam kogoś do pogadania o tym, co wspólnie lubimy... wink

" W życiu piękne są tylko chwile..."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafejka "Skazane na bluesa"

Omg wink Z dżemu się robi legenda jak kiedyś z Doorsów big_smile

Miłośniczką, to może za dużo powiedziane, ale owszem, kiedyś się Dżemu słuchało obowiązkowo wink

Ja miałam raczej fioła na punkcie Cobaina i rok to był straszny, kiedy w odstępie kilku miesięcy umarło pół mojej muzyki sad

O! A co się takiego zadziało, jeśli można wiedzieć? Z pewnością, Dżem już wszedł w rubrykę: Legenda...

4

No tak, Za młoda jesteś żeby kojarzyć te fakty smile

Riedel umarł jakoś w lecie 1994 roku, a kilka miesięcy wcześniej, tego samego 1994 roku, w kwietniu Cobain (Kurt Cobain, leader Nirvany) popełnił samobójstwo. Dlatego napisałam, ze to był straszny rok sad

No tak, żal ich wszstkich... Ja do tej pory żałuję, że nie mogłam poznać Ryśka. Dewódzki i Balcar to już nie to samo, oni "jadą na jego legendzie", ale prawdziwego Riedla już nikomu nie uda się odtworzyć... Ta jego obojętność a zarazem emocjonalność, połączenie wybuchowe, może dlatego to wszystko też... Ale przyznaje,że bardzo żałuję, że nie dane mi było go poznać, tak po prostu, podejść gdzieś po koncercie i powiedzieć "Siemasz Rysiek..."

6

a no Dżem jest super. Niektóre kawałki znam na pamięć ;D

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka "Skazane na bluesa"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018