krem pod oczy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: krem pod oczy

Po czym rozpoznać dobry krem pod oczy? Jaki krem najlepszy byłby dla zmęczonych (praca przy komputerze) i opuchniętych oczów?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: krem pod oczy

Najlepsze są okłady ze świetlika, rumianku albo zwykłej herbaty i uwierz mi jest to może bardziej czasochłonne, ale efekty działania są bardziej odczuwalne. Oczy rzeczywiście odpoczywają i odprężają się.

3 Ostatnio edytowany przez Samantha (2008-03-16 23:58:42)

Przed wyborem kremu pod oczy zadaj sobie takie trzy pytania :
1) Czy skóra pod oczami jest najcieńsza i najbardziej delikatna w całym organizmie ?
2) Czy wokół oczu najszybciej pojawiają się zmarszczki ?
3) Czy blisko stąd do śluzówek oczu a więc bardzo łatwo o jakąś infekcję ?
Krem pod oczy nie może być silny i działać mocniej niż ten do twarzy bo skóra pod oczami jest bardzo delikatna. Na rynku nie ma więc silnie działających kremów pod oczy bo na jego produkcję  nie zgodziłby się żaden okulista. Jaki z tego wniosek ? Bardzo prosty - kremy pod oczy są słabsze niż te do twarzy. Jeżeli tylko nie jesteś alergikiem możesz spokojnie wklepywać pod oczy krem przeciwzmarszczkowy lub nawilżający do twarzy.

4

Mnie kremy pod oczy zwykle silnie uczulały, głównie ze względu na delikatność partii wokół oczu. Ostatnio jednak znalazłam reklame dermokosmetyków u dermatologa szwajcarskiej firmy Skincode. Zakupiłam krem rewitalizujący pod oczy z kofeina i witaminami a, e. Krem jest fantastyczny, szybko się wchłania, idealnie odświeża okolice oczu, pięknie nawilża i co najważniejsze nie uczula. Pani farmaceutka zachwalała produkt, że jest bez konserwantow, bez środkow pochodzenia zwierzecego, także nie ma tam co uczulać. Dodatkowo jest to podobno jakaś innowacyjna receptura. Mi baaardzo odpowiada, także Wam również gorąco polecam!!!

5

Ja używam maści z witaminy A za ok 3 zł i jest najlepsza od kremów.

6

Mnie jak do tej pory nie uczulał żaden krem pod oczy ( na szczęście),a miałem już kilka lub kilkanaście w swoim życiu. Co do dermokosmetyków: sam skład jak i działanie jest bardzo dobre,ale sprawdzają się głównie u osób mających alergie.

7

Zenobia na zmeczone koputerem oczy to polecam najbardziel Swietliki Flosleku.  Swietna sprawa! Pamietam ze uzywalam go jeszcze w liceum jak sleczalam na ksiazkami. Z tego co wiem to Floslek jest najlepszy na rynku w tych zelach. Ja stosuje ten klasyczny ze swietlikiem lekarskim wlasnie. Kosztuje tylko ok 8 zl wiec na pewno nie zrujnujesz sie :-)

8

Moja koleżanka używa kremu Siquens pod oczy. Mówi, że jest świetny. I wierzę jej, bo sama używam kremu tej samej firmy do cery mocno przesuszonej.

9

Ja też mam te żele z Flosa, z zieloną herbatą - przydaje się na wyjazdach i na dłuższe noce. A do siedzenia przy kompie (też dłuższym) to najlepszy z chabrem. Kiedyś miałam krem z pharmaceris do oczu, typowo odżywczy. W ogóle, to kremy pod oczy to zawsze droższe nie? Why?

10

a ja używam hempz Age Defying Eye Cream jest to krem pod oczy. Nawilżający krem z czystym olejkiem i wyciągiem z nasion konopi, wygładzający skórę wokół oczu oraz ograniczający powstawanie zmarszczek. Wygładza i wypełnia pojawiające się zmarszczki. Nawilża i dostarcza składników odżywczych. Zawiera antyutleniacze. Jest bardzo dobry i wydajny polecam

11

Ashmina napisał/a:

Moja koleżanka używa kremu Siquens pod oczy. Mówi, że jest świetny. I wierzę jej, bo sama używam kremu tej samej firmy do cery mocno przesuszonej.

A co to za marka?? nigdy nie slyszalam o niej, a poki z kosmetykami w drogeriach "studjuje" czesto :-)

12

Ja ostatnio podczas wizyty w aptece kupiłam swój pierwszy krem pod oczy, wybrałam przeznaczony dla mojej grupy wiekowej, jest to krem Flosleku przeciw pierwszym zmarszczkom, pod oczy właśnie. Stosuję i mam nadzieję, będą efekty smile

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-04-28 15:22:12)

ja pracuję przy komputerze po kilkanascie godzin dziennie i stosuje Intensywnie nawilżający krem pod oczy marki spam.
Wcześniej miałam widoczne zmarszczki i sińce pod oczami, teraz przy regularnym stosowaniu problem zniknął smile

14

Ja lubie kremy z  duza iloscia witaminy c, bo sa chyba najlepsze na cienie.

15

Nawilżające ale tez takie dość sciągające tongue

16

Kropelki do oczu przede wszystkim. Może śmieszna propozycja, ale jak piszesz o komputerze to dobrze by było się nad tym zastanowić.

17

Ja proponuję zeby zamiast kremu spróbować olej. Pod oczy jest najlepszy opucnjowy. Oczy i ich okolica to delikatna strefa, dlatego najlepiej by było unikać perfumowanych kosmetyków z chemią. Oleje są naturalne idelikatne. Opuncjowy jest trochę droższy ale za jakość warto więcej zapłacić smile

18

zimny roller jadeitowy big_smile

19

jestem w trakcie szukania haha

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018