Naprawdę dobry sprawdzony krem pod oczy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Naprawdę dobry sprawdzony krem pod oczy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Naprawdę dobry sprawdzony krem pod oczy?

Czy znacie jakiś naprawdę dobry krem pod oczy, skuteczny sprawdzony?
Co możecie sprawdzonego pod oczy polecić?

"Seksapil to sprawa wnętrza kobiety. Gdyby chodziło o urodę, to wszystkie ładne kobiety byłyby seksowne,
a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,
myślę więcej niż mówię, obserwuję więcej niż sądzisz"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naprawdę dobry sprawdzony krem pod oczy?

Ja ostatnio lece głównie na naturalnych kremach i efekty mi sie podobaja.

3 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-09 18:38:55)

Zawsze zwracam uwagę na skład produktów które kupuje. A zwlaszcza kosmetyków.  Mam super apke spam która pomaga mi wybierać dobre pod wzgledem składu produkty. Skanuję kod produktu i wiem czy brać czy odłożyć na półkę.  Czesto czytam opinię innych użytkowników i sama dodajw recenzje. Polecam!

4

Dla mnie mega okazał się krem mojej mamy:p kiedyś spałam u rodziców i użyłam kilka razy jej kremu pod oczy, uwaga do cery dojrzałej, ale efekt rano był nieziemski. Nie odczuwałam ściągnięcia i przesuszenia tych okolic, wręcz przeciwnie, bardzo dobre nawilżenie i odżywienie. Ten krem to Efekt Młodości Bielendy ze śluzem ślimaka. Pokochałam ten składnik i ten kremik. Oczywiście od tego czasu kupiłam już kilka tubek kremu <3

5

Mam 41 lat.  I od lat worki/opuchnięcia pod oczami. W dzień jeszcze jako tako, ale rano jak wstawałam to masakra... Poduszki, nierówne, czasami przedzielone jak na pół. Raz było lepiej, raz gorzej. Używałam różnych tańszych i droższych kremów, nic nie pomagało. Czasami mi się wydawało, że im dłużej pospałam, tym miałam większe. W końcu gdzieś na forum wyczytałam o oleju z opuncji figowej. Jakże ja jestem za to wdzięczna!!! Kupiłam buteleczkę 10ml, 100% oleju, bez dodatków, nierafinowanego i zaczęłam używać.  Wieczorem, po demakijażu kładę najpierw serum hialuronowe, na to kropla olejku. Po kilku dniach mogę powiedzieć, że jestem zachwycona!!! Wstaję rano i nie mogę się nadziwić, że worków praktycznie nie ma. Szok. Wyglądam jak nie ta osoba smile Ojej nawilżył mi skórę pod oczami (drugi mój problem to tendencja do przesuszenia tej strefy), ujędrnił. Zero podrażnienia. Po jakiejś godzinie wklepuję jeszcze krem pod oczy z witaminą C, który wcześniej sam stosowany nie działał tak, jak w połączeniu z olejem. Opuchnięcia zawsze były. O tym oleju mówi się, że to naturalny botox i w 100% to potwierdzam. Zmarszczki mi się zmniejszyły ( ale nie miałam ich dużo), okolica oka jędrna, nawilżona. Wyglądam na osobę zaraz po trzydziestce, wszyscy się dziwią że mam tyle lat  wink A wierzcie mi, poduchy pod oczami dodają kilka lat ...

To co zostawisz za sobą, znajdziesz przed sobą...

6

Zapomniałam o jednej bardzo ważnej rzeczy. Olej kładzie się na żel z aloesu, kwas/serum hialuronowe... Okolica oka ZAWSZE musi być mokra. Inaczej jest odwrotny efekt, olej przesuszy skórę pod oczami.

To co zostawisz za sobą, znajdziesz przed sobą...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Naprawdę dobry sprawdzony krem pod oczy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018