szorstka i chropowata skóra - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » szorstka i chropowata skóra

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: szorstka i chropowata skóra

Mam strasznie szorstką i chropowatą skórę na kolanach, piętach i łokciach. Traktuję ją różnymi reklamowanymi specyfikami, ale niestety efekt pozostawia wiele do życzenia i jest mizerny. Może znacie jakiś dobry sposób na tę dolegliwość ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szorstka i chropowata skóra

Zerknij tutaj, ja wypróbowałam i mi pomogło http://www.netkobiety.pl/t296.html

3

Odp: szorstka i chropowata skóra

Smaruj sobie łokcie i inne szorstkie miejsca maścią z witaminą A. Rewelacyjny efekt. big_smile

4

Odp: szorstka i chropowata skóra

Tylko peeling, mocne, tłuste kremy, ewentualnie nutrikosmetyki, jak Capivit Hydro-Control - to, co ratuje to jednak SYSTEMATYCZNOŚĆ. Zrywy nic nie dają gdy chodzi o suchą skórę.

5

Odp: szorstka i chropowata skóra

tak jak pisze Aleksandra że systematycznośc jest w takim przypadku najważniejsza. taka chropowatość, szorstkość skóry moze byc objawem atopowego zapalenia skóry. Mój synek na to cierpi sad ale najważniejsze natłuszczanie skóry. ja od niepamiętnych czasów zawsze po kapieli lub prysznicu obowiązkowo smaruje sie balsamem dove, zwracam szczególnie uwagę na łokcie, kolana miejsca wrażliwe o twardym naskórku. dlatego polecam wszelkiego rodzaju natłuszczanie.

6

Odp: szorstka i chropowata skóra

W tym wypadku trzeba postawic na systematycznosc.Regularny piling , balsam z mocznikiem min.5 % do ktorego mozna dodac zawartosc kapsulki z wit.A smile

7

Odp: szorstka i chropowata skóra

balsam z mocznikiem wypróbuj. ja stosuję krem dardia z zawartością mocznika i pomógł mi zwalczyć suchą skórę.

8

Odp: szorstka i chropowata skóra

A ja poszłam z sucha skóra do dermatologa i przepisał mi specjalne kremy natłuszczające, dostepne na recepte. Może warto przejśc się do lekarza?

9

Odp: szorstka i chropowata skóra

slyszalam ze sok z cytryna pomaga, cytryna smaruj sobie lokcie, kolana, sprobuj pillingu cukrowego, lub tak jak mowia dziewczyny maśc z witamina

10

Odp: szorstka i chropowata skóra

Capivit hydro control i kilkudniowa kuracja odzywka nanobase (z apteki, ok. 30zl). Albo krem lipobase do uzywania codziennie. Mi one pomagaja. powodzenia!

11

Odp: szorstka i chropowata skóra

no i dużo wody pić. JA tak samo używam tych dermokosmetyków co Ty i efekt jest bardzo szybki. Kilkudniowa kuracja Nanobase i nawodnienie skóry wraca do normy, skóra nie piecze i nie jest chropowata. ja jestem z nich bardzo zadowolona.

12

Odp: szorstka i chropowata skóra

tez pamietac laseczki o dbaniu o siebie, czyli troche ruchu, malo czekolady i papierosow, bo to zle dziala na skore... no i oczywiscie nawilzacze saobowiazkowe...

13

Odp: szorstka i chropowata skóra

zbliża się lato i dlatego coś trzeba ze sobą zrobić. Picie wody to podstawa, skóra nwilżona lepiej reaguje na słce i tak szybko się nie łuszczy. Tak jak mówisz, mało papierosów no i więcej warzyw. A po goleniu to keranorm, co by czerwonych kropek nie było na nogach,  a wieczorem po opalaniu Nanobase, no i jest super zestawik:)

14

Odp: szorstka i chropowata skóra

No wlasnie tez uzywam keranorm po depilacji, szczegolnie po depilacji bikini, zeby sie nie robily krostki i podraznienia.

15

Odp: szorstka i chropowata skóra
sugarfree napisał/a:

A ja poszłam z sucha skóra do dermatologa i przepisał mi specjalne kremy natłuszczające, dostepne na recepte. Może warto przejśc się do lekarza?

Kiedys tez poszlam i dostalam... jakas czarna masc na bazie dziegcia! juz iweciej nie pojde. Zostawil mi plamy na ciele, a dzialanie takie sobie. Wole te kupbe, bo przynajmniej nzagladasz to tubki, jak czarny ot nie tykasz wink

16

Odp: szorstka i chropowata skóra

Maść z witaminą A - popieram!!! Prawdziwa rewelacja!
do tego kapsułki z olejem z nasion marchwi i kwasami omega.

17

Odp: szorstka i chropowata skóra

Na mnie polecana często zwyczajna maść z wit. A  niestety jakoś rewolucyjnie nie zadziałała sad

18

Odp: szorstka i chropowata skóra

Ja nigdy nie miałam tego problemu, bo regularnie smaruję się balsamami i robię peeling. Ale mama mi kiedyś doradziła w podobnej sytuacji, bo moja koleżanka takie coś miała i pomogło jej. Tylko, że doradzić Ci mogę w przypadku kolan i łokci a także jak masz na ramionach taką chropowatą skórę. W przypadku pięt to już odmienna historia, bo ja regularnie smaruję stopy i dbam o nie a czasem robią mi się szorstkie i suche. A mianowicie kup sobie szorstką gąbkę i w czasie kąpieli na mokre te części ciała, które masz szorstkie wklep sobie oliwkę dla dzieci i szoruj tą gąbką (mokrą) po tej oliwce, już po pierwszym razie zauważysz efekty. Moja koleżanka jeszcze na gąbkę brała trochę peelingu. Skóra będzie wygładzona, nawilżona i miękka.

19

Odp: szorstka i chropowata skóra

Też miałam taki problem i żadne drogie balsamy ani specyfiki z apteki nie pomagały za bardzo. Wtedy moja przyszła teściowa poleciła mi maść z witaminą A. Zwykła z apteki za ok. 3 zł. Żaden majątek a efekt był zadziwiający ale oczywiście po systematycznej kuracji smile Teraz się z nią nie rozstaję smile

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » szorstka i chropowata skóra

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024