Mężczyzna i jego wymarzony tytuł - tytuł najpiękniejszego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Mężczyzna i jego wymarzony tytuł - tytuł najpiękniejszego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Mężczyzna i jego wymarzony tytuł - tytuł najpiękniejszego

Nasz rodak, Rafał Maślak, po tytule Mister Polski 2014, właśnie zdobył kolejny - trzeci vice-Mister i pierwszy w głosowaniu internautów z całego świata w konkursie Mister International 2014. Z jednej strony jest to duże osiągnięcie, bo nigdy dotąd żaden z naszych panów nie zaszedł tak wysoko, a z drugiej można zastanawiać się co kieruje mężczyznami, którzy decydują się stawać do tego typu rywalizacji?

Kobiety posądza się o próżność, potrzebę potwierdzenia własnej atrakcyjności, udowodnienia czegoś sobie samej i całemu otoczeniu, ale czasem jest to głównie chęć przeżycia wielkiej przygody. O ile w przypadku płci pięknej stawanie do konkursu piękności wydaje się jeszcze zrozumiałe, o tyle w przypadku mężczyzn budzi skrajne uczucia, a nawet kontrowersje. 

Jak Wy oceniacie tego typu konkursy i co Waszym zdaniem przyciąga do nich panów? Mężczyzna pokazujący swoje wdzięki i prężący muskuły przed jury oraz publicznością jest męski czy raczej żenujący?

-------------
Gdyby ktoś nie wiedział, jak wygląda Rafał Maślak, to proszę wink:

http://puu.sh/fZm0w/fa82ab2c64.jpg

(fot. instagram.com/rafalmaslak)

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mężczyzna i jego wymarzony tytuł - tytuł najpiękniejszego

Nie lubię takiego targowiska.
Tak samo jak niemęski jest facet występujący w podobnych konkursikach,tak samo niekobieca jest kobieta biorąca w tym udział. oglądać  Wolę oglądać ciekawe,niezwykłe umiejętności niż ładne buźki.
Myślę,że panów- tak jak i panie przyciąga do takich konkursów to samo: możliwość pokazania się i wypromowania się,najchętniej za granicą.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

3

Oj oni też musza jakoś podbudować swoje ego smile

A poza tym przecież dobrze jest popatrzec też na taką miłą twarz, czy  rzeźbę ciała. Samo nic się nie zrobiło, to też jest efekt wielu starań i wyrzeczeń smile Doceńmy to wink

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

4

co ja mysle?
pogratulować mu trzeba i tyle,
ciacho z niego:)

5

Jeżeli takie było jego marzenie, to oczywiście pogratulować osiągnięcia. Fajnie, że mu się udało, bo to nie tylko dobre geny, ale pewnie też sporo pracy nad ciałem żeby wyglądało apetycznie. Jak facet dobrze wygląda, to czemu miałby nie zrobić z tej urody użytku.

Subiektywnie oceniając - w ogóle nie mój typ. Oczywiście przystojny w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale to nie jest facet z rodzaju tych, że mogłabym gapić się godzinami i podziwiać.

Co do samych konkursów tego typu - w zasadzie mam to gdzieś, nie interesują mnie takie zabawy, wolę dobrą walkę MMA w tv obejrzeć, tam też panowie potrafią mieć piękne ciała i jeszcze robią z tych wypracowanych ciężko mięśni odpowiedni użytek wink A jakieś tam wybory mistera w ogóle by mnie ominęły gdybym gdzieś w radiu nie usłyszała. Jeżeli panowie mają tak samo mało mądrego do powiedzenia jak panie w Miss International, to może nawet lepiej, że nie widziałam tongue Swoją drogą nie wiem po co się tym ludziom pozwalają odzywać na tego typu konkursach.
Dla mnie to nie jest kwintesencja męskości. To nie jest kwintesencja niczego. Ranking facetów równie subiektywny co mój własny, tylko, że oficjalny i światowy. Osobiście mam ten cały ranking gdzieś, ja chyba w ogóle lubię trochę brzydszych, na to wychodzi tongue

"Si vis pacem - para bellum"

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Mężczyzna i jego wymarzony tytuł - tytuł najpiękniejszego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018