Olbrzymia rozterka dotycząca farbowania, pomóżecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Olbrzymia rozterka dotycząca farbowania, pomóżecie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Katri (2015-02-04 15:42:52)

Temat: Olbrzymia rozterka dotycząca farbowania, pomóżecie?

Bardzo powoli zaczynam siwieć, póki co to kilka włosów, ale fakt ten pchnął mnie ku pomysłowi farbowania. Mam mysi ciemny blond, włosy chciałam przyciemnić (czekoladowy brąz) i pobawić się refleksami/pasemkami.

Wpadłam jednak na pomysł henny, jako że mam słabe, wypadające, cienkie i szybko przetłuszczające się włosy. Słyszałam, że henna pogrubia włosy, stają się silniejsze, zdrowsze i mają niesamowity połysk. Zastanawiam się więc czy henną można zrobić pasemka i czy można nią osiągnąć zamierzony przeze mnie kolor (czekoladowy brąz) czy zawsze pozostaje odcień rudości? Macie jakieś doświadczenia w tej materii?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Olbrzymia rozterka dotycząca farbowania, pomóżecie?

tez slyyszalam ostatnio cos o hennie zamiast farbowania, musze sie dopytac mojej fryzjerki co ona na to smile

3

A może czas zadbać o włosy od środka?
Słabe włosy, pomijając uwarunkowania genetyczne, mogą mieć przyczynę w braku odpowiednich składników odżywczych w skórze.
Zrób sobie badania i zobacz czy aby na pewno dajesz im tego, czego potrzebują.

4

emilab87 napisał/a:

A może czas zadbać o włosy od środka?
Słabe włosy, pomijając uwarunkowania genetyczne, mogą mieć przyczynę w braku odpowiednich składników odżywczych w skórze.
Zrób sobie badania i zobacz czy aby na pewno dajesz im tego, czego potrzebują.

To też jest myśl, bo faktycznie jak włosy nie sa dobrze odzywione od srodka, to chocbys cuda wianki wyczyniala, to i tak nic nie pomoże...

5

Wypadające włosy mogą być efektem np.złego odżywiania, zbyt intensywnego odchudzania, głodówek.A także problemów zdrowotnych, zaburzeń hormonalnych.
Jeśli z odżywianiem i ze zdrowiem wszystko w porządku to może trzeba im trochę pomóc.
Warto od czasu do czasu brać preparaty ze skrzypem, pić pokrzywę. Ale z przerwami bo używane cały czas szkodzą.
Picie drożdży ale zabitych wrzątkiem  też pomaga. Albo preparat Lewitan, drożdże w tabletkach.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

6

Witaj smile Ja równiez mam siwe włosy (tyle że mam ich więcej) wink Używałam farby roślinnej (henna) z helfy. Mają super odżywki,szampony itd. Ale do rzeczy. Wypadały mi i farbowałam. Po jakimś czasie przestały lecieć,ale...farba nie pokrywała moich siwych włosów na długo. Raptem do dwóch myć wystarczało. Owszem włosy wydają się jakby grubsze,gdyż farba ta okleja włos z zewnątrz. Nie wnika do środka włosa. Pasemek raczej nie robi sie tą farbą,ale ma ona tę właściwośc,że włosy farbowane nawet jednym kolorem w słoneczku błyszczą i mienią się kilkoma kolorami. Jakby było kilka kolorków na nich. Ja musiałam z żalem przejśc na farbę Joanny z amoniakiem,ale tylko taka mi "łapie" moje siwe odrosty. smile Poczytaj sobie w necie. jest mnóstwo informacji o farbie i efektach smile
Pozdrawiam serdecznie smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Olbrzymia rozterka dotycząca farbowania, pomóżecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018