nietypowe prezenty śłubne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » nietypowe prezenty śłubne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: nietypowe prezenty śłubne

idę niedługo na wesele, młodzi wolą dostać prezenty, zwłaszcza że nowe mieskzanie mają. nie chce jak wszyscy jakiegoś agd czy ręczników im kupować.... jak myślicie z czego się jeszcze mogą ucieszyc?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nietypowe prezenty śłubne

spytaj jeśli jesteś z nimi blisko, może podpowiedzą albo rozejrzyj się w ich domu czego nie maja, co lubia,

3

ręczniki są rzeczywiście oklepane, ale do domu możesz kupić im mnóstwo rzeczy, może jakaś zastawa nowoczesna, lampa? może ekspres do kawy?

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-02-09 15:14:42)

może z lamp ze sklepu [spam]? są nowoczesne, bardzo dobrze pasują do wnętrz i nie takie drogie a o koszty przecież tez chodzi....

5

A może jakiś voucher na przykład na lot paralotnią? Dużo jest tego typu prezentów, ja kupiłam moim rodzicom na rocznicę ślubu wink Mogą sami sobie wybrać datę realizacji w przeciągu roku od zakupu smile

My heart is like a wheel, let me roll it to you

6

Ja bym raczej lampy ani nic do wystroju wnętrz nie dawała bo może to nie pasować do stylu w jakim urządzone jest mieszkanie, do koloru ścian i innych dodatków.
W zależności od sumy jaką masz zamiar przeznaczyć to można kupić komplet pościeli droższej czy tańszej ale dobrego gatunku, z naturalnej tkaniny.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

7

Ja bym z wystrojem uważała, bo jak wiadomo każdy ma różny gust smile
Ale Vouchery czy karty podarunkowe to jest wg mnie idealny pomysł smile

8

My dostalismy pieniadze w  dosc oryginalnym opakowaniu. Kolezanka wreczyla mi parasolke. Taka mala, czerwona, zlozona parasolke. Troche mnie to zaskoczylo. Tym bardziej, ze kazala mi ja otworzyc. I po otwarciu okazalo sie, ze do kazdego druta poprzywiazywala zwiniete baknoty.Wygladalo to ciekawie.

Moze jakies piekne lamki do wina badz cos w tym stylu.

9

Karty podarunkowe wydają się dobrym prezentem - wtedy nie masz problemu, że nie trafisz w gust wink.

Jeśli jednak nie karty/pieniądze ani AGD, to może jakieś ładne sztućce, szkło stołowe, narzuty, piękne wydania książek lub albumy z dziedziny, jaką nowożeńcy się interesują. Albo - idąc w zupełnie innym kierunku - bilety na koncert czy do teatru, lot balonem, voucher na jakiś kurs hobbystyczny czy choćby do szkoły tańca towarzyskiego. Możesz też zafundować im wspólny wypad do SPA.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Ej miśki - może bukiet kwiatów wręczony przez znaną osobę?
kiedyś Wałęsa ( sobowtór) wręczał takie kwiatki.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » nietypowe prezenty śłubne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018