Nauka ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nauka ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Nauka ;)

Witam smile Od dłuższego już czasu obserwuje swoję ciało i chciałabym dowiedzieć się czy dobrze wyliczam sobie dni płodne i niepłodne. Okres mam prawie zawsze co 30-31 dni ostatnio wypadł po 28 smile. W każdym razie dostałam okres 17 stycznia czyli teraz od 29 stycznia do wczoraj miałam dni płodne? 2 lutego nastąpić powinna owulacja? smile. I moje kolejne pytania czy jeśli będę chciała współżyć z moim chłopakiem 13 lutego to będzie to bezpieczny dzień ? smile Dziękuję !

,,Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca.''
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nauka ;)

Jeśli to całe obliczanie Cię przerasta proponuje, żebyś skorzystała z "kalkulatora dni płodnych online"- zrobi to za Ciebie smile a co do bezpiecznych dni, ZAWSZE trzeba się po prostu zabezpieczać smile

3

Katri napisał/a:

Jeśli to całe obliczanie Cię przerasta proponuje, żebyś skorzystała z "kalkulatora dni płodnych online"- zrobi to za Ciebie smile a co do bezpiecznych dni, ZAWSZE trzeba się po prostu zabezpieczać smile

Nie przerasta po prostu wolę się upewnić wink a co do zabezpieczenia to zawsze o nim pamiętamy tongue

,,Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca.''

4

Nadzieja teoretycznie będzie to bezpieczny dzień.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nauka ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018