tabletki i powiekszenie piersi :P - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki i powiekszenie piersi :P

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: tabletki i powiekszenie piersi :P

Mam do Was dziewczyny takie pytanie.
Biore juz 3.5 roku tabletki anty. Harmonet bez przerwy. Słyszalam wiele, ze jak sie bierze tabletki to urosna po nich piersi hehe. No niestety u mnie nic takiego sie nie wydarzylo:P 
A moze ktoras z Was brała lub bierze te same tablety i tak sie u niej stało?:) W ogole wyczytalam gdzies w internecie, wydaje mi sie to głupie, ale pisało, że jak sie bierze tabletki i je odstawi i znowu zacznie brac i odstawi  i znowu..  to wtedy piersi zaczynaja rosnac smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

ja bralam pół roku jeanine i wydaje mi sie ze minimalnie piersi mi urosły ale waga niestety bardziej ;/
po odstawieniu wszystko wróciło do normy ; p

3

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

hej ja bralam tabletki przez 3 miesiace i piersi mi urosly o prwei dwa rozmiary a najlepsze jest to ze jestem szczupla i bralam te tabletki aby przytyc hehe nie przytulam od nich w ogole ale piersi to mi urosly ale jak je sie odstwi to moga zmalec bardziej ni z mialas w miom przypadku mam wieksze niz przed braniem ich ...u nie kazdej dzieczyny rosna piersi od nich u kazdej reaguja inaczej ale pamietaj tez ze nie mozna brac tych tabletek wiecej niz 5lat bo mozna zostac bezplodna calkowicie

4

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

agniechaa, ile Ty masz lat?

5

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

agniechaa kto Ci takich głupot naopowiadał o tej bezpłodności ?

6

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

witam!

Ja biorę tabletki od 2 miesięcy i wydaje mi się , że piersi mi urosły , ale może to być też kwestia mojej psychiki , aczkolwiek koleżanka , mama i chłopak tez tak stwierdzili ( tzn , że mi urosły)więc może to być prawda smile
szczerze powiedziawszy to nie zależało mi na tym aby rozmiar moich piersi się zmienił , dlatego też mam nadzieje , że bardziej mi nie urosną ...

7

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

piersi może i ,,urosną,, ale urośnie także reszta ciała
to skutek działania hormonów, a po zaprzestaniu brania nie spodziewaj się, że one dalej będą rosły
agniecha to co piszesz, to przechodzi normy
tabletek anty nie bierze się na przytycie
z tą bezpłodnością to też nie za bardzo chyba zostałas dokształcona
kobietki współczuje strasznie, bo pewnie juz polowa może byc bezplodna

8

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

ja od moich tabletek ani nie przytyłam ani mi piersi nie urosły:P wydaje mi sie, ze cera mi sie poprawila, zrobila sie gladsza itp:)
A własnie myslicie, ze skoro biore je juz 3.5 roku bez zadnej przerwy i bardzo dobrze sie czuje to trzeba zrobic jakas, chociaz taka 3 miesieczna? Robiłam sobie ostatanio badania na enzymy warobowe i badania wyszly w porzadku..

9 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-11-02 18:49:04)

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

mozna je stosowac jako anty i niektore dziewczyny od nich tyja bo tak jaest mam duzo kolezanek ktore tyly od nich heh ja je bralam aby przytyc ginekolog mi je wypisal ale nie mowil z enapewno mi sie uda przytyc od nich ale mozna sprobowac ...mojej kolezance wypisal na cere bo miala tradzik i pomogly te tabletki nie s astosowane tylko jako anty...

mam 20 lat

10

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

To dobry ginekolog, który przepisuje tabletki antykoncepcyjne po to, żeby przytyć...

Owszem, od tabletek hormonalnych można przytyć, ale to jest skutek uboczny antykoncepcji, a nie antykoncepcja skutniek odchudzania... hmm

11

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

Mi po tabletkach piersi urosły, i jestem z tego zadowolona.
Ale że po 5 latach bezpłodność... Nie wiem jak można byś tak niedoinformowanym, ale beznadziejnie informowanym... ;/

12 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-12 16:32:54)

Odp: tabletki i powiekszenie piersi :P

Jeśli chcesz,żeby urosły Ci piersi to zainwestuj po prostu w porządne tabletki na powiększenie biustu. Obecnie na rynku jest ich dość duży wybór.
Po co faszerować się tabletkami, których działanie jest skierowane na zapobieganie zajściu w ciążę, skoro można bezpośrednio działać poprzez tabletki na gospodarkę hormonalną odpowiedzialną za wzrost naszych piersi.
Ja brałam cilest przez 1,5 roku. Później yasmin przez prawie 2 lata. Nie przytyłam, nie miałam skutków ubocznych, oba bardzo polecam, jednak po żadnym z nich nie urósł mi biust.
Dopiero gdy rozpoczęłam kurację tabletkami na powiększenie biustu spam to zauważyłam w nim zmiany. Fakt to nie to samo co operacja, ale efekty rzeczywiście są.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki i powiekszenie piersi :P

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024