Czy może to być niedobór magnezu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Czy może to być niedobór magnezu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Czy może to być niedobór magnezu?

Witam!
Moje dziecko ma kłopoty z koncentracją, jest osłabione i bardzo się stresuje, ma problemy ze snem. Czy może to być brakujący magnez? Jak to zwalczyć? Może coś mi doradzicie? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy może to być niedobór magnezu?

Może to być spowodowane brakiem pewnych minerałów, ale przyczyną może być jakaś choroba. Może lepiej wybrać się do lekarza rodzinnego i wziąć skierowanie na jakieś badania?

3

Ile ma lat?
Od kiedy są te objawy?
Co to znaczy "stresuje się" ? Kiedy się stresuje ?

4

Jak zwalczyć niedobór magnezu? Biorąc magnez big_smile
Nie sypią przed stres. Na stres jest dobry magnez. Sporoboj.
Byle to był mleczan magnezu (lub inny organiczny) z witamina B6. W tabletkach i żeby 1-2 pokrywały dzienne zapotrzebowanie bo czasem trzeba 6 brać. Bez sensu wink

5

Maluch ma 9 lat. Od niespełna 2-3 tygodni zauważyłam u niego bezsenność w nocy, często budzi się, marudzi, a nawet się moczy..
Nie potrafi skupić się na tym, co robi w szkole jak i w domu.

6

A może ma jakieś problemy, np. w kontaktach z rówieśnikami w szkole, jakieś przykrości go spotkały, o których ciężko mu mówić?

7

9 lat i brak magnezu ma powodować bezsenność?
W pierwszej kolejności obstawiałabym problemy w szkole.

8

Syn mówi że w szkole nie ma żadnych problemów. Jego nauczycielka też niczego niepokojącego nie zauważyła.

9

Magdalena35 napisał/a:

Witam!
Moje dziecko ma kłopoty z koncentracją, jest osłabione i bardzo się stresuje, ma problemy ze snem. Czy może to być brakujący magnez? Jak to zwalczyć? Może coś mi doradzicie? smile

Kombinować możesz tylko wtedy, jeśli by chodziło o osoby dorosłe, a nie o dziecko, te problemy które w tej chwili masz ze swoim dzieckiem kwalifikują się do kontaktu z pediatrą, nikt na forum Ci nie pomoże,jedynie co to tylko może zaszkodzić. Galopem do lekarza,nie marnuj czasu na zadawanie pytań na tym forum. Dziecko to poważna sprawa,musi być dokładnie przebadane przez specjalistów i odpowiednio leczone - jeśli zajdzie taka potrzeba. I im szybciej znajdziesz się w gabinecie lekarza,tym będzie lepiej dla samego dziecka,bo może być zbyt późno,jeśli zdecydujesz się iść po jakimś czasie.

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Czy może to być niedobór magnezu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018