okropne uczucie osamotnienia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » okropne uczucie osamotnienia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: okropne uczucie osamotnienia

Witam

Prosze o porade. Kolezanka z pracy ktora traktowalam jak siostre odwrocila sie ode mnie. Za nami wiele klotni sprzeczek spowodowanych moja zazdroscia i strachem przed odrzuceniem. Za bardzo zaangazowalam sie w ta znajomosc. Myslalam ze ona tez bo na poczatku widac bylo ze jej zalezy no ale koncowy efekt jest taki ze ja jestem osoba ktorej mocniej zalezy na tej znajomosci.Ja poprostu oczekiwalam od niej ze bede u niej na pierwszym miejscu sad ostatnio znowu wyszlo jakies spiecie. Ona jest osoba ktora zamiast ze mna pogadac, olewa mnie i np nie odpisuje. A ja? Narzucam sie jej, wysylam po kilka smsoq pod rzad.
Ostatnio napisalam jej ze mi zalezy ze nie chce sie klocic ale ona nie reaguje. Myslalam ze w pracy pogadamy ale unika mnie i trzyma sie juz z innymi.

Czuje sie samotna w pracy. Niby duzo ludzi jest milych ale brak mi tej najlepszej kolezanki. Ona znalazla sobie szybko towarzystwo. A ja? Chodze przybita ciagle chce mi sie plakac i to okropne uczcie samotnosci sad((

Prosze poradzcie mi cos bo ja ciagle jej sie narzucam i wypisuje do niej smsy. Czuje ze sie blaznie ze odarlam sie z resztek honoru ale nie potrafie inaczej sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: okropne uczucie osamotnienia

Jedyne co mi mi przychodzi do głowy co możesz zrobić, to ODPUŚCIĆ. Przestać pisać, zabiegać. Możliwe, że przesadziłaś, że dziewczyna czuje się osaczona, daj jej odetchnąć, niech minie trochę czasu, wtedy spróbuj może już spokojniej i bez emocji pogadać z nią, ale teraz odpuść, bo tym co teraz robisz zapewne odpychasz ją.

3

Kaja74 napisał/a:

Jedyne co mi mi przychodzi do głowy co możesz zrobić, to ODPUŚCIĆ. Przestać pisać, zabiegać. Możliwe, że przesadziłaś, że dziewczyna czuje się osaczona, daj jej odetchnąć, niech minie trochę czasu, wtedy spróbuj może już spokojniej i bez emocji pogadać z nią, ale teraz odpuść, bo tym co teraz robisz zapewne odpychasz ją.

Kaja74, dziekuje za rade. Odpuszczam. Prosze powiedz mi tylko co zrobic z tym bolem i zazdroscia gdy ja widze w nowym towarzystwie? Masz jakis pomysl? Zalewa mnie taki niepokoj i zazdrosc ze teraz byc moze z tymi innymi dogaduje sie tak jak ze mna albo moze nawet i lepiej..

4

Sama zauważyłaś, że oczekujesz zbyt wiele i tak naprawdę to NIKT nie będzie w stanie spełnić Twoich oczekiwań.
Jestem w stanie to zrozumieć, bo miałam bardzo podobnie, nierealne oczekiwania wobec innych i choć u mnie więcej działo się w głowie (nie narzucałam się tak jak Ty piszesz, że to robisz), ludzie to wyczuwali i odsuwali się ode mnie.
Wiesz co u mnie było punktem przełomowym ? Poczułam się autentycznie  zmęczona zabieganiem o ludzi, szukaniem bliskości i zajęłam się sobą, rozwijaniem swoich zainteresowań, a było ich sporo tylko w pogoni za przyjaźnią zapomniałam o nich.
Sam fakt, że odpuściłam i przeszłam na  aktywny tryb życia (głównie sport ) spowodował, że czuję się lepiej sama ze sobą i  nawiązuję teraz naturalnie i spontanicznie i bez tego MUSZĘ nowe znajomości.

5

Dokładnie. Zajmij się sobą i swoimi przyjemnościami.
Rób to co lubisz.
Sport - cokolwiek co Cię zmęczy (ja np. dużo pływam)
Dobre kino, dobra książka, daleko od tej osoby..

6

Macie racje musze zajac sie soba tylko sam fakt ze widuje ja w pracy codziennie mi tego nie ulatwia. W domu wszystko jest w miare ok. Czuje sie zrelaksowana, czytam ksiazki. Najgorzej gdy ide do pracy i wiem ze bedzie tam ona z nowa kolezanka i kolega. Sa tacy usmiechnieci a ja? Czuje w sobie same negatywne emocje strach zazdrosc zazenowanie etc. Myslicie ze tu jest potrzebny czas? jak pomysle o tej calej sytuacji i jak zostalam sama odechciewa mi sie jesc i przychodzi to okropne uczucie zdenerwowania..

7

Zajmuj się pracą, nie zwracaj na nią uwagi i też się uśmiechaj ( choćby wbrew sobie )

8

Kaja74 napisał/a:

Zajmuj się pracą, nie zwracaj na nią uwagi i też się uśmiechaj ( choćby wbrew sobie )

Dziekuje za rady smile podnioslas mnie na duchu. Mam nadzieje ze szybko minie mi to zaangazowanie i zazdrosc ze teraz ktos inny jestba moim miejscu.

9

Ona znalazła nowe towarzystwo , Ty  teź znajdź . Skoro jej , to złatwoscią wychodzi , to Ty teź próbuj w ten sposób .

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » okropne uczucie osamotnienia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018