Moja kuzynka mnie unika - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez marcov (2010-07-25 22:34:06)

Temat: Moja kuzynka mnie unika

1

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja kuzynka mnie unika

zapewne domyśliła sie co do niej czujesz... dlatego taks ie zachowuje
daj jej trochę przestrzeni....byc może czuje ze ją "napadasz" tymi smsami i wiadomościami na gg
ja jak dowiedziałam sie ze mój kolega( w Twoim przypadku to kuzynka ale to podobne relacje) cos do mnie czuje tzn domyśliłam sie tego...tez podświadomie straciłam ochotę na spędzanie z nim czasu , nie naciskaj nie pisz do niej tak czesto... jak spotkasz ją przypadkiem pogadaj sobie co tam u niej ito jak wyczuje ze znów jest ok sama zacznie sie odzywac

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

3 Ostatnio edytowany przez marcov (2010-07-25 22:25:52)

3

4

A może to ona była dla ciebie przyjaciółką , ale ty dla niej nie byłeś dobrym przyjacielem ? Czasem tak jest , uważasz kogos za przyjaciela , bo stara ci sie  pomóc, interesuje się twoimi problemami a ty nie odwzajemniasz sie jej tym samym , nie słuchasz jej , nie pomagasz  , nie wiesz co czuje , bo interesujesz sie tylko sobą . Pomyśl nad tym, może coś w tym jest? Znam wiele osób , ktore jak mają kłopoty i są w dole liczą na moją pomoc , ale nie ma nikogo wtedy gdy ja takiej pomocy oczekuje .

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

5 Ostatnio edytowany przez marcov (2010-07-25 22:24:48)

2

6

Nie narzucaj się , pozwól jej troszkę odpocząć , mozliwe że wkońcu zatęskni do ciebie.

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018