zatkany kanalik łzowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » zatkany kanalik łzowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: zatkany kanalik łzowy

Mamusie jak wykonac prawidłowo masaż kanalika łzowego? mam jeszcze 1,5 msc do zabiegu. Okulista dał nam czas na masowanie , kazał uciskac kącik oczka 5x10 ucisniec.
Czy tak jest ok? wszedzie czytam,że trzeba wzdłuz nosa masowac tez.
pls o rady

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zatkany kanalik łzowy

U nas jak się przytykał kanalik łzowy to nam lekarka kazała masować od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka.

3 Ostatnio edytowany przez Joasia_ana (2014-12-18 22:33:45)

Moja miala lewy zatkany i miala miec zabieg, sama jej przetkalam a niby lekarka szanse male na to dawala. Masowalam wewnetszny kacik oka a dokladnie wkrapialam krople ktore dala lekarka (niepamietam juz nazwy) i palcem od strony noska do galki masowalam kacik oka, po 2 tygidniach puscil i w koncu po 4 miesiacach przestalo tak ropiec. Aha no i zabieg nie byl juz konieczny:-)

Amanda Amelia - 22.08.2013

4

Moj ma 7 msc hmm masuje dopiero od polowy listopada. Nie wiem czy jest szansa do lutego sad

5 Ostatnio edytowany przez LeeBee (2014-12-19 09:08:31)

Kala pewnie że jest szansa. Próbuj.  Z tego co słyszałam to nie jest przyjemna sprawa to odtykanie, więc jak się uda oszczędzić tej wątpliwej przyjemności dziecku to tylko się cieszyć

6

Sprawdź na youtube - na pewno będzie jakiś tutorial, jak masować.

7

Joasia_ana napisał/a:

Moja miala lewy zatkany i miala miec zabieg, sama jej przetkalam a niby lekarka szanse male na to dawala. Masowalam wewnetszny kacik oka a dokladnie wkrapialam krople ktore dala lekarka (niepamietam juz nazwy) i palcem od strony noska do galki masowalam kacik oka, po 2 tygidniach puscil i w koncu po 4 miesiacach przestalo tak ropiec. Aha no i zabieg nie byl juz konieczny:-)

u mnie było podobnie a nawet nie wiem czy nie dłużej trwało ... ale na szczęście obyło się bez zabiegu smile

Staś 02.10.2011 . godz 12:15 . 58cm . 3300g big_smile
moja mała iskierka smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » zatkany kanalik łzowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018