Brak okresu testy negatywne czy tpo jednak ciąża??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak okresu testy negatywne czy tpo jednak ciąża???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Brak okresu testy negatywne czy tpo jednak ciąża???

Witam! Mam problem. Spóźnia mi się od tygodnia okres. Wczoraj robiłam dwa testy różnych firm, oba wyszły negatywne. Boli mnie podbrzusze. Seks uprawiałam zabezpieczając się prezerwatywą ale w tym miesiącu było to około 2 razy. Co to może być? jednak ciąża? Martwię się. Mój ginekolog przyjmuje dopiero pod koniec tygodnia, innego zaufanego w okolicy nie mam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak okresu testy negatywne czy tpo jednak ciąża???

Pod koniec tygodnia to już blisko, jak jesteś w ciąży to dwa dni w tą i dwa w tą, to żadna różnica, bo co za różnica? Jak chcesz mieć 100% to zrób test z krwi smile

3

Zrób rest z krwi.

No i odwiedź ginekologa.
Brak miesiączki nie zawsze jesy oznaką ciąży.

25.03.2013 r. <3

4

Mam dokładnie taki sam problem jak i Ty smile
daj znać jak już będziesz po wizycie chętnie z Tobą popiszę

5

grazynka321 napisał/a:

Mam dokładnie taki sam problem jak i Ty smile
daj znać jak już będziesz po wizycie chętnie z Tobą popiszę

wybierasz się na badanie krwi lub do lekarza??

Nie ma co panikować. To normalne, że miesiączka spóźnia się tydzień... to może być spowodowane np. stresem (a taki jest...), podróżą, chorobą. Ze spokojem poczekaj na miesiączkę smile tylko bądź spokojna, stres na pewno nie pomoże a dziecku może zaszkodzić big_smile big_smile big_smile Test krwi na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości smile

'You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo be free be free
Surrender your ego be free be free to yourself'

7

Dzięki za pomoc. Bardzo mi to forum pomogło. Miałam dziś jechać na test z krwi ale wstaje rano i ... czerwono.... smile
Po okresie chyba wybiorę się do ginekologa wyjaśnić...

8

Ale co Ty chcesz wyjaśniać? Że Ci się okres przesunął o parę dni? To ja Ci mogę z góry powiedzieć, że Ci tego ginekolog nie wyjaśni. Aczkolwiek na rutynowe "przeglądy" należy chodzić smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak okresu testy negatywne czy tpo jednak ciąża???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021