Temat: Krem na dzień do cery tłustej i mieszanej żeby się nie świecić

Możecie polecić jakiś dobry, niekoniecznie drogi krem na dzień do cery tłustej i mieszanej? Używałam już różnych, ale jakoś zawsze po  godzinie świeciłam się i zastanawiam się na ile one wszystkie są skuteczne i zapobiegają przetłuszczaniu się cery?Dzięki!!! Nie chcę się już dłużej świecić na twarzy smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Krem na dzień do cery tłustej i mieszanej żeby się nie świecić

ja używam GARNIERA do cery mieszanej i jestem zadowolona, wcześniej używałam żelu-kremu NIVEA VISAGE, beztłuszczowy, fajny jak się nie planuje robić makijażu, bo jak nakładałam podkład to robiły się z niego grudki!!!

3

Ja postawiłam na polski kosmetyk ZIAJA OGÓRKOWY Krem do cery normalnej, tłustej i mieszanej,i jestem bardzo zadowolona, krem wpływa Wpływa normalizująco na pracę gruczołów łojowych, no i po dłuższym stosowaniu, mam wrażenie,że mniej się świecę!!!A do tego jest niedrogi i wydajny!!!Polecam!!!:)

4

Według mnie fajne są produkty Eris, akurat mam teraz krem do cery tłustej i mieszanej LIRENE, jest niezły, choć i tak po kilku godzinach widze to i tak sie swiece troche, ale chyba nei ma cudownego kremu!!!

5

moje odkrycie to Bielenda - KREM NORMALIZUJĄCY Ogórek & Limonka Matujący do cery mieszanej i tłustej,polski a barzdo dobry i prześlicznie pachnie!!!tak świeżo, jest też żel do twarzy z tej samej ogórkowej serii, tylko trochę kiepskąma konsystencję, ale ogólnie całą seria barzdo mi przypadła do gustu:)

6

Ja już chwaliłam Bielendę na tym forum, ale mój krem to Bielenda - Krem do cery tłustej i mieszanej Zielona Herbata - Endorfiny hormony szczęścia, ma piękny zapach, bardzo świeży,nie wiem ile prawdy jest z tymi endorfinami ale sympatycznie się uzywa,to już chyba moja firma i bez dwoch zdań jestem zadowolona!!!

7

JA polecam kremy z serii Avene albo Ives Rocher - mają specjalne marki dla skóry tłustej i mieszanej i chyba te kremy są jak do tej pory najlepsze z tych dwóch firmy, które miałam. Ives Roche chyba dlatego ,że jest bardziej naturalną marką. Wydaje mi się, że tam na prawdę mało znajdziecie substancji podrażniających i zapychających w składzie co przecież może powodować reakcję negatywną w porach i siać zamieszanie w gruczołach łojowych skóry odpowiedzialnych za produkcję sebum.