1 Ostatnio edytowany przez Nataluszek (2014-01-14 15:40:54)

Temat: Kosmetyki L'Oreal

Firma L'Oreal to światowy koncern kosmetyczny z siedzibą, która znajduję się we Francji. Powstał on w 1909 roku, kiedy to jego twórca, chemik - Eug?ne Schueller
stworzył pierwszą bezpieczną koloryzację w kolorze blond.

Dzisiaj marka L'Oreal ma między innymi w swoim asortymencie takie kosmetyki jak:
-wszelakie kremy przeciwzmarszczkowe, rewitalizujące itp.
-podkłady, pudry, cienie do powiek, tusze do rzęs, eyelinery, szminki, błyszczyki
- farby do włosów
- płyny do demakijażu
- szampony, odżywki czy serum
- oraz pojedyncze produkty przeznaczone dla mężczyzn.

Moim zdaniem są to ekskluzywne, warte swojej (czasami dość wysokiej) ceny, kosmetyki. Ich jakość jest pierwszorzędna i rzadko kiedy używałam produktów L'Oreal z niezadowoleniem.

A jakie są Wasze doświadczenia z ów firmą? Jakie kosmetyki z tej firmy polecacie i jakich kosmetyków firmy L'Oreal używacie?

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kosmetyki L'Oreal

Ja w sumie nic nie używam z L'Oreal, ale kupiłam kiedyś mojej mamie krem na dzień i na noc przeciwzmarszczkowy i jest mega zadowolona i już sobie zażyczyła, że nic innego nie chce, tylko te kremy jak jej się skończą ;)

To były chyba te kremy:
http://www.bangla.pl/zdjecia/loreal-revitalift-day-krem-przeciwzmarszczkowy-ujedrniajacy-na-dzien-d9208_1_3201.jpg

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

3

Od lat jestem wierna farbom do włosów tej marki. Co prawda co jakiś czas zmieniam jej typ - czasem kupuję trwałe, czasem zmywalne, w piance bądź tradycyjne, ale L'Oreal w domowej koloryzacji sprawdza się na moich włosach najlepiej. Przede wszystkim farby mają naprawdę ładne, dostępne w wielu odcieniach, kolory, absolutnie nie niszczą włosów, są bardzo proste w nakładaniu.

Oprócz tego mam w swojej kosmetyczce dwa eyelinery i tusz do rzęs - Volume Million Lashes, który na co dzień jest u mnie zdecydowanym numerem jeden. Kiedyś używałam też pudru, błyszczyka i pomadki do ust L'Oreal - potwierdzam, że w swojej grupie cenowej są naprawdę niezłe.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

4

oj dużo by tu wymieniać
przede wszystkim kosmetyki do koloryzacji włosów, w moim odczuciu najlepsze na rynku w tym przedziale cenowym i szampony
bardzo lubię ich tusze do rzęs, miałam już kilka i żaden mnie nie zawiódł

ostatnio kupiłam korektor rozświetlający pod oczy

no i kremy l'oreala są świetne, ja póki co nie używam, ale mama i babcie to głównie je właśnie używają, no chyba że coś z jeszcze wyższej półki

generalnie w swoim przedziale cenowym l'oreal nie ma sobie równych

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

5

Tusz do rzęs - False Lash Wings. Bardzo dobry , trwały , świetnie rozdziela i podkręca rzęsy :). Cena adekwatna do tego co oferuje producent :). Pozatym szampony i odżywki też są ok.

6

dla mnie niestety najgorsze kremy jakie uzywałam, krem na noc ktory kupilam z 2 lata temu, sobie i mamie uczulił mnie. nigdy nic mnie nie uczulalo ale tu loreal niestety tak.

jak dla mnie nie ma nic lepszego jak Lancome albo Clarins, może duzo droższe od loreal ale warte swojej ceny.

7

a ja lubię ich szampony do włosów - używałam różnych i byłam zadowolona; lubię też ich zapach

8

Ja osobiscie mieszkajac w Danii , uwazam ze l'oreal jest dosc przecietna firma , tutaj wyjatkowo droga - 20 dkk mozna doplacic i kupic produkt z lepszej firmy jak dior ( tu akurat mam na mysli blyszczyki) . Ja mialam kilka produktow tej firmy , najpierw byl zachwyt a potem zal ze dalam sie nabrac na dobry marketing. Ja polecam jednak produkty maybelline , rimmel a moze i essence , miss sporty bo sa tansze i niekiedy lepsze pod wzgledem efektow.

9

Uwielbiałam swego czasy płyn do demakijażu tej firmy i kremy do twarzy :)

10

Ja lubię żel-peeling do mycia twarzy z tej firmy. Jest pomarańczowy i drobnoziarnisty.

11

Casting creme gloss - jak dla mnie najlepszy kosmetyk do koloryzacji włosów ;)

"Znudziłem się wam? Tak? Jesteście tylko zgrają snobistycznych snobów. Snobistycznych snobów, którzy się snobują. I tak was nie potrzebuję. Obejdę się i bez was. A kiedy odniosę sukces, wydam wielkie barbecue. I żadnego nie zaproszę. Pokażę wam. Jeszcze zobaczycie!"

Johnny Bravo !

12

A co sądzicie o kremie do twarzy L'oreala Triple Active, używała go któraś z Was? Kupiłam go żeby wypróbować, ale nie jestem jakoś do niego przekonana... Miał nawilżać, a nie widzę wcale jakiejś znaczącej poprawy...

13

Z Loreala lubie szampony i ogolnie produkty do wlosow, a teraz milym zaskoczeniem byly dla mnie maseczki, chyba kazdy wie o jakie chodzi bo sa wszedzie reklamowane i faktycznie sa fajne, super matowia cere. Cienie do powiek tez sa ok, ale mysle ze tu bardziej pomocna jest baza pod nie. Natomiast nie cierpie z tej marki tuszy do rzes, bo strasznie mi sie krusza i sklejaja rzesy, za cene za jaka sprzedaja absolutnie sie nie oplaca.

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!

14

Niestety skład tych kosmetyków jest mocno chemiczny a ja staram się takiego unikać, dlatego linia pielęgnaycjna do włosów, ciała i twrazy odpada. Inaczej jest z kolorówką, bo tu trudno o produkty z dobrym skladem, trwałe i nie zabijające ceną. Z Loreala lubie tusze (zwłaszcza taki w zielonym opakowaniu i False Lash wings), niezły był też podkład True Mat. Ale nie mam z tej firmy produktu, którego bym nie zamieniła na żaden inny, dalej szukam

15

Uzywam ich produktow do wlosow i z nich jestem zadowolona, natomiast kolorowka nie za bardzo. Faktycznie tusze do rzes maja calkiem niezle, ale jak na taka jakosc zbyt wysoka cena. Mam tusz z loreala, milion laches-ten taki fioletowy i dostalam ostatnio od siostry tusz Golden Rose, Lash Plumping. Roznica cena okolo 20 zł (loreal oczywiscie drozszy), roznica efektow zadna! Oba tusze tak samo mi wydluzaja i pogrubiaja rzesy, dodatkowo loreal skleja, a GR  nie, bo ma duza wygodna szczoteczke, ktora wrecz ladnie rzesy rozczesuje.  Zdecydowanie stawiam na kosmetyk tanszy. Cienie do powiek tez sie u mnie nie sprawdzily, mam co prawda tluste powieki, ale nawet z baza nalozona wczesniej egzaminu nie zdaly.

16

Marina-17 napisał/a:

Niestety skład tych kosmetyków jest mocno chemiczny a ja staram się takiego unikać, dlatego linia pielęgnaycjna do włosów, ciała i twrazy odpada. Inaczej jest z kolorówką, bo tu trudno o produkty z dobrym skladem, trwałe i nie zabijające ceną. Z Loreala lubie tusze (zwłaszcza taki w zielonym opakowaniu i False Lash wings), niezły był też podkład True Mat. Ale nie mam z tej firmy produktu, którego bym nie zamieniła na żaden inny, dalej szukam

Produkty do wlosow maja zly sklad?? O czym konkretnie mowisz?? Ja uzywam i nie zauwazylam nigdy nic zlego.. oswiec mnie, prosze.

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!