Co na prezent? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Co na prezent?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Co na prezent?

Nie wiem,czy to dobry dział,więc przepraszam jeśli to nie tutaj pasuje to pytanie.
Niedlugo ide na urodziny dziewczyny brata mojego chlopaka, nie znam jeszcze ani jej,ani owego brata. czy w takim razie mam kupic jej prezent? i co by to mialo byc? nie mam pojecia,jak sie zachowac. acha - ona ma okolo 25-30 lat,nie wiem dokladnie i czy to istotne. pomozecie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co na prezent?

Myślę, że kwiaty lub jakaś fikuśna świeczka sprostałaby zadaniu

3 Ostatnio edytowany przez foggia (2009-10-18 18:45:21)

W sumie to musi być coś uniwersalnego, ponieważ jej nie znasz, a zdrugiej strony coś co sprawi jej radość jako kobiecie, bo chyba o sprawianie komuś przyjemności  chodzi w dawaniu prezentów.  ja postawiłabym na przykład na zestaw do kąpieli: sól, płyn czy perełki i jakieś fajne dodatki, czasem są w kompletach.. Odradzam słodycze ponieważ oznaczają lekkie lekceważenie albo działanie na "odczepnego"....

Mind is like a parachute... It works only when open...

4

Podpytaj chłopaka, a on podpyta brata smile. Może coś Ci podpowiedzą, a jeśli nie, to myślę, że wystarczy jakiś słodki drobiazg, jeśli nie znasz tej dziewczyny.

5 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-11-26 18:23:17)

musisz się dowiedzieć czym się chłopak interesuje, jaki ma styl. być może gra w piłkę i fajnym prezentem będzi piłka do nogi, może lubi biegać i kupic mu frotkę na rękę, może maniak gier i kupić mu joystic albo jakaś po prostu gre. albo iść w stronę prezentów uniwersalnych, przydatnych kazdemu: jakaś książka? albo pendrive? ja kupiłam taki we wzorki i różowy mojej młodszej siostrze. [***] może chłopak pali i kupić jakąś ciekawą zapalniczkę??
kupowanie prezentów nie jest az takie trudne jak sie wydaje smile

słońce z deszczem wywołuje tecze

6

ja zawsze mam problem z wybraniem prezentów... a najczęściej z zapamiętaniem tego szczególnego dnia:D
często korzystam z internetowego kalendarza, który mi przypomina o np. tak jak wczoraj imieninach szwagra big_smile

7

Jakis drobiazg w postaci świeczki zapachowej powinien załatwić sprawę, w sumie zalezy jak bardzo się znacie, bo raczej imieniny to taki bez prezentowy dzień.

8

Tak naprawdę to jeżeli już prezent to wspólny z Twoim chłopakiem, bo niby dlaczego sama masz coś kupować, dziwne trochę... Ja bym dała kwiaty, ewentualnie jakieś winko i tyle smile

Nie stój nad kwiatem z konewką i batem - to na nic!

9

karina1 napisał/a:

Jakis drobiazg w postaci świeczki zapachowej powinien załatwić sprawę, w sumie zalezy jak bardzo się znacie, bo raczej imieniny to taki bez prezentowy dzień.

mysle ze to bardzo dobry pomysl.
najlepsze w/g mnie sa takie swieczki z suszem zapachowym, poza tym ze ladnie pachna, to jeszcze elegancko wygladaja.
pozdrawiam.

10

pozwolilam sobie odswiezyc ten temat, aby nie potrzebnie zasmiecac forum:) Generalnie poszukuje jakiegos prezentu dla siotry na gwiazdke. Zrobilam wstepne rozpoznanie i najbardziej chcialaby jakis drobny sprzet do kuchni... zastanawiam sie nad opiekaczem do tostow i nad czajnikiem. Niestety nie mam pomyslu co moglo by sie nadawac na prezent...help

11 Ostatnio edytowany przez karolina102 (2009-11-25 14:57:12)

Ja miałam podobny problem z pomysłem na prezent tylko dla chłopaka i na urodziny. Nie chciałam po raz kolejny kupowac czegoś oklepanego... wyszukałam w necie stronkę gazetomanii i przygotaowałam dla niego gazetę... ale się zdziwił gdy zobaczył się na pierwszej stronie Pokazując swój prezent, przy okazji wkręcił jeszcze kilku znajomych więc ogólnie było śmiesznie

Powód edycji: usunięcie linka

12

bardzo ciekawy pomysl:) myslalam zeby wybrac sie do Ikei tam jest duzo fajnych rzeczy;D chociaz kolezanka mi ostatnio mowila o czajniku z haen, ze jest teraz bardzo modny...sama nie wiem...musze zrobic nalot na sklepy;P

13

a jak mogę zapytać jakie masz fundusze? Ostatnio widziałam na stronie gdzie kupiłam szybkowar, świetny dzbanek do czekolady - w której możesz ją przygotować big_smile Wygląda ślicznie, a czekolada, jak to czekolada - zawsze poprawia nastrój big_smile

14

Obecnie jest sporo wyszukiwarek prezentów i powiem Wam, że ja często korzystam z jednego takiego serwisu. Wszystkie tegoroczne gwiazdkowe prezenty praktycznie tak znalazłam. doskonałe jest to że prezenty są posegregowane na styl czy zainteresowania czy okazje. nie wszystkie serwisy mają tak rozbudowaną stronę.
a dzbanek do czekolady brzmi fajnie, mnie te z torebki wogóle nie smakują big_smile

15

Generalnie jest w czym wybierać- mogą to byś kosmetyki, książka , jakiś drobny sprzęt AGD- na przykład młynek do kawy. Ważne, by kupować przez internet, bo oszczędza sie zarówno czas i pięniadze. A przy okazji unikniemy sytuacji w której zdecydujemy sie na cos "przez przypadek"( bo mamy dość łażenia po sklepach i chcemy te męki zakończyć)

16 Ostatnio edytowany przez Anastazja (2009-12-11 14:13:48)

Też jestem za zakupami przez internet. Kiedyś uwielbiałam biegać po sklepach ale z wiekiem (przynajmniej u mnie) szkoda czasu. Jakbyś chciała zobaczyć dzbanek to napisz do mnie.
Wydawało mi się że wcześniej można było wklejać linki do stron, ale teraz najwidoczniej nie.
A tak Ci doradziłam, że dla siebie zamówiłam wink

17

Ja w tym roku rozwiązałam już problem z prezentem dla mojego misia. Postanowiłam mu kupić voucher na kurs kiperski piwa ze "piwoznawców" (znajdziecie sobie w google). Myślę, że mu się spodoba big_smile

18

Może kup jej coś do ubrania tylko wcześniej dowiedz się co ona lubi. Na moda.pl maja bardzo fajne ciuchy we wszystkich stylach i to w bardzo przyzwoitej cenie. Jak wiadomo kobiety bardzo lubią ubrania, wiec jeśli kupisz coś do ubrania np. bluzkę, a nawet apaszkę, to na pewno jej się spodoba.

19

A co wy kochane sadzicie o tego typu prezentach ze zdjeciem ?
www.fotouslugi.pl/gadzety_ze_zdjeciem.html

20

Jeśli lubi biżuterię, to może kup jej coś takiego rzadko spotykanego, niedawno widziałam wisiorki błyszczące w kształcie serduszek, dość ładne, a w środku ukryty pendrive smile jak nie spodoba jej się, to będzie używać jako pamięć do kompa tongue na allegro były firmy Diamond flash.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Co na prezent?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018