Syrop imbirowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Syrop imbirowy

Dostałam od sąsiadki syrop imbirowy,podobno dobry na przeziębienie bo mocno rozgrzewa.
Wyczytałam na necie,że ma też mnóstwo innych dobroczynnych właściwości.
Można go pić z herbatą,z wodą,nawet dodać do piwa smile
Znacie go,pijecie?Mi smakuje bardzo.Polecam smile
Mam taki http://nokautimg2.pl/p-c6-7d-c67d8b37ee81b0348c0cbbfdcca4bf2b500x500/herbapol-285l-syrop-o-smaku-imbirowym.jpg
można też zrobić samemu ze świeżego imbiru smile

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Syrop imbirowy

myślę, że syrop imbirowy ze zdjęcia nie jest symbolem zdrowia i pewnie obok imbiru nawet nie stał... najlepszy jest imbir+cytryna+miód - zalewamy gorącą wodą - pysznie i zdrowo no i zdecydowanie działa, od dwóch lat nie choruję a wcześniej każda zima kończyła się u mnie chorobą i antybiotykami hmm sad

3

Jezeli miód zalewasz gorącą wodą to tak samo mogłabyć użyć zwykłego cukru tongue
Woda powyżej 40°C niszczy wszystkie biologicznie czynne skladniki w miodzie.

A syrop imbirowy jest równie dobry jak kazdy inny syrop ziołowy
Herbapol od dziesiątek lat produkuje różne preparaty ziołowe.

4

Ja akurat do Herbapolu mam zaufanie smile

5

Dodaję do herbaty syrop imbirowy z Herbapolu.
Można również wsypać do herbaty zmielony imbir, bo jednak syrop jest bardzo słodki.
Można też kawałek imbiru zagryzać w ustach, szczególnie wskazane w okresie zimowym.

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

6

Bardzo lubię herbatę z imbirem, zwłaszcza zimą, choć w moim przypadku gdy piję jej za dużo, zaczyna mnie boleć gardło (takie drapanie, pieczenie). Tak że trzeba się kontrolować wink

7

momomi napisał/a:

myślę, że syrop imbirowy ze zdjęcia nie jest symbolem zdrowia i pewnie obok imbiru nawet nie stał... najlepszy jest imbir+cytryna+miód - zalewamy gorącą wodą - pysznie i zdrowo no i zdecydowanie działa, od dwóch lat nie choruję a wcześniej każda zima kończyła się u mnie chorobą i antybiotykami hmm sad

Też na przeziębienie robi taki rozgrzewający koktajl z połówki cytryny, kawałka prawdziwego imbiru i 2 łyżeczek miodu. Ale to prawda, że miodu nie można wrzątkiem zalewać, bo traci zupełnie swoje właściwości.

8

jak cos to tylko prawdziwy imbir a nie jakies sztuczne soki

9

Herbapol od lat robi dobre naturalne soki,nie sztuczności jak na Paola.

10

naturalny sok to taki, ktory zrobie sobie sama. wlasnie ze świeżo startego imbiru a nie taki w baniaku.. o czym mowa w ogole

11

Ja używałam syropu imbirowego do piwa, bardziej dla smaku niż dla zdrowia wink jeśli już zależało mi na tej drugiej stronie, to kupowałam korzeń imbiru i dodawałam plasterek do herbatki.

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021