kariera modelki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: kariera modelki

bardzo chciałąbym zacząć karierę jako modelka, mam już jakieś zdjęcia w swoim co prawda skromnym portfolio, ale są to dobre , profesjonalne zdjęcia. Mieszkam w Warszawie a tu są ogromne możliwości, jak myślicie jaki powinien być mój kolejny krok? rozsyłać portfolio czy poszerzyć jeszcze bardziej swoje portfolio?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kariera modelki

próbuj, zawsze może ci się udać, modelki są wychaczane na ulicy, często są to dziewczyny któe nie mają kompletnie żadnego doświadczenia w branży a okazują się perełkami...

3

a w Warszawie spróbuj iść do agencji Fuku, cieszy się bardzo dobrą opinią

4

O "karierze" to będziesz mogła pomarzyć jak już tą modelką zostaniesz big_smile

5

Cóż Warszawa to morze możliwości, ale i gigantyczna konkurencja.
Obserwuj fora, chodź na castingi załóż własną stronę na fb. Komentuj z niej profile i bądź cierpliwa smile

6

Zawód modelki nie jest tak łatwy jak pewnie tobie się wydaje jestem modelką już 6 lat i ciężko jest w tej branży z roku na rok..."Bo chcę być modelka mam profesjonalne zdjęcia" każda tak mówi,a nie każda może nią zostać.

7

Dobrze dojdziesz do tego tytulu modelki i pozniej co? jak znajdzie sie lepsza osoba na twoje miejsce to wiadomo odrazu pyk i cie nie ma. Wiec lepiej sie udzielaj w rozne catingi do gazet,ulotek itp smile bo praca taka na stale to lepiej nie...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018