Jesienne podróże - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Jesienne podróże

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jesienne podróże

Macie jakieś jesienne plany podróżnicze? Ja właśnie planuję kilka wyjazdów, ale póki co raczej poszukuję wolnych terminów, a do nich będę dopasowywała miejscowości. A Wy jak robicie? Z kim jeździcie? I dokąd? Chodzi oczywiście - jak wynika z tematu - o jesienne podróże smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jesienne podróże

Ja co roku wyjeżdżam jesienią w polskie góry smile zazwyczaj wybieram Beskid Niski - wtedy jest baaardzo pięknie i kolorowo smile

3

Teraz nie planuję wyjazdów. Jeszcze kilka lat temu - kilkudniowe w Beskid Śląski, gromadnie tylko w babskim  towarzystwie. Mieliśmy świetnego przewodnika. Było super!

4

Pewnie że planuję;) U mnie każdy weekend to jakiś wypadzik za miasto. Często korzystam z promocji w panku Tani Weekend i ruszamy ekipą w Polskę zwiedzać;)

5 Ostatnio edytowany przez Mery87 (2014-12-09 15:42:51)

.

6

teraz to już zimowe plany podróżnicze:) ale co polecacie na krótki wypad w weekend gdzieś w mazowieckim najlepiej?

7

w taka brzydka pogode to szczerze mowiac, nie chce mi sie podróżować.. wole poczekac na lato

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Jesienne podróże

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021