bolesne jajeczkowanie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » bolesne jajeczkowanie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: bolesne jajeczkowanie?

Cześć kobitki. Od paru miesięcy zauważyłam coś "dziwnego" (?). Bardzo boli mnie tak nisko, na wysokosci jajnika. Zazwyczaj ból pojawia się tak ok. w 12-13 dniu od pierwszego dnia okresu. Np. okres dostałam 2września, a dzisiaj strasznie mnie boli. Czasami nie mogę iść albo się zgiąć. Mam wrażenie jakby mi ktoś wyrywał jajnik. Od czego to może być? Jakieś jajeczkowanie po okresie(zazwyczaj trwa 4-5 dni)?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bolesne jajeczkowanie?

Ból jajnika związany z owulacją najczęściej nie trwa dłużej niż jeden dzień.  Powinien występować naprzemiennie, w jedmym miesiącu z lewej, w kolejn z prawej, albo z jednwj strony co 2 miesiące.
U mnie ból jest tak silny, że czasem nie mogę nogi podnieść i do tego mam stan podgorączkowy. Jestem absolutnie zdrowa i bolało mnie zawsze odkąd zaczęłam miesiączkować.

Jeżeli ból trwa długo, pojawił się nagle lepiej umów się na wizytę do ginekologa, bo choć może być to objaw jajeczkowania może też przy okazji świadczyć o jakimś stanie zapalnym czy niedrożności jajowodu.

3

U mnie zazwyczaj pojawia się i na następny dzień(ew.2) znika. Nie pamiętam czy bóle były na przemian, ale wiem, że akurat prawy chyba częściej.

4 Ostatnio edytowany przez k.a.p (2014-09-13 23:34:43)

Niespodzinka to ile trwa ten ból? Góra 2 dni czy 4-5 jak napisałaś w pierwszym poście. To różnica bo tak jak Iceni pisze, owulacyjny ból nie jest taki długotrwały.

Chyba że źle zrozumiałam i to okres trwa 4-5 dni.

Doradzam lekarza, chociaż regularność wskazuje na owulację. A plamienia jakieś?

Matylda
16.01.15

5

Tak, chodziło o to, że sam ból trwa 1-2 dni, a okres 4-5. Plamienia może nie, ale taki śluz bardziej. Też po paru dniach przechodzi.

6

No to ja stawiam na owulację. Chociaż to o Twoje zdrowie chodzi i co ja tam sobie stawiać mogę lol Przejdź się do gina, dla własnego świętego spokoju.

Matylda
16.01.15

7

Ja też właśnie w środku cyklu mam bóle w podbrzuszu przez 1 dzień ale biorę 2 tabletki nospy i jest okey.

/ Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. / <3

8

z owulacją to tez u mnie koszmar. od 11-14 dc , ból, kłucie w jajniku, wzdęcia, gorączka, trudności z chodzeniem, schylaniem. czasem ból promieniuje na plecy.i jak tu planować dzidzie, skoro tak boli wink masakra jakaś. też jestem zdrowa, najczęściej biorę polopirynę, bo no-spa to gorzka jest , że na sam widok jej uciekam.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » bolesne jajeczkowanie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018