Obojetnosc faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

Temat: Obojetnosc faceta

Witajcie:-)Jestem w 35 tyg ciazy i czuje troche zaniedbania ze strony mojego partnera.Od dwoch tyg nie bylo miedzy nami zblizenia,a kilka dni temu odmowil,twierdzac ze musi sie wyspac.Zawsze bylam atrakcyjna,seks byl wazny,gdyz czulam bliskosc i spelnienie nie tylko cielesne.Boje sie ze te 10 tyg nas rozlaczy,gdyz jeszcze niedawno robilismy to zadko bo raz w tyg ale bylo pozadanie z jego strony,czulam to....Czuje sie odzucona i nie przelamie sie,jak zanim urodze bedzie chcial,nawet nie daje mu sie przytulic,bo nie chce lachy.Nie rozumiem facetow,ktorzy stawiaja na atrakcyjnosc,nie wygladam strasznie,dbam o siebie i nawet w ciazy jestem atrakcyjna.Owszem przybylo 12 kg,ale nie jestem potworem.Boje sie ze mnie zdradza,ma prace o nienormowanym czasie,prowadzi mala dzialalnosc.Dziwne bo nigdy nie zauwazylam by sie onanizowal,a temperament przed ciaza mial mocny.Jest to mozliwe by dawal rade,wstrzymujac sie?Nie chodzi mi o wyluzdany seks ale delikatny,bo go kocham i potrzebuje tego...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Obojetnosc faceta

A moze sie poprostu boi? jestes juz w dosc zaawansowanej ciazy i moze boi sie ze moze co sie stac tobie albo dziecku.

wiem jak bylo u mnie, przez 9 msc moglam policzyc na palcach jedenj reki ile razy sie kochalismy. Wykracal sie a to tamto, siamto i owamto. Myslalam ze jestem brzydka , gruba i wogole. Po jakims czasie przyznal sie ze sie bal ze moglo to jakkolwiek wplynac na dobro dziecka. Teraz wie ze to bylo glupie smile

3 Ostatnio edytowany przez Wątłusz_Pierwszy (2014-09-07 12:07:36)

Myślę, że może się bać, że skrzywdzi dziecko albo Ciebie. U mnie było na odwrót tzn. ja chciałem a żona się bała, że dziecku stanie się krzywda. Dodatkowo później pojawiły się problemy ze zdrowiem żony no i koniec z seksem. Pogadaj z nim, może faktycznie ma obawy. Powiedz mu czego oczekujesz. Wyjaśnij, że chcesz się czuć atrakcyjna a seks Ci w tym pomaga (jak każdemu chyba). Wszystko z wyczuciem i bez nerwów przede wszystkim a będzie dobrze wink Jak facet jest normalny, kocha i ma poukładane pod kopułą wink to w ciąży jesteś dla niego tak samo atrakcyjna jak przed a po będziesz też tak samo ładna. Więc bez obaw i do dzieła smile

4

Musisz z nim porozmawiać i to jak najszybciej. Powiedzieć tak jak nam tutaj, co cię boli, że się obawiasz jego zdrady i w ogóle.
W tym czasie, jakim jesteś teraz nie powinnaś się martwić, myśleć - a ciąża jak nie jest zagrożona - TO SEKS JEST WSKAZANY. Mięśnie pochwy nie mogą się zastać. Jeśli on się boi stosunku, to może spróbujcie na łyżeczkę od tyłu delikatnie - (najbezpieczniejsza jest to pozycja w ciąży).
Musisz z nim porozmawiać bo za 10 tyg będziesz go potrzebować jeszcze bardziej, a jak się urodzi maleństwo to już dla niego nie będziesz miała tyle czasu jak teraz.

Trzymaj się

Mężczyźni wymyślili pocałunek, aby ukochanej kobiecie
nareszcie usta zamknąć.

5 Ostatnio edytowany przez Myszeczka23 (2014-09-09 16:58:27)

delfine napisał/a:

nawet nie daje mu sie przytulic,bo nie chce lachy.

No typowa baba, która zamiast pogadać z facetem to się jeszcze od niego odsuwa. Czy to tak trudno zrozumieć, że to żaden wstyd usiąść z facetem i wyłożyć mu szczegółowo cały problem? Nie! Zamiast tego wolisz się od niego odsuwać i czekać, aż się sam domyśli, że chcesz z nim uprawiać seks w zaawansowanej ciąży.

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

6

Myszeczka23 napisał/a:

No typowa baba, która zamiast pogadać z facetem to się jeszcze od niego odsuwa. Czy to tak trudno zrozumieć, że to żaden wstyd usiąść z facetem i wyłożyć mu szczegółowo cały problem? Nie! Zamiast tego wolisz się od niego odsuwać i czekać, aż się sam domyśli, że chcesz z nim uprawiać seks w zaawansowanej ciąży.

Haha przyganiał kocioł ;D
Tak czy siak, racja.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

7

Myszeczka23,walisz z grubej rury,ale to dobrze,bo masz racje.Wyobraz sobie ze dzwonilam do niego,a on zajety byl w pracy i zaczelam temat.Powiedzial ze pogadamy w domu,bo nie ma jak,troche byl wkurzony;-(Przyjechał ,była okazja a ja znów nic ,inne tematy podjęłam,najważniejszy ominęłam.Minęło kilka dni i nic się nie zmieniło,przytula mnie przed spaniem,seksu zero,raptem 16 dni,b.długo....;-(Zdążyłam go tylko telefonicznie spytać czy też mu brakuje,odparł że też....

8

Wątłusz_Pierwszy,porozmawiam z nim,ale mam obawy ze bedzie sie wykręcał,przytyłam jednak aż 13 kg,do cesarki zostało 3 tyg,po cesarce znów 3 trzeba odczekać,nie wyobrażam sobie by w całości 2 mies mieliśmy przerwę.Boję się że mnie zdradzi,mimo iż nie daje powodów żeby to robił,ale obawy są.....

9

betka990,nie miałaś podobnych myśli,prawie wcale z nim nie sypiałaś,jak dałaś radę?Kiedy to powróciło do normy,ile po porodzie?Spróbuję z nim dziś pogadać,trochę mam cykora,bo ba nawał pracy od poniedziałku....

10

Połóg trwa 6 tyg jakby coś a nie 3,zresztą przez pierwsze 3 miesiące to zapewne Ty nie bedziesz miala wielkiej ochoty ale mniejsza z tym.Zapytaj wprost o co chodzi, nie przytylaś wiele przecież.Sama moze coś zainicjuj,moze on sie wlasnie boi.

11

Wątłusz_Pierwszy pogadałam z nim i owszem seks był z rana na drugi dzień...Ale co to za seks tylko po rozmowie...Zobaczę jak będzie po połogu..Jeśli się nie zmieni to będzie znaczyło że chodzi gdzieś a ja dla jego wygody będe musiała zajmować się dziećmi,domem,,,Juz widzę że dużo czasu spędza poza domem,,w pracy,,Wyszedł o 8ej i nie ma go....Jeździ z węglem,do emerytury policyjnej ma niewielką działalność ale przynosi dochody....Wolę nie mieć aż takich dochodów ale żeby mieć z nim kontakt.....Nie wyobrażam sobie być kurą domową.....Jak pracowałam,częściej był w domu,już o 15-16,czasem jechał wieczorem jeszcze.....

12

Obawiam się że może podoba mu się to ,ja w domu,zajmuje się jego 13 letnim synem,w drodze dziecko,nie wiem co myśleć o tym....

13

Nie chodzimy na żadne spacery,nic,mam dość tego....Muszę z nim pogadać czy tyle musi pracować,nie rozumiem...

14

Spokojnie usiądź i delikatnie z nim pogadaj że widzisz że wiele się zmieniło, że po prostu Ci go brakuje, że się martwisz i zapytaj o powody tego stanu rzeczy. Myślę że będzie dobrze.

15

Kolejny tydzień minął i zero seksu.Nie jest zainteresowany.Ja też nie jestem,bo zostały dwa tyg i teraz to tylko myślę o małej,ale boli mnie że on także jest obojętny.Dzisiaj trochę mnie zaskoczył luźnym myśleniem podczas filmu;-(Facet zdradzał żonę i przychodzi noc,ona się domaga a on że głowa go boli,typowa wymówka.Mój kochany na to,a na co on ma czekać jak poobracał już doktorową parę godzin temu.Hm...przypomniał mi sie fakt z przed kilku tyg jak też mi odmówił,teraz mam uraze i głupio pomyślałam.Nie wiem czy specjalnie to powiedział bym coś sobie pomyślała,była zazdrosna czy typowe męskie myślenie,dostał to na dziś wystarczy....

16

HG18Rozmawiałam i co ,trochę częściej w domu,ale jest chory i dlatego.

17

Dziwi mnie fakt,bo uwielbiał seks,potrzebował b.dużo.Nagle jak zaszłam w ciąże zaczął minimalizować zbliżenia.Więc jak się zaspakaja?Nigdy nie widziałam go by się onanizował,więc o co chodzi?ZDRADZA .NIC INNEGO NIE PRZYCHODZI MI NA MYŚL.JESTEM B.NIEUFNA DO MĘŻCZYZN GDYŻ BYŁAM 2,5 ROKU W ZWIĄZKU NA ODLEGŁOŚĆ Z PSYCHOFAGIEM,MANIPULANTEM,KTÓRY SPOTYKAŁ SIĘ Z KILKOMA NARAZ I ROBI TO NADAL,TO CAŁE JEGO ŻYCIE...MAM URAZ,MOŻE POTRZEBUJE PSYCHOLOGA ALE WĄTPIE BY MI POMÓGŁ,NIE MAM ZAUFANIA.

18

Pogubiłam się już..
Powiedziałaś mu w końcu szczerze, czy nie?
Ciąża, to specyficzny okres i mężczyźni mogą do tego podchodzić inaczej niż kobiety. Ty tego potrzebujesz, a on boi się, że zrobi krzywdę dziecku. Tak ja to widzę. Ale mogę się mylić. Powinnaś go zapytać o co chodzi. W końcu powinniście sobie mówić o takich sprawach..

19

Jestes nieufna, nie mowisz wprost, analizujesz. Sama sobie szkodzisz. Daj sobie pomóc, chocby osobom z zewnatrz. Narazasz dziecko na wszystko co najgorsze i na co Ci to? I tak chłopa nie przymusisz do niczego.

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

20

thepass,więc pomóż mi jako facet.Jak z nim pogadać,nie chcę go zmuszać?Nie kochaliśmy się już dwa tyg,to b.dużo!W naszym przypadku mojej ciąży dyspenza trwała 16 dni.Jestem drażliwa,on też zaczyna i nie znam przyczyny,czy z powodu ze mnie zdradza i bym dalej byla z dala czy potrzebuje A NIE DAJE ZNAĆ.NA LITOŚĆ BOSKĄ,PRZYZNAM ZE NAGADALAM MU,ŻE PEWNIE GDZIES DO BURDELU CHODZI SKORO NIE POKAZUJE BRAK ,CHĘCI ZBLIŻENIA DO MNIE.Odparł że straciłam samokontrolę i nabyłam przez ciąże niedowartościowania swojej osoby na punkcie wyglądu.Poczułam złość i odparłam że zawsze byłam dowartościowana,jako atrakcyjna kobieta ale z jego powodu owszem nie czuje teraz tego ,bo nie mam wsparcia.Odwrocil sie i zasnął.Co dalej.Znowu w pracy,wroci ok 21,jak codzień,nie mam sily.A cesarka przelożona na 13 PAZDZIERNIK,gdyz wg wczorajszego USG lekarz postanowił  jeszcze dwa tyg odczekać.Oczywiście,najwazniejsze by Lenka była zdrowa,ma narazie 2,5 kg.

21

Mam chwiejne mysli,albo faktycznie mnie odtrąca gdyż czuje znużenie moją zakompleksioną osobowością albo czasem gdzieś wpada.Zarabia i nie dolicze sie ile i na co wydał.Nie mam takiej kontroli nad nim.Jestem nieufna.Tylko nie piszcie ze bez zaufania nic nie ma sensu,bo jak mam je mieć jak nie mam kontroli nad nim,wyślizguje mi sie emocjonalnie i fizycznie a ja trace grunt pod nogami.Jak nie ma zblizeń,unikam taka osobe ,nawet wzrokiem,nie nawiazuje rozmowy,gydz czuje niepewnosc.Nigdy nie blam w takiej sytuacji.Z moim mezem pierwszym mam 18 letnia core i cala ciaze odczuwalam komfort,maz byl blisko mnie.Nie mam juz 20 lat,tylko 41,powazny wiek jak na dziecko,ale jest to coraz częsciej i czuje sie fizycznie b.dobrze,dlatego nie potrafie unikac seksu i bliskosci z moim aktualnym facetem.

22

Mam chwiejne mysli,albo faktycznie mnie odtrąca gdyż czuje znużenie moją zakompleksioną osobowością albo czasem gdzieś wpada.Zarabia i nie dolicze sie ile i na co wydał.Nie mam takiej kontroli nad nim.Jestem nieufna.Tylko nie piszcie ze bez zaufania nic nie ma sensu,bo jak mam je mieć jak nie mam kontroli nad nim,wyślizguje mi sie emocjonalnie i fizycznie a ja trace grunt pod nogami.Jak nie ma zblizeń,unikam taka osobe ,nawet wzrokiem,nie nawiazuje rozmowy,gydz czuje niepewnosc.Nigdy nie blam w takiej sytuacji.Z moim mezem pierwszym mam 18 letnia core i cala ciaze odczuwalam komfort,maz byl blisko mnie.Nie mam juz 20 lat,tylko 41,powazny wiek jak na dziecko,ale jest to coraz częsciej i czuje sie fizycznie b.dobrze,dlatego nie potrafie unikac seksu i bliskosci z moim aktualnym facetem.

23 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-09-25 22:35:42)

Może być mnostwo przyczyn takiego stanu rzeczy, więc nie sądze by ktokolwiek w internecie mógł przewidzieć co się tam u was dzieje. Pytałaś go bez robienia wyrzutów o to? Kiedys napisałem, ze dopoki nie poczekasz na unormowanie po ciąży to nie ma sensu sie nastawiać na fajerwerki. Jesli w ten sposob panikujesz po internecie to jak to wygląda realnie, w kłótniach, czy "tłumaczeniu"? Nie przecze, że on nie traktuje Ciebie za dobrze na ten moment, ale może wcale mu nie pomagasz, by Cie zrozumiał. Obwiniasz go, a to odpycha. Wiem po sobie, że często umiecie sprawnie to zakręcić, że facet to najgorszy, wszystko robi źle, ale nie wiadomo co ma robić lepiej i czy jest na to rozwiązanie (brak propozycji). Jak jest taki do niczego i wiesz lepiej co robi i co czuje, to po co ma Cie "tykać"?

Kontrola to Twój problem, a nie jego przecież.

|Tylko pod mailem|

24

Zaczynasz popadać w lekką paranoję. Zaczynasz od tego że przybyło ci kilogramów itp itd. Fakt, to dla niektórych jest problem. Dla mnie nie był, bo z żoną jestem na dobre i na złe a na jej aktywność łóżkową narzekać nie mogę. Ty szukasz czego? Tylko seksu? czy bliskości? Przed drugim rozwiązaniem często leżeliśmy sobie nago, obok siebie, przytuleni, delikatnie się głaskaliśmy, rozmawialiśmy ze sobą i z Dorcią, aby nie miała pretensji jak do czegoś dojdzie i trochę pobuja.
Nie wiem dziewczyny jak wy, ale dla mnie takie coś jest piękne.

Jak dla ukochanej nie zrobisz wszystkiego, to znaczy że nie zrobisz nic.

25

on TAKI sobie,bo Ty jesteś normalnym facetem,możesz dać uczucie,zainteresowanie,to co kobieta w ciąży potrzebuje i nie tylko w ciąży.Wczoraj sam przytulił się do mnie w łóżku,objął mnie jak kumpla z którym dobrze mu się piwo piło;-)Też go, ale przytuliłam czule,jak zawsze,a nie inaczej jak brata i tak zasnął.On zasnął nie ja.Dziś w stał o 7ej rano i słyszałam jak rozmawia z kumplem,że dziś nie ma sensu po ten samochód jechać bo pada,innym razem.Linia gorąca,bo już drugi kumpel z którym też interesy miał kręcić,,druga opcja,,...zabezpieczył się na sobotę...że już jedzie i wyszedł.A gdzie ja ani pierwsza opcja ,ani nawet trzecia...O GODZ 10:00 dzwonie do niego czy mam kupić pieczywo,bo wszystko jest,czy on kupi jadąc z powrotem.Mam ja kupić bo on samochód naprawia z kumplem.Naprawa przedłużyła się do 21szej!Nigdy tak nie postępował.Chodziłam jak bomba zegarowa...Ugotowałam obiadek,Piotruś(jego syn pojechał na urodziny do kolegi),a jego nie ma.Ani tel co dziś na obiad,zero zainteresowania,czy czegokolwiek.Powinien zadzwonić,żebym się nie gniewała i sobie sobotę zaplanowała,bo nie ma kiedy samochodów ponaprawiać,bo w tygodniu pracuje.Nie.Nic!Zero liczenia się z rodziną.Umówiłam się z kumpelą na doradztwo w kawiarni,bo emocje aż mną trzęsły.Prosiła bym nie dzwoniła,bo rzadko to robię ale widziała co się dzieje...Jednak nie wytrzymałam i przekręciłam z zapytaniem czy był z psem niedawno.Nie był jeszcze w domu. W EMOCJACH ZACZĘŁO SIĘ.. ŻE NIE LICZY SIĘ ZE MNĄ I SYNEM,SAM PLANUJE SOBOTĘ I ŻE DO MAMY NA OBIAD SAM SOBIE POJEDZIE A JA SŁÓW NIE OSZCZĘDZE I JEJ POWIEM JAK JEST,A NIE BĘDE JUŻ CIĘ KRYĆ I KOLORYZOWAĆ.ODPOWIEDZIAŁ ŻE JESZCZE Z WĘGLEM JEŹDZI I ŻE POGADAMY JAK WRÓCI,A JA ŻE NIE MA O CZYM I ON ŻE PO CO MU DUPĘ ZAWRACAM,ZAKLĄŁ GORZEJ ALE WOLĘ NIE PISAĆ I WYŁĄCZYŁ SIĘ.Po tym wszystkim mam dość,jak widzę że w soboty pary spacerują,za ręce,rozmawiają,a to nic nadzwyczajnego,a dla mnie to w tej chwili astronomiczne cechy.Też taki był,zmienił się od kilku mies.

26

Za duzo fochów strzelasz, niestety. Nawet jak on chce cos zrobic, to i tak emocjonujesz się. Tak sie nie da rozmawiac.

|Tylko pod mailem|

27

Po powrocie siedział w kuchni godzinę,jedząc obiad,rozmyślając bóg wie o czym,teraz następną godzinę zalicza przy kąpieli.Zero rozmów,spojrzenia podczas mijania się w przedpokoju.Tak jest od dwóch mies prawie.Jak jest w domu śpi,kąpie się,patrzy na tv,nie pomaga mi w domu.Ze stresów nawet paznokcie zaczęły mi się łamać,a wtedy mi się tak dzieje jak naprawdę jestem osamotniona.Tak samo było z mężem w ciche dni.Ten facet to tak naprawdę drugi mój związek w moim życiu,którego bym chciała ratować wszelkimi sposobami,ale jak na razie widzę że sama dołki sobie podkopuje.Nie potrafię racjonalizować gdy jestem zagrożona,negocjować,nie potrafię czekać aż coś się zmieni...13 ego mam cesarkę,widzę że on ma piekielnego stracha przed nowym,innym życiem,które składa się z wielu większych obowiązków...Tylko gdzie uczucie jego do mnie,co się stało...

28

Tyle, ze pamietaj, ze masz wpływ na jego uczucia. Rozumiem, ze pokazujesz tym BEZSILNOŚĆ, ale to nie rozwiazanie sprawy. Troche mu takie szpile wbijasz i sie tylko wkurzacie. Tak sie zabija uczucia wlasnie. Histerią, czarnymi myslami, wmawianiem komus czegos. Oddalacie się i nikt tego nie rozwiązuje, a pogłębia konflikt.

|Tylko pod mailem|

29

thepass uważasz że jestem słaba,bo czuję się źle w roli czekającej kobiety na zmiany i powroty do normalności?Zawsze byłam uważana za silną ,dojrzałą .Miałam lata pracę na stanowisku kierowniczym,jako kierownik ochrony.Był posłuch pracowników i dobrze spr się w oczach prezesa .To mam być obojętna i dać mu wolną rękę całkowicie?Jak to zmieni mnie w bardziej pewną siebie,to mogę tak zrobić,nie emocjonować się,zająć się tylko sobą i malutką.A wtedy jak myślisz,może to się całkowice popieprzyć.Przeczytałam wiele książek,,Kobiety z Wenus,mężczyźni z Marsa,,itp mnóstwo i wiem że chowanie się faceta w dziupli,to tylko jest na jakiś czas i powinno mu się dać spokój i że on musi zregenerować siły ,czyli pobyć z kumplami...Robił to i świetnie dogadywaliśmy się.Ja CZASEM WYSKOCZYŁAM NA SIŁOWNIĘ,NA ZAKUPY Z KUMPELKAMI CZY NA STRZELNICĘ,TERAZ NIE ROBIĘ TEGO ZA DUŻO,BO NIE CZUJĘ SIĘ DOBRZE JUŻ I HORMONY MI BUZUJĄ.Stałam się nudna chyba dla niego,że mniej zainteresowań i brak pracy która mnie pochłaniała.Jeszcze dwa tyg,może zmienię się ja ,to on też inaczej będzie reagował,nie wiem czy da się to naprawić.

30

Jak mam sie zachowywać?Nie uważasz że wyjscie na całą sobotę nie zobowiązuje faceta ,by zadzwonić,pogadać,a nie wyjść i nie liczyć się jak ja sobie sobotę ułożę?

31

Witajcie;-)U MNIE JAKOŚ WSZYSTKO WRACA DO NORMY,JUTRO MAM CESARKE.Moj b.sie przejmuje.od kilku dni ciagle sie pyta jak sie czuje.Dzis rano sprowokowałam go do seksu,b.chciał ale zapytał czy coś małej sie nie stanie i stwierdził że ten ostatni miesiąc bał się a b.chciał.I NIE CHCE BYM BYŁA ZŁA ALE JEST TAKI NAPALONY ŻE CHYBA MINUTA I BEDZIE FINISZ.tO SPOWODOWAŁO ŻE CHYBA FAKTYCZNIE BYŁ WIERNY A MOJE HORMONY BUZOWAŁY I KOLORYZOWAŁY.PRZEPRASZAŁ ŻE CAŁY MIESIĄC NAGMINNIE PRACOWAŁ BO BYŁA OKAZJA NIEŹLE ZAROBIĆ,A NA MAŁĄ ZAWSZE BĘDĄ POTRZEBNE PIENIĄDZE;-)ZOBACZYMY JAK SPRAWY SIĘ POTOCZĄ POTEM,ALE JUŻ JESTEM SPOKOJNIEJSZA.

32

Widzisz? Więc zapamiętaj na przyszłość to co Ci tu wszyscy tłuką... Wystarczy pogadać... jak byście taką rozmowę przeprowadzili na początku, to pomyśl ile mniej stresu, domysłów, paranoi, obwiniania i szukania winy w sobie, "karania" go za to wszystko byś miała....

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018