Czy podrywacie facetów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy podrywacie facetów?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Czy podrywacie facetów?

Załóżmy taką sytuację.  Jest facet, który bardzo się Wam podoba, czy podejmujecie próbę poderwania go i jakimi metodami?

Czy dziewczyna moze wogóle podrywać faceta, proponowac spotkanie itd.? Jak myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy podrywacie facetów?

Oczywiście, że może smile Powiem tak.. Podrywam go tak żeby to on myślał, że mnie podrywa smile Ja tak poderwałam swojego faceta.. Pracowaliśmy w jednej firmie.. Zalotnie się do niego uśmiechałam, flirtowałam.. a następnie zaprosiłam go na andrzejki... I tak zostaliśmy parą.. Tylko, że niestety zerwał po  2 latach związku - okazał się totalnym dupkiem bez uczuć- sad Ale nie zmienia to faktu, że kobiety mogą podrywać smile

3

Uwielbiam flirtować i zdobywać facetów, ale oczywiście tak żeby to oni myśleli, ze mnie poderwali.;P Ale jedak trzeba unikac sytuacji, kiedy Ona proponuje spotkania raz po razie, czyli przjmuje inicjatywe. To pierwsze spotkanie powinno być dla Niego sygnałem. Jeśli go nie odbierze jak trzeba, to trzeba dac sobie z nim spokuj.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

4

to kobiety wybieraja faceta który nas wybierze

5

Dobrze by było, zebyśmy to my wybierały a nie oni...:) sle czasem można np. dostać... kosza...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy podrywacie facetów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021