Chłopak miał spermę na ustach - jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Chłopak miał spermę na ustach - jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Chłopak miał spermę na ustach - jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Chłopak "dotykał" mnie ustami w miejscach intymnych (wiadomo jak), mając na ustach śladowe ilości spermy.
Jestem w okolicach owulacji, jakie jest prawdopodobienstwo ciąży?

PROŚBA - wiem ze trzeba myśleć, bla bla bla, ale jeśli ktoś ma zamiar drwic lub NIEPRZEMYSLANIE pisać ze jest takie prawdopodobiebstwo,  to proszę mnie na darmo nie stresowac wink
Dziękuję wink

Carpe diem!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chłopak miał spermę na ustach - jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Trzeba myśleć smile

A więc pomyśl, w jaki sposób ŻYWE plemniki miałyby się przenieść na ustach partnera w Twoje miejsca intymne, następnie jak miałyby zachować żywotność, żeby wniknąć głębiej, przejść przez szyjkę macicy, poczekać na jajeczko i jeszcze do niego wniknąć?

W wytrysku są miliony plemników. Stanowią one niewielki procent składu spermy. Reszta to płyny mające za zadanie pomóc plemnikom w ich trudnej wędrówce. Z milionów docierają nieliczne. Szanse, że jakieś plemniki na ustach pozostały na tyle żywe, aby pokonać długą drogę i pozostać zdolnymi do zapłodnienia są...praktycznie żadne.

3

Podniosłas mnie na duchu, dzięki! Też myślę że to malo prawdopodobne, ale warto się poradzić.

Carpe diem!

4

Niechże się ktoś jeszcze wypowie....
wink

Carpe diem!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Chłopak miał spermę na ustach - jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018