the secret - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » the secret

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: the secret

Cześć wam, czy któraś z was oglądałam film "The Secret"? jest to film dokumentalny... Myślę ze wile z nas mogło by skorzystać z rad zawartych w filmie...? Ja dzięki niemu naprawdę poprawiła sobie swój stan wink jeśli oglądałyście to zachęcam do pisania opinii a jak nie to zachęcam do przeczytania tego: http://www.slawomirgdak.pl/index.php/20 … %E2%80%9D/    i wtedy możecie powiedzieć co sądzicie smile
Piszcie

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: the secret

Filmu nie widziałam,ale czytałam książkę.Jak dla mnie rewelacja,treść wymowna.Masz racje przesłanie wiele wnosi w życie.

"Nie ma czegoś takiego jak lęk przed słowami, nie w świecie wszechobecnego słowotoku i werbalnego ekshibicjonizmu" ("Dom na zakręcie")

3

Ja rowniez czytam ksiazke wink sprawdza sie co do PRZYCIAGANIA MYSLI wink))

jestem zafascynowana smile

Kobieta najsłabsza jest gdy kocha,najsilniejsza gdy jest kochana...

4

Owszem oglądałam ten film i bardzo mi sie spodobał... bo jak wiemy każdy z nas ma w sobie siłe ale nie każdy potrafi ja wykorzystać...ale to też nie jest takie łatwe że jak obejrzy sie ten film to odrazu nasze życie sie zmieni, nad tym trzeba pracowac nad pozytywnym myśleniem smile ale zachęcam do obejrzenia warto:)

Nigdy nie wiesz kiedy spotkasz mężczyzne, który pachnie jak Twoje marzenie...

5

Oglądałam film- jak dla mnie genialny.. polecam wszytskim smile

6

Film jak na tytuł przystało ma tajemniczą moc wink Ale jedno najważniejsze: film można obejrzeć raz ale przesłanie z niego stosować codziennie - tylko wtedy zadziała smile

7

a d asie ten film zobaczyc gdzies w sieci??. bardzo jestem jego ciekawa

słońce z deszczem wywołuje tecze

8

Filmu nie oglądałam ale czytalam książkę "The Secret". Bardzo fajna i dobrze wpływa na stan psychiczny wink

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

9 Ostatnio edytowany przez Delicious (2011-03-11 00:18:06)

Film jest dobry poruszający temat przyciągania rzeczy o których myślimy.

spam

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » the secret

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018