Wakacje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Wakacje

Kochane! smile
gdzie najlepiej udać się nad morze?
Z narzeczonym nie mieszkamy w Polsce i chcemy odwiedzić nasz piękny kraj.
Chodzi nam również gdzie mogą być dobre imprezy, mój narzeczony myśli nad Mielnem.
Możecie coś doradzić?
Pozdrawiam, buźka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wakacje

W Mielnie jest świetnie smile) dużo imprez, ale fakt, że przeludnione i przereklamowane jest to miejsce.
Ja sobie bardzo chwaliłam Władysławowo, piękne miejsce, imprezy też są, dla mnie te miasto ma klimat smile
Oprócz tego jeszcze świetnie bawiłam się w Rowach i Międzyzdrojach smile
Pozdrawiam.

Mój Skarbek 22.03.15 <3

3

Jak nad morze to do Łeby. Tamtejsze plaże są na prawdę czyste, a wydmy to coś co trzeba zobaczyć. Oprócz wylegiwania się na słońcu może wyskoczyć gdzieś wieczorem. Łeba ma całkiem spory wachlarz atrakcji do zaoferowania smile

4

Ja polecam Grzybowo, Łebę lub Kołobrzeg. Idealne miejsca na wypoczynek, ale jeśli jedzie się w dobrym towarzystwie to wszędzie będzie fajnie. wink

5

Nie byłam jeszcze w tak bardzo wielu miejscowościach nad morze, ale z tych co byłam najbardziej polubiłam Jastarnię i pod koniec lipca teraz chyba znowu tam jedziemy smile Trochę więcej spokoju chyba niż w innych miejscowościach, a stamtąd też czasem jedziemy czy to na Hel czasem czy do Władysławowa i tam są atrakcje jak potrzeba. Do tego ładna plaza jak dla mnie i wszystko fajnie smile W Łebie też byłam i gdyby nie te tłumy to byłaby rewelacja, a tak to wiadomo, często ciężko przejść big_smile No, ale fajne np muzeum motyli tam - polecam, park dinozaurów też odwiedziliśmy, bo słyszeliśmy, że super i faktycznie big_smile Nie polecam muzeum erotyki (:D), nic ciekawego jak dla mnie. A tak piszę o tym, bo oprócz pójścia na plażę, jestem osobą, która lubi zwiedzać, nie mogłabym cały czas na plaży, więc i też zwiedzało się te miejsca, muzeum itp wink Blisko Łeby byliśmy też w Sarbsku busikiem i tam jest fokarium, całkiem fajne smile W Łebie parę razy byliśmy też w kinie 5D, całkiem fajna rozrywka smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018