Szukam osoby, która wyjedzie ze mną do pracy za granice. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Szukam osoby, która wyjedzie ze mną do pracy za granice.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez ssakxoxo (2014-06-22 23:12:11)

Temat: Szukam osoby, która wyjedzie ze mną do pracy za granice.

Hej ,mam 18 lat i szukam osoby ,która wyjechałaby ze mną do pracy za granice. Jestem z Łodzi i mam parę ofert pracy. Oczywiście interesują mnie oferty pracy sezonowej (np: zbiory). Chciałabym wyjechać jakoś na początku lipca a wrócić  pod koniec sierpnia (no może początek września.) Szukam osoby ,która chciałaby do mnie dołączyć  dlatego że trochę boje się sama pojechać w nieznane mi miejsce. Tak więc jeżeli jest ktoś chętny to piszcie.
Dodaje swoje gg ,ponieważ na nim jestem 24h smile : 48227793
Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez paola00 (2014-06-23 18:50:54)

Odp: Szukam osoby, która wyjedzie ze mną do pracy za granice.

Jestem w podobnej sytuacji. Przeczytaj mój post. Zostawiłam wiadomość na gg

3

Odp: Szukam osoby, która wyjedzie ze mną do pracy za granice.

Ja jestem z łódzkiego i byłabym zainteresowana jakąś sensowną ofertą smile

4

Odp: Szukam osoby, która wyjedzie ze mną do pracy za granice.

Hej! Ja mieszkam na podkarpaciu, skończyłam studia i długo nie mogłam znaleźć pracy. Też myślałam o wyjeździe za granicę, miałam już nawet prawie załatwioną pracę w Edynburgu, ale trafiłam na spotkanie w ramach projektu zostantutaj.eu, zainspirowałam się historią p. Anny Bialik, jednej z podkarpackich kobiet sukcesu, odważyłam się i jestem już w połowie formalności związanych z zakładaniem własnej firmy big_smile Próbowałyście spróbować czegoś takiego? Fajnie jest być samemu sobie szefem smile Mam nadzieję, że przekonam się o tym już na początku sierpnia wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Szukam osoby, która wyjedzie ze mną do pracy za granice.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024