Chcialabym jechac do pracy za granice.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: Chcialabym jechac do pracy za granice..

Witam.Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad praca za granica glownie chodzi mi o taka prace sezonowa,albo przy pakowaniu na magazynach itp.zeby moc po jakims czasie zjezdzac do Polski.Jestem ciekawa co wy o tym myslicie jaka jest wasza opinia.Chcialabym wyjechac do Holandii,Wlk.Bryt.,albo Niemiec.Na internecie sa rozne oferty ale wiadomo sama w ciemno nigdzie nie pojade.Moze przy okazji dalby mi ktos jakies namiary na jakas uczciwa prace co graniczy z cudem ale moze ktos cos wie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chcialabym jechac do pracy za granice..

Hej. Też właśnie jestem chętna na tego typu wyjazd ... praca na produkcji bądż w szklarniach . Interesuje mnie wyjazd do Holandii lub Niemiec .
Namówiłam kuzyna , którego w Polsce też zbyt wiele nie trzyma wiec juz jest nas dwoch ... Tylko jest tyle ofert , tyle agencji ,a komu wierzyc, zaufac???pozdrawiam

3 Ostatnio edytowany przez Malutka00 (2012-10-23 16:10:28)

Tak,wlasnie w ciemno niema co jechac zwlaszcza ze ja jade sama.A jakie jestes wojewodztwo?Pozdr.

4

Jestem z Województwa Pomorskiego ,a Ty? również pozdrawiam ... zawsze można by było sie zgrać ." w kupie raźniej":)

5

Ja tez jestem z Pomorskiego:)Pewnie ze mozemy sie zgrac.

6

No to fajnie ... Jakieś ciekawe oferty masz? Ja poki co trafiłam na samych oszustow ktorzy chca kase przed wyjazdem ,a na takie cos nie ide...

7

Sprawdzajcie agencje pośredniczące w wykazie KRAZ zawsze. Muszą być wpisani do rejestru.

8

Ja to zawsze sprawdzam jak i opinie itp ale niema co jechac w ciemno,narazie nic pewnego niemam ale cos sie znajdzie.

9

Agencja Bis Pol... poczytaj o niej ... Mi sie wydaje racjonalna...

10

Sprawdzalam ta agencje co mi podalas i wydaje sie wiarygodna,ale zastanawiam sie jeszcze nad tymi biurami,ktore podala ta jedna dziewczyna.EG PERSONEELSDIENSTEN oraz Vankoppen tej jeszcze nie sprawdzalam.Wydaje mi sie ze lepiej jechac do takiej pracy i przez takie biuro gdzie ktos juz byl.

11

Czyli Van Koppen odpada z pewnoscia!

12

Sama juz niewiem.Trzeba sprawdzic warunki,czyli zakwaterowanie w jakim bedziemy przebywac,ilosc godzin pracy tygodniowo-stawke i wyplacalnosc,ubezpieczenie,dojazd,opiekuna.Czy nie trzeba dojezdzac wlasnym transportem do pracy,ile za zakwaterowanie i ubezpieczenie i wiele innych rzeczy niejestem pewna na te agencje,najlepiej jechac przez kogos.

13

Ta agencje Bis Pol tez odradzam.Wejdz sobie na forum o tej firmie.

14

Moja znajoma znalazła pracę w Holandii przez jakiegoś pośrednika, mogę podpytać jeśli chcecie, ona była zadowolona.

15

Alkira napisał/a:

Moja znajoma znalazła pracę w Holandii przez jakiegoś pośrednika, mogę podpytać jeśli chcecie, ona była zadowolona.

Jeśli możesz to podpytaj... Lepiej jest jechać w sprawdzone miejsce .
Dostałam propozycje z Axidusa ... firma też nie ma najciekawszych opini, ni wiem co robic.

16

Witam.Czy któraś z Was dziewczyny nadal chce wyjechać za granice do pracy? Ja chciałabym,ale na krótki okres,szczególnie teraz na zime.Czy któraś zna kogoś(rodzina,znajomi) którzy już wyjeżdżali? Prosze o kontakt.

17

Witam.Czy któraś z Was dziewczyny nadal chce wyjechać za granice do pracy? Ja chciałabym,ale na krótki okres,szczególnie teraz na zime.Czy któraś zna kogoś(rodzina,znajomi) którzy już wyjeżdżali? Prosze o kontakt.

18

To co tu widze to pierdoly mieszkam w Holandi 5 lat i powiem tak
Jak chcesz tu teraz przyjechac musisz miec pieniazki
! pokoik dla 1osoby 300 do 350 eur dla dwoje 550 do 600
2 nikomu sie nie placi za zalatwienie pracy
3 chcecie panie podam numery tele do bior gdzie mowia po polsku

ALE UWAGA TRZEBA BYC NA MIEJSCU CZYLI RYZYKOWAC PUNKT PIERWSZ
nalezy zalatwic sofi numer za ta pomoc ludzie biora jakies 30 do 50 eur tez dam TELE
lecz prosze to moj nr gg 36170161
UWAGA PANIE TERAZ JEST DOBRY CZAS NA PRZYJAZD NIE LATO
PANIE DO 45 LAT TAK JAK WIDZE SA MILE WIDZIANE  LEPIEJ CZASEM JAK 20 DO DO 30 CHODZI O WYDAJNOS PRACY
tyle moge powiedziec nikomu za info nie placic chcesz to pisz na numer gg pomoge by usmiec h byl u ciebi
PAMIETAJ JEST TU CIEZKO TO NIE CO BYLO 6 LUB 5 LAT WSTECZ

19

witam a jestem z wielkopolski i jestem tez zainteresowana  wyjazdem tylko problem nie znam języka niedawno dałam sie nabrać miałam jechac do francji do  pracy wplacilam pieniądze za mnie i koleżankę a suma była nie mala ...i po wyjeździe facet więcej sie nie odezwał

20

Bea29,z jakiej części Wielkopolski jesteś? Ja jeszcze nigdy nie wyjeżdżałam,ale teraz sytuacja mnie do tego zmusza

21

z wielkopolski jestem  mnie niestety takze sytuacja do tego zmusza

22

mieszkam niedaleko Piły

23

Czasem mozna znalezc prace z zakwaterowaniem i nie trzeba odrazu wynajmowac mieszkania za granica bo kogo na poczatku na to stac ja tez chce jechac nadal do pracy za granice ale wole blizej do niemiec jak cos znajde to dam znac..

24

Hej Dziewczyny mam pytanie takie więcej na priv smile. Jesteście w stanie przez 4 dni ogarnąc się do wyjazdu i wykombinować sobie każda po 600 euro ?

Iseeyou900 napisał/a:

Hej Dziewczyny mam pytanie takie więcej na priv smile. Jesteście w stanie przez 4 dni ogarnąc się do wyjazdu i wykombinować sobie każda po 600 euro ?

Hej Iseeyou 900 jaką pracę masz na myśli? masz coś sprawdzonego i w miarę pewnego jestem jedną z wielu desperatek na tym forum gotowa zaryzykować wyjazd ale muszę wiedzieć o co dokładnie chodzi:) wyjeżdżałam już kilka razy za granicę ale za każdym razem tylko na dwa trzy m-ce do typowych prac przy zbiorach i raz do pracy w ogrodnictwie( Holandia, Francja) i  nie ukrywam że nigdy nie wyjechałam przez żadną agencję (tylko i wyłącznie przez tzw. znajomości) nie ma już we mnie tego strachu o wszystko jaki był kiedy wyjeżdżałam pierwszy raz ale mimo wszystko wiem że trzeba wiele rzeczy przemyśleć i przeanalizować zanim się człowiek zdecyduje:) napisz proszę o co dokładnie chodzi będę wdzięczna, może coś razem zdziałamy? jestem z woj. łódzkiego pozdrawiam:))

26

Hejka wszystkim szukam osób chętnych do wyjazdu na pocztu nowego roku coś ok luty marzec najlepiej do niemiec jestem z woj.kuj-pom .Jestem osoba pewna ma 21 lat ,czekam na propozycje

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018