chlopak ma staly kontakt byla - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chlopak ma staly kontakt byla

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: chlopak ma staly kontakt byla

Jestem z chłopakiem ok. Pol roku. Juz od tego czasu dalo sie zauwazyc ze nadal utrzymuje kontakt ze swoja byla dziewczyna. Dużo mi o niej opowiadal... Na fb ciągle ma z nią kontakt. Ona jest z daleka bo poznali sie przez taki związek strzelecki, podobno byl w niej strasznie zakochany, jezdzil do niej tak daleko bo chyba z 800 km jak tylko mogl .. Bardzo mu zalezalo. Nie wiem czy mu aż tak na mnie zależy.. No i jak byl juz ze mna to z nią pisal (oczywiscie za moimi plecami) .. Jak sie o tym dowiedzialam a zwłaszcza o tym ze pisala mu ze nadal cos chyba do niego czuje, ze ma jakieś listy i jeszcze ze umówili sie ze jak do 40 nikogo nie będą mieć to sie pobiorą to myslalam ze go zajebie... Czulam sie okropnie, plakalam, ale on tego nie rozumial i mówil ze przsadzam . Do teraz maja kontakt mimo tego ze tak dużo juz o tym rozmawialiśmy. A ja coraz bardziej myślę o tym ze on moze jeszcze cos do niej czuc... Malo tego jak by nie bylo, ja nie mogę mieć z zadnym swoim bliskim kolega kontkatu, ani nic. Usuwa mi znajomych z fb.. On moze, a ja nie. Juz nie,wiem co robić on mnie w ogóle nie slucha.. Czuje sie okropnie.. Co mam zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-21 16:28:54)

Odp: chlopak ma staly kontakt byla

Zaczac sie szanowac smile
I przestac byc zazdrosną, bo to nic pozytywnego nie przynosi.

3

Odp: chlopak ma staly kontakt byla

Ty jesteś facetem? wink

4 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-21 16:41:43)

Odp: chlopak ma staly kontakt byla

A chcesz sprawdzić? Nie wiem po co takie pytanie:)

5

Odp: chlopak ma staly kontakt byla
thepass napisał/a:

A chcesz sprawdzić? Nie wiem po co takie pytanie:)

Haha dobre big_smile
Co do autorki: wydaje mi się, że Twój chłopak może coś jeszcze czuć do byłej, dlatego musisz z nim porozmawiać normalnie a nie płakać i histeryzować bo wtedy po raz kolejny powie Ci że przesadzasz. Nie daj sobie usuwać znajomych z fb i przede wszystkim niech on Cię nie kontroluje. Daj mu jasno do zrozumienia że skoro Ty nie możesz mieć kolegów to on też ma zakończyć kontakt ze swoją byłą i koniec. Bądź konsekwentna i tak jak napisał thepass zacznij się szanować.

6

Odp: chlopak ma staly kontakt byla

Ale wkurzyło Cię bardziej to, ze utrzymuje kontakt z była, czy to, że przyznał, ze jak do 40 nikogo nie znajdą, to się pobiorą? Co by oznaczało, że nie zamierza z Tobą spędzić reszty życia smile

7

Odp: chlopak ma staly kontakt byla

Jak dla mnie to chłopak przesadza, a nie Ty, bo skoro oni zerwali i on wybrał Ciebie, jesteście razem już pół roku, to powinien skupić się na Tobie i na rozwijaniu Waszego związku, a nie na potajemnych kontaktach z byłą..
Musisz mu jasno powiedzieć o co Ci chodzi i nie pozwolić się tak traktować, bo usuwanie znajomych i zabranianie kontaktu z kolegami to gruba przesada i jakaś chorobliwa zazdrość..

8

Odp: chlopak ma staly kontakt byla

Ty tez utrzymuj kontakty z kolegami. Skoro jemu coś wolno to Tobie również, a poza tym takie zabranianie czegoś nie jest dobre.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chlopak ma staly kontakt byla

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024