jak się narodzić na nowo w grupie znajomych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak się narodzić na nowo w grupie znajomych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez karok (2014-05-06 22:33:00)

Temat: jak się narodzić na nowo w grupie znajomych

Hej,
moim problemem jest to, że źle czuję się w grupie znajomych. Zawsze byłam taką, która pomoże, przyjaciółka, ale mająca swoje sprawy, do rany przyłóż. Z czasem problemy innych mnie przerosły, nie skupiałam się na sobie. Poza tym w grupie znajomych przestałam być sobą, jestem przezroczysta. Czuję, że ludzie traktują mnie jakbym nie istniała, bo zawsze byłam i zawsze będę. Już się do mnie przyzwyczaili. Może głupie to co powiem, ale nie czuję się też kobieca. Mam niską samoocenę. I chciałabym czasem, żeby chłopcy z grupy kokietowali mnie tak jak inne dziewczyny. Nie jestem jakaś straszna, a dziewczyny brzydsze ode mnie ale pewniejsze siebie przyciągają spojrzenia kolegów, a także oni wykazują im pewne zainteresowanie.
Jak mam wyjść z takiej bańki 'koleżanki' na drogę 'kobiety, świadomej, wiedzącej czego chce'. Myślałam, żeby uciąć kontakt, popracować nad sobą i wrócić.. Ale ja nie lubię tak z dnia na dzień ucinać wszystkiego.. Co o tym myślicie?
Macie dla mnie jakieś rady?
Po prostu chodzi mi o to, żeby w pewien sposób narodzić się na nowo. Nie tylko, żeby podobać się chłopakom ( to też jest celem, ale mniejszym), ale żeby znowu czuć się jak dwa lata temu, kiedy byłam owiana pewną aurą tajemniczości, nie znali mnie tak dobrze. Nie lubię kiedy ludzie wiedzą o mnie za dużo, przez rozmowy itp. Jeśli chodzi o portale to publikuję tylko to co chcę, zdjęcia jakie chcę. Ale nie lubię plotek i tak jak kiedyś ludzie o mnie mówili, tak nie chcę, żeby to się powtórzyło. Może źle dobrałam sobie przyjaciół, którzy nie mieli własnego życia i musieli wtrącać się w moje.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sarenka1990 (2014-05-06 23:22:12)

Odp: jak się narodzić na nowo w grupie znajomych
karok napisał/a:

Zawsze byłam taką, która pomoże, przyjaciółka, ale mająca swoje sprawy, do rany przyłóż. Z czasem problemy innych mnie przerosły, nie skupiałam się na sobie. Poza tym w grupie znajomych przestałam być sobą, jestem przezroczysta.

Ale nie lubię plotek i tak jak kiedyś ludzie o mnie mówili, tak nie chcę, żeby to się powtórzyło. Może źle dobrałam sobie przyjaciół, którzy nie mieli własnego życia i musieli wtrącać się w moje.

to się ze sobą trochę kłoci, bo na początku wyglądało to tak,że Ty wdawałaś sie w role emocjonalnego tampona i wysłuchiwałaś innych,doradzałaś,, a później piszesz że to inni się wtrącali w Twoje życie -zauważam pewną niespójność czy się mylę...?

"Znudziłem się wam? Tak? Jesteście tylko zgrają snobistycznych snobów. Snobistycznych snobów, którzy się snobują. I tak was nie potrzebuję. Obejdę się i bez was. A kiedy odniosę sukces, wydam wielkie barbecue. I żadnego nie zaproszę. Pokażę wam. Jeszcze zobaczycie!"

Johnny Bravo !

3

Odp: jak się narodzić na nowo w grupie znajomych

Miałam to samo. Ludzie na siłę chcieli mi pomagać, choć ja wolałam sobie poradzić sama. Odcięłam się trochę i znalazłam nowych przyjaciół

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak się narodzić na nowo w grupie znajomych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018