netkobietyWszystkie działy
Antykoncepcja hormonalna oraz naturalna

pojawiło sie plamienie

3 odpowiedzi1 684 wyświetleniazałożony przez kamilskoo88, 28.04.2014

Napisz odpowiedź
Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Wypowiedzi na forum to doświadczenia i opinie użytkowniczek, a nie porada medyczna. W sprawach zdrowia skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » pojawiło sie plamienie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: pojawiło sie plamienie

Witam, podczas zażywania tabletek w 3 tygodniu przyjmowania zapomniałam 1 tabletki , kiedy się zorientowałam przyjęłam następnego dnia dwie tabletki pod rząd, następnego dnia dostałam plamienia z bólami brzucha a nawet zauważyłam skrzepy.. co to oznacza? co mam dalej robić ? przyjąć 2 ostatnie tabletki czy zrobić przerwę? proszę o odpowiedź

2

Odp: pojawiło sie plamienie

Najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Jeśli jednego dnia nie wziełas tabletki to caly okres ich brania może szlak trafić. A metoda brania dwóch na drugi dzien-nie mądra.

3

Odp: pojawiło sie plamienie

W ulotce zapewne wszystko jest opisane, jak postępować przy pominięciu tabletki w poszczególnych tygodniach. Nie powinnaś przerywać opakowania, tylko skończyć całe.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » pojawiło sie plamienie

Twoja odpowiedź

Masz podobne doświadczenia? Zaloguj się albo załóż darmowe konto, żeby odpowiedzieć. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba.

DołączZaloguj się


Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2026