Okres opózniony ale dlaczego tyle ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Okres opózniony ale dlaczego tyle ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Okres opózniony ale dlaczego tyle ?

Witam, nie wiedziałam w jakim dziale napisać ten temat ale zdecydowałam ,że ten będzie najodpowiedniejszy mianowicie chodzi o mnie o to,że nie mam okresu.. ostatni miałamm 31 stycznia..
Byłam u lekarza, zrobił usg. itp. powiedział ,że mam powiększne jajniki , i na okres musimy poczekać okkk . czekam nadal nic. poszłam za 3 tygodnie, dał mi lekarstwo na wywołanie okresu duphaston wziełam całą paczkę... i odstawiłam . Jest tydzien okresu nadal nie ma mam bóle brzucha, itp. ale okresu nadal nie ma co mam zrobic ? Co radzicie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Okres opózniony ale dlaczego tyle ?

Zmienic lekarza. Zrobic kompleksowe badania.

3

hej widze,ze nie tylko ja mam ten problem. ostatnia miesiaczka byla u mnie w styczniu. lekarz zrobil najpierw poziom hormonów,wyszlo,że mam za malo progesteronu , zapisal luteine na wywolanie, jakies 2 dni temu powinnam dostac ten okres a dalej nie ma, wiec jutro jade na kolejna wizyte, musi zrobic znowu usg i zobaczyc endometrium ,tak powiedzial..

a nic mnie nie pobiera,kompletnie nic..

4

memento - ale nie powiedział Ci ,że masz jakiegoś torbiela itp ? Bo mi własnie nic.. nie mam okresu nie wiem dlaczego .. wiadome stresy itp.
ale jak się dostanie takie tabletki na wywołanie to powinien się pojawic...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Okres opózniony ale dlaczego tyle ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018