Jak stosować krem opalizujący? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak stosować krem opalizujący?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jak stosować krem opalizujący?

Witam,
szukałam takiego tematu ale nie znalazłam...

Otóż dostałam wraz z upominkiem 2 saszetki kremu opalizującego, takie reklamówki, nie ma więc przy nich żadnej ulotki. Nigdy nie stosowałam, do kosmetyczki nie chodzę i nie wiem czy używać go pod makijaż, czy zamiast podkładu, pudru w kremie czy jak tam może inaczej? Gdzieś wyczytałam, ze ładnie rozświetla cerę, wiec może zamiast? no bo jak go przykryję pudrem...ech, chyba za stara jestem na takie nowinki big_smile Wdzięczna będę za jakies objaśnienia, bo zbliża się duża impreza big_smile

Pozdrawiam czytających smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak stosować krem opalizujący?

Moim zdaniem,kremu powinno się używać "osobno" np.na noc. Trzeba uważać by równo rozprowadzić,omijać okolice oczu.I już smile Rano zobaczysz efekty,gdy będą niewystarczające,smarujesz drugi raz

3

Odp: Jak stosować krem opalizujący?
diana45 napisał/a:

Moim zdaniem,kremu powinno się używać "osobno" np.na noc. Trzeba uważać by równo rozprowadzić,omijać okolice oczu.I już smile Rano zobaczysz efekty,gdy będą niewystarczające,smarujesz drugi raz

Dzięki smile czyli smaruję wieczorem, ewentualnie jeszcze rano, a wieczorem normalne makijaż...no ale muszę twarz przedtem zmyć?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak stosować krem opalizujący?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018