Brak zaufania,odbudowa związku. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Brak zaufania,odbudowa związku.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Brak zaufania,odbudowa związku.

Od czego zacząć.. Wraz z partnerka mamy po 19 lat, jesteśmy od roku razem, mamy problemy a ja nie wiem co mam robic. Chodzi glownie o mnie, jestem lsoba znacznie "odstającą" od rowieśników.. Zawsze miałem konkretny plan na życie, który właśnie realizuje, do tego jestem aż za bardzo poważny. Jak wspomniałem, jestem z partnerką od roku, kochamy sie lecz mamy pewne problemy. Chodzi o mnie.. Mam bardzo trudny charakter, jestem typem samotnika a ponadto mam bardzo niską samoocenę. Lecz skupmy sie na związku, naszr początki były trudne, ze wzgledu ma mój brak doświadczenia + partnerka miała za sobą można powiedzoec "pseudo" związek. Do związku podchodzimy obydwoje poważnie, lecz brak w naszym związku zaufania.. Z jej strony. Głównie chodziło o błache rzeczy, ale w pewnym stopniu straciłem jej zaufanie. Do tego dochodzi moja niska samoocena, myślę nad rozstani chwilami, by zapewnić jej szczęscie, wydaje mi sie, że ze mną go nie uzyska.. Staram sie jak mogę, ona to rozumie, ale sam wiem jak jest
Do tego nie zawsze jestem "podporą", gdy ma trudne chwile.. Po prostu nie potrafie jej pomóc, ze względu na swpją psychikę, wiem o tym i to mnie też dobija. Czuje sie, jakby jej nic nie dawał od siebie.. Ona zaprzecza, lecz wydaje mi sie, że tak mówi bo mnie kocha. Do tego dochodzą kłótnie.. Z mojej strony, ze względu na móją wybuchowość oraz chorobliwa zazdrość. Nie wiem co mam robić, zawsze traktowałem kwestię związku jako cośpoważnego w życiu człowieka, teraz jest tak samo. Wydaję mi sie, że nie zapewniam jej poczucia bezpiecześnstwa, lecz nie potrafie sie rozstać, nawet dla "jej dobra". Nalegala bym poszedl do psychologa, mówiła, że pójdzie ze mną lecz chyba znacie moją odpowiedź.

Liczę, że potraktujecie mnie poważnie, oraz mój problem, a nie jako "szczeniaka który sie zakochał".

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak zaufania,odbudowa związku.

ja to chcialbym spytac jak wy sie poznaliscie i w jaki sposob zakochaliscie/zaczeliscie byc ze soba, jesli taki jestes?
z reszta malo konkretow tu podajesz. co to znaczy ,ze nie potrafisz jej pomóc?
wiekszosc z tego wszystkiego wynika wlasnie z niskiej samooceny i ze nie dasz rady jej niczego dobrego zapewnic. samospelniajaca sie przepowiednia.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Brak zaufania,odbudowa związku.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018