Czemu zmieniamy tok rozmowy ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Czemu zmieniamy tok rozmowy ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czemu zmieniamy tok rozmowy ??

Witam smile może temat nie rozbudzi waszej euforii a może wręcz przeciwnie ....zauważyłam że bardzo często gdy jest podany temat(konkretna tematyka tak ? ) wchodzę czytam chce odpisać zjeżdżam na dół a tam np po 10 postach mowa już całkiem o czym innym ...przeważnie nie o tym co sam główny autor założył....i takie moje zastanowienie ..dlaczego ? skoro tyle elokwentnych wypowiedzi można tu wyczytać bardzo trafnych i precyzyjnych czasem aż zadufanych w sobie ...a odbiegają od tematu ..bo rozmówcy zamiast o temacie czy z autorem tematu gadają między sobą i jakoś " wychodzi forum poza ramy "

Może nie ujęłam tego tak pienie jak niektóre gwiazdy moderatorki redaktorki i inni z ekipy w słowa ..ale mam nadzieje że dowiem się tutaj dlaczego jest tyle pustych tematów ( zawieszonych bez odpowiedzi lub zwyczajnie głupich ) oraz tematów zaczętych odpisanych i potem "olanych "na rzecz konwersacji  na inny temat .. ?

Pozdrawiam

19.10.2010 r 1750 g 46 cm szczęścia o imieniu Nadia Kocham najmocniej :*
28.10.2016 r 1700 g 47 cm  synuś Fabianek :*
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czemu zmieniamy tok rozmowy ??

Madzia92, forum nie jest spisem ustaw, rozporządzeń, a żyje swoistym rytmem. Jeśli tzw. "off topowanie" ma miejsce notorycznie w danym wątku, moderatorki robią z tym porządek.
Swoimi prawami rządzą się Netkafejki, które skupiają określoną społeczność i tam nikt nikogo nie gani za odchodzenie od tematu.
Jak pewnie zdążyłaś się już przekonać, niektóre tematy budzą takie emocje, że nie sposób czasem powstrzymać się i pozostać stricte w temacie wątku. Taka już ludzka natura smile

3

Odp: Czemu zmieniamy tok rozmowy ??

Nie no ja rozumie emocje zdania opinie .. Są różne ... Ale bardzo cześto jest czepianie się słowek  wyjmowanie zdań z kontektsu i taka pogawędka o tym co dany autor ma na myśli i sto tysiecy teorii na temat zdania które sobie wyjeto i dyskusja na całego ... Reszta postu niczym duch ... Niewidzialne smile to jest aż irytujące .. Bo co ma czyiś problem , temat do 3stronnicowej dyskusji miedzy 4 forumowiczami bo ty piszesz tak a ty tak a to ma być tak nie bo tak i gadka płynie tematu defaco nie ma ... Mhh

Taka obserwacja ma

19.10.2010 r 1750 g 46 cm szczęścia o imieniu Nadia Kocham najmocniej :*
28.10.2016 r 1700 g 47 cm  synuś Fabianek :*

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Czemu zmieniamy tok rozmowy ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018