Czym jest sukces? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Czym jest sukces?

Drogie Panie,

Jestem dziennikarzem jednego z polonijnych tygodników w Wielkiej Brytanii. Piszę artykuł o kobietach sukcesu. Chciałbym Was zapytać, czym dla Was jest SUKCES? I ewentualnie czy już go osiągnęłyście? wink

Pozdrawiam serdecznie

Bartosz

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czym jest sukces?

Witam

Nie jestem kobietą i mam nadzieje ze mnie tu nikt nie ukamienuje:)....

Coś tu mało kobiet sukcesu jest a przecież samo bycie kobietą już jest wielkim sukcesem:)

Sukces...?

Jest przeciwieństwem niepowodzenia, wyborem na drodze życia, celem, spełnieniem marzeń, powodem aby być dumnym...

Pozdrawiam

The Kingdom of Heaven is here but you do not see it...

3

Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.   Anthony Robbins

Nobody Is Born Gay - GOD

4

Mało kobiet sukcesu? Zgłasza się jedna we własnej osobie big_smile
O jeszcze jednej możesz przeczytać tutaj http://www.netkobiety.pl/t67420.html

Sukces polega na rozwinięciu swego potencjału i jak najlepszym wykorzystaniu możliwości, dlatego dla każdego będzie czymś innym.

5

Sukces jest pojęciem względnym. Moim zdaniem najważniejsza jest umiejętność wyznaczenia sobie priorytetów, jeśli stwierdzamy, że zostały osiągnięte, to możemy mówić o osobistym sukcesie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6

Sukces = osiągnięcie zamierzonego celu smile

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

7

Dla mnie sukces to uczynienie z jakiejś pasji źródła dochodów. Niestety, póki co mnie się to nie udało. Może kiedyś.

8

marioosh666 napisał/a:

Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.   Anthony Robbins

Zgadzam się w zupełności z powyższym.

9

Sukces to jest rano w poniedziałek zwlec sie z łóżka.

10

Szczególnie przy takiej pogodzie jak za oknem obecnie.

11 Ostatnio edytowany przez dawidj90 (2014-03-23 22:10:15)

Sukces to uczucie, że opór wobec wymogów społeczeństwa maleje.

Natomiast jeżeli ktoś ma gdzieś presje społeczeństwa (samochód, żona/mąż, dzieci, dobra praca itepe) to sukcesem samym w sobie jest życie w zgodzie ze sobą, cieszenie się chwilą, rozwijanie się w kierunku, który daję satysfakcję.

Ile ludzi, tyle definicji.

Nie ma że mogłeś uniknąć swych błędów, nie ma szans.
Gdybyś ich mógł uniknąć, prawdopodobnie nie był byś ten sam.

12

dawidj90 napisał/a:

Sukces to uczucie, że opór wobec wymogów społeczeństwa maleje.

Natomiast jeżeli ktoś ma gdzieś presje społeczeństwa (samochód, żona/mąż, dzieci, dobra praca itepe) to sukcesem samym w sobie jest życie w zgodzie ze sobą, cieszenie się chwilą, rozwijanie się w kierunku, który daję satysfakcję.

Ile ludzi, tyle definicji.

Tak bardzo wiele, jaka jest Twoja osobista definicja? Stawiasz na spełnianie wymogów społecznych czy wolisz pozostać sobą?

13

Anhedonia napisał/a:

Otóż to wyznaczamy sobie to co chcemy osiągnąć i jeśli nam wyjdzie to jest naszym sukcesem.
Wiąże się to z oddaniem i zaangażowaniem nas samych. Im więcej w nasz sukces włożymy
serca i własnej pracy , tym będzie większa satysfakcja.

14

Milionek napisał/a:
Anhedonia napisał/a:

Otóż to wyznaczamy sobie to co chcemy osiągnąć i jeśli nam wyjdzie to jest naszym sukcesem.
Wiąże się to z oddaniem i zaangażowaniem nas samych. Im więcej w nasz sukces włożymy
serca i własnej pracy , tym będzie większa satysfakcja.

Milionek, a jak nie jest naszym sukcesem to czym jest?

15

Hej Jagódka nie wiem co masz na myśli...ja co prawda jeszcze  jestem obudzona tongue
Inie wiem czy dobrze wytłumaczę na tę chwilkę. Jeśli nie jest  naszym sukcesem
to może być kogoś, kto z nami pracuje.Bo bywa i tak że nasz wkład i praca staje
się czyimś sukcesem. Bywa też tak że inni to wykorzystują , dla własnych potrzeb.
To tak krótko na ten temat...ale może nie oto Tobie chodziło...:P

16

Milionek dzięki, mi właśnie o to chodziło, abyś  napisała spontanicznie, co czujesz. Widzę, że tak jak ja nie lubisz słowa porażka  smile
Dodam od siebie tylko tyle brak sukcesu  jest doświadczeniem i powinien być motorem do działania.

17

Oj nie lubię tego słowa...ale nie "wariuję: jeśli przysłużyłam się do czyjegoś sukcesu.
I tak jak napisałaś to mnie podbudowuje... daje mi siłę do dalszego działania. smile

18

Milionek, przecież jak się komuś przysłużyłaś to osiągnęłaś coś wielkiego. Dałaś komuś radość i to co chciał/musiał/marzył itd mieć, nie byłaś "nieużyteczna", przecież zrobiłaś coś co było potrzebne (gdyby nie było to on też by nie zrobił na tym sukcesu), zrobiłaś coś czego ktoś inny nie umiał tego sam zrobić, możesz sobie pogratulować.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018